Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Açıklamazsam Çıldıracağım (Taennie Ve Diğerleri Hakkında)

TheSkyyy

Trainee
Tepki
53
İlk olarak ben heterofobik filan değilim sadece kpop shipi olarak hoşuma gitmiyor ayrıca 2chan gibi shipleri arkadaş gibi shipliyorum kafayı yiycem ve taennie sevmiyorum ve gerçek olduğuna dair inandırıcı bir şey görmedim gelip paris olayı demeyin gerçek olmadığına dair zilyon tane kanıt var şimdi bu taekook çu kabul edemiyor demeyin army değilim ve taekook stanlamıyorum teşekkürler

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,565
İlk olarak ben heterofobik filan değilim sadece kpop shipi olarak hoşuma gitmiyor ayrıca 2chan gibi shipleri arkadaş gibi shipliyorum kafayı yiycem ve taennie sevmiyorum ve gerçek olduğuna dair inandırıcı bir şey görmedim gelip paris olayı demeyin gerçek olmadığına dair zilyon tane kanıt var şimdi bu taekook çu kabul edemiyor demeyin army değilim ve taekook stanlamıyorum teşekkürler
Taekookçu kabul edemiyor

Konu Sahibi
TheSkyyy

TheSkyyy

Trainee
Tepki
53
Ü

Üye silindi 189

Troll veya yaşının küçük olduğunu düşünüyorum ama gerçekleri söylemek boynumun borcu.
Haklısın bacım aslında Taennie diye bir şey yok olay şu 1968 olayları sırasında ülke sağcı ve solcu diye ikiye bölünüyor tamam mı neyse o sırada sağcılar Army solcular da Blink olmaya karar veriyorlar. Bp üyeleri az sayıda e solcular da az o yüzden solcular bp dinler. (Deniz Gezmiş'in en sevdiği şarkı Pretty Savagemiş mesela. Ülkücülerin gizlice Solcuların yüksek sesle dinlediği şarkı Lovesick Girl de buradan gelir. )
Diyorlar ki bakın sağ sol boş bu işlere son vermemiz lazım bir tane direnişçi Abd'de grafik tasarım eğitimi alıyor ve gelip iki grubun bir üyesini shopluyor, 2023 yılında lozanın bitmesiyle de o fotoğraflar sızdırılıyor ve sağ-sol kavgasını bitiriyorlar.
Bunları hesapladılar ama Taekookçularla Theskyyy'ın aziz zekasını ve faziletini hesaba katmadılar. Var ol gökyüzü sen olmasan bu millet bu oyunlara gelecekti, büyük oyunu gördün 💘💘
VZNZVJZHZJZBJZVXNXJXJBXNVZNXVZNZBNZNZJZBZNXBJZVZNXBMZBXNZBZJX
SEN HARIKA BIR SEYSIN BAYILIYORUM SANA GEL EVLEN BENIMLE HAYATIMIN KADINI OL