Benzer Yazılar

A Pink Chorong hakkında okulda zorbalık iddiası çıktı, şirket yalanladı

A Pink Chorong hakkında okulda zorbalık iddiası çıktı, şirket yalanladı

Chorong ile aynı ilkokula ama farklı bir liseye giden ‘A’ Sports Kyunghyang medya kuruluşuna konuştu. “Ben 2008 yılında 18 yaşındaydım, Chorong ile Sachang-dong’da bir caddede birbirimize rastladık. Ona gülümsedim ama bana pis pis baktı. Sonra arkadaşları bana ‘Hey, Chorong seni dövmek istiyor’ dedi ve beni bir sokak arasına götürdüler. Chorong bana ‘Bana gülümseme şeklin hoşuma gitmedi’ dedi ve yanağıma tokat attı. Sonra kaval kemiğime tekme attı.” Sonra Chorong ‘A’nın kafasına, sırtına, omuzlarına vurmuş. Bu olaydan sonra ‘A’nın yüzü şişmiş, tüm vücudunda morluklar olmuş.

Chorong A Pink’te çıkış yaptıktan sonra ‘A’ ona özel mesaj atıp özür istemiş ama özür yerine yerine ‘A’ yanlış bilgi yaymaya çalışmaktan ve Chorong’un suçlu olduğunu itiraf etmesi için uğraşmaktan dava edilmiş, bir polis soruşturmasından geçmek zorunda kalmış. ‘A’ Chorong’un şirketine yaşananları anlatmış, ancak şirket antinin biri arıyor düşüncesiyle onu umursamamış.

Daha sonra ‘A’ Chorong’a ulaşmayı başarmış. Chorong sadece ‘özür dilerim’ diyerek konuyu kapatmaya çalışmış. ‘A’ resmi bir özür istediğinde Chorong yüz yüze görüşmek istemiş. ‘A’ hala Chorong’un travmasında olduğu için Chorong yine onu aramış ve ‘A’yı hiç dövmediğini söylemiş. ‘A’ kanıt olarak elinde ilk telefon görüşmesinin ses kayıtları olduğunu söylüyor. ‘A’ ayrıca telefonu kapattıktan sonra onu döven gruptaki kızlardan birinin onu aradığını söylüyor. “Chorong ile konuşmam bittiği anda kızlardan biri beni aradı ve yanlış hatırladığımı söyledi.”

Chorong yakın zamanda bir dava açtığı için ‘A’ artık kesin bir şekilde kendisinin suçlu olarak gösterildiğini belirtti. Zorbalık olayını açığa çıkarmaya ve ciddi yasal işlemler başlatmaya hazır olduğunu söyledi. Diğer ünlülerin zorbalıkla suçlandığı dönemde neden hiçbir şey söylemediğine ilişkin şöyle dedi: “Chorong bir süredir aktifti ve diğer kurbanları incitmek konusunda endişeliydim. Ama o zaman yaşadığım acı gerçek bir hastalığa dönüştü, ben de bir şeyler yapmaya karar verdim.”

1. Aman tanrım

2. Bu ne????

3. Gerçekten bir ses kaydı varsa yayınlar mısın?

4. Yani Park Chorong A’yı iftiradan dava etti, ama Park Chorong’un zorba olduğunu itiraf ettiği bir ses kaydı var?

5. Elveda…

6. Ses kaydı yayınlanınca gerçeği öğreniriz

7. Bunu hayal bile edemiyorum; Chorong çok nazik ve yumuşak birine benziyor, ama..

8. Play M’in açıklamasını bekliyorum

9. Henüz hiçbir şey söylememeliyiz

10. Ses kaydını merak eden tek ben miyim??????

K: Knetizen


A Pink Chorong hakkında okulda zorbalık iddiası çıktı, şirket yalanladı

HABER: [ÖZEL] A Pink Park Chorong okul zorbası şüpheleri “bana tokat attı” vs şirket “bu açıkça bir iftiradır”

KAYNAK: MBN via Naver

1. [+836, -45] Vay canına, insanların ikiyüzlülüğü korkutucu ㅋㅋㅋ bazı idolleri birine zorbalık yapmakla suçlamaktan korkmuyorsunuz, ama bazıları için de için savunma yapıyor ve tarafsız kalmayı mı istiyorsunuz? ㅋㅋㅋ

2. [+682, -94] A Pink’in çok hayranı olmalı ㅋㅋㅋㅋ gerçekten ona vurmadıysa mağdur niye ona ulaşmasını istiyor o zaman?? Merak ediyorum sadece

3. [+573, -5] A-ssi yalan söylüyorsa Chorong bu olayı mahkemeye taşıyıp ona gerekli cezayı verebilir.. ama Park Chorong yalan söylüyorsa sektörden ayrılır. Umarım gerçek ortaya çıkar.

4. [+351, -232] ‘A’ buluşmaya çalışırken hiçbir sözünü tutmadı ve her seferinde farklı hikayeler anlattı, bu yüzden önce şirket kanıt toplayıp onu dava etmeye karar verdi. Chorong hakkında sektörden insanların anlattığı bir sürü pozitif hikaye var, bu yüzden A’nın söylediğine inanmıyorum.

5. [+75, -19] Farklı okullara gitmişler, sadece sokakta karşılaşmışlar.. elindeki tek kanıt kendisi. Niye yaşandığı zaman şikayet etmedi? Ayrıca aynı okulda değillermiş yani zorbalığın sık sık yaşandığını sanmıyorum. Böyle ağır bir dayak yediyse anne babasının nasıl haberi olmadı? Chorong’u ağır bir saldırıyla suçluyor, ebeveynleri nasıl bilmez..

6. [+84, -40] Park Chorong okulda çok sessiz bir öğrenci olarak tanınıyordu, gittiği diğer Chungju okulunda ise ‘melek’ deniyordu ona. Birine nasıl vurmuş olabilir.. Bence A ilgi rspuluğu yapıyor??..

7. [+61, -18] A Pink yükselişte bir grup olsaydı şüphelenirdim ama 10 yıldır sektördeler, neden şimdi?

8. [+63, -23] Park Chorong ile aynı beldede yaşadığım için onun hakkında çok şey duydum. Sessiz, içine kapanık öğrenci olarak biliniyordu …

9. [+41, -5] A’nın yapacak daha iyi bir şeyi olmadığı için bunu yaptığını sanmıyorum. Bütün bunlar oldukça baş ağrısına sebep olan bir süreç. A’nın adalet sağlamaya çalıştığı bir şey olmalı. Okul zorbalarının suçlandıklarında ilk önce hep inkar ettiklerini fark etmediniz mi? Hayranlar onu hemen korumak yerine sessiz kalmalı ve sonuçları beklemeli. Hemen savunma yaparlarsa Chorong halkın gözüne itici gelir.

10. [+61, -30] Böyle bir dedikodu AOA Jimin için çıksa inanırım ama A Pink Chorong? Üyeleri her zaman onu övdü, grubunun dağılmasını engelledi… hakkında söylenen bir sürü iyi şey var..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+74] ‘Bu kişi bir melekti’ demek yeterli bir kanıt değil çünkü asla bilemiyoruz, AMA, bu Hyuna’ya yapılan suçlama gibi geldi bana? Özellikle de aynı okula gitmeyip sokakta karşılaşmaları?? Tabi ki olayın nasıl geliştiğini görmeyi bekleyeceğim

 

Kaynak: Netizenbuzz

guest
76 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
betül

Yalnız zorbalık haberlerinin çoğu sonuca bağlanmadı. Özellikle oyuncular hakkında çıkanlar…

ilvos

Unutulup gidecek diye endişeleniyorum,, ama amaçlanan ve eninde sonunda olacak olan bu gibi.

cemre

soojin olayinin dogru oldugunu dusunmeye basladim, bir suru sahit var. ama hyunjine nedense bir turlu inanasim gelmiyor onceden ne oldugunu bilemeyiz ama bana basit bi velet kavgasi gibi geldi (anneme hakaret etti cinsel taciz gibi gonderileri sonra yazanlar kaldirip ozur diledi zaten) soojininkiler dogru da hyunjinin sucu yok gibime geliyo, sadece o tartisma icin bi ozur yazisi paylasildi zaten. jisooyu da savunmuyorum bence o da baya suclu savunanlari da anlamiyorum. ama netizenler hyunjine en kotu laflari etti, bence aralarinda en sucsuzu oydu.

SANA NE BENİM BOYUMDAN

cadı avı da olabilir daha önce birçok ünlüye yapıldı tamamen sonuçlanana kadar nötr kalmayı tercih ediyorum

betül

3. [+573, -5] A-ssi yalan söylüyorsa Chorong bu olayı mahkemeye taşıyıp ona gerekli cezayı verebilir.. ama Park Chorong yalan söylüyorsa sektörden ayrılır. Umarım gerçek ortaya çıkar.

Chorong eğer yaptıysa şu anki imajından 180° farklıymış. Umarım yalandır.

sametinyourarea

7. [+61, -18] A Pink yükselişte bir grup olsaydı şüphelenirdim ama 10 yıldır sektördeler, neden şimdi?

SANA NE BENİM BOYUMDAN

ben de öyle düşünüyorum olsa yükselme dönemleri ve en parlak olduğu dönemlerde çıkardı haber tıpkı hyunjin ve soojin gibi

Exonun enayisi

Ben de oyle dusundum ama hemen iftira da demek istemedim acikcasi bi de yani daha once de iftira falan denmis

blinkı

Hyorinin bully olayı da sistar dağıldığı zaman çıkmıştı ve özür dilemişti diye hatırlıyorum bazen oluyo böyle

blinkı

Hyolyn*

Lover

Metoo hareketinden dolayı bence önceden tek başına olacağı için korkmuş olabilir bu kadar insan anlatınca cesaretlenmistir.

kuzeytekinoğlununikoniktulumu

Bu haberi knetizen’de görmüştüm sabah. Çevrilir umarım diye düşünüyordum. Birine iddiaya göre nefret yorumu yazmak doğru değil. Ayrıca, ekrandan gördüğümüz kişilere melek ya da o yapmaz demekte. Her şey netleşinceye kadar bekleyelim.

ilvos

Hiçbir şey net değil gibi sanki.. :/
Ses kaydı varsa zamanında nasıl iftiradan dava edilmiş anlayamadım pek

Esra

Ses kaydı yeni çünkü . Chorong’a ulaştığında Chorong olayın kendisi ile ilgisi olmasa da yinede benden dolayı incindiysen özür dilerim demiş ve karşı tarafta bunu kayıt etmiş.

ilvos

pek anlayamamışım orayı, teşekkür ederim.

Bence böyle

Kimse inanamıyor haliyle. Ama insanların inanamamasının sebebi Apink in çok meşhur olması degil. Apink kızları o kadar Minnoş o kadar sakin insanlardır ki Evinizin kızı gibi hissedersiniz. Apink Böyle bir iddianın çıkacağını düşündüğüm son grup bile değildi. Çok şaşırdım. Heleki bu kız acayip minnoş görünürdü gözüme.
Iddialar eğer doğruysa büyük şok yaşarım. Şirket kızın sonuna kadar arkasında. Bilemiyorum çok kararsız kaldım. Dogru Olabilir mi gerçekten. Eğer doğruysa ve 10 yıllık idollük kariyerinde bunu bir şekilde bastırıp bugünlere geldiyse Herkesten her şeyi beklerim

Mirajane

A-pink grubun yıllardır bir tane bile skandali çıkmadı. Eğer bu haber doğruysa gerçekten cok şaşırırım. Umarım ki yaşananlar gerçek değildir.

Rosé

[+74] ‘Bu kişi bir melekti’ demek yeterli bir kanıt değil çünkü asla bilemiyoruz, AMA, bu Hyuna’ya yapılan suçlama gibi geldi bana? Özellikle de aynı okula gitmeyip sokakta karşılaşmaları?? Tabi ki olayın nasıl geliştiğini görmeyi bekleyeceğim
 

Aaa

İlk diğer idollerin okul zorba haberleri çıktığında okulda iyi karakterli kişi apink chorong diye haberler çıkmıştı. Yani bir iki değil bir sürü haber. Hatta biri bu sitede bile çevrilmişti. Bana nedense pek inandırıcı gelmedi. Chorong a melek demiyorum çünkü sert bir lider olduğu zamanlarda vardı. Ama ben yinede bu sefer pek inanamadım.

Esra

Arkadaşlar böyle bir yazı yazacağım aklıma bile gelmezdi. Az çok Apink ‘i tanıyorsunuz diye düşünüyorum. Öncelikle bu yazı 1 Nisan’da Play M’in Kim isimli kişiye açtığı dava. Chorong tehtit ve santajdan dolayı karşı tarafı suçladı ve şirket idolumuzu koruyacağız elimizde sıkı kanıtlar ve asla vazgeçmeyeceğiz dedi. Ki şirket bu kadar net konuşuyorsa boş değildir. Evet hepimiz idoller çok uzaktan bize gösterilen kadar tanıyoruz yani başkalarının gözünden bende bu grubu 8 yıldır takip eder hemen hemen herseylerini izlerim. Bizleri kızdıran ve üzen şey tamda 10. yılımızı kutlamaya 2 hafta kala olayların açıklanması . Hiç mi başka zaman olmadı böyle bir olayı… Read more »

inbound3088755819796224745.jpg
likanda

cidden ya yeni fan şarkımız için sabırsızlanıyordum

Esra

Bende . Bir yandanda neden sadece teaser çıktı diye söyleniyorken şirket nelerle uğraşıyormuş. Umarım gerçekler ortaya bir an önce çıkar ve bizlerde gecikmelide olsa 10. yılımızı biraz buruk olsada kutlarız.

Esra

Bu arada paylaştığım yazı Apink Turkey twitter sayfasına ait belirtmeyi unutmuşum kusura bakmayın.

isimsizarmy

Bu sitenin laneti. Galiba burada kimse kız grupları problematik yazmıştı biri de Apink şimdiye kadar sıfır skandalla geldi gibisinden bir şey yazmışdı. Ama çok saygı duyduğum grup. Doğru çıkarsa üzülürüm

Hiiiii

Bu arada soojin neden hala açiklama yapmiyo neyi bekliyolar tam olarak?

Jane

şuan dava sürecindeler o yüzden artık açıklama yapmıyorlar.

Aeri

Zorbalık skandalı çıkmasını beklediğim en son idollerden biriydi gerçekten şaşırdım. Her zaman iyi bir lider ve iyi bir insan olarak anılırdı ve öyle gözüküyordu.
Gerçekten çok şaşırdım

Last edited 15 gün önce by Aeri
JKW

Lütfen iki tarafı bekleyin. Her suçlayana inanmamak lazım. Varsa kanıt ve şahitler versin. Birinin kariyerini ve imaji mahvetmek bir post yazi yazmak kadar kolay olmamalı. Bir-kaç iftira girişimi ve yalan postlari okudukça ben artık mağdur olduğunu iddia edenleri de sorguluyorum. Çünkü yalansa yapılan saf kötülük, değilse de zorbalık zaten başlı başına bir eziklik

Last edited 15 gün önce by JKW
Mogami

Sonunda koreliler akıllarını kullanmayı başarmış cok zor degil yani her söylenene inanmayacaksin bu kadar basit

Bae

Apink eski ve nazik olarak tanınan bir grup olduğu için tepki vermemiş olabilirler bence iyi bir imajı olmayan idol hakkında çıksaydı demediklerini bırakmazlardı biraz kişiye göre muamele yapıyorlar bence

Birisi

Katılıyorum

light♡

Tam da 10. Yıl kutlamalarının olacağı bir dönemde ortaya atılan bir iddia üstüne üstlük iddiayı ortaya atmadan önce teaser benzeri reklam yapması durumu zaten yalan gibi gösteriyor. Fakat kesin olarak gerçekler ortaya çıkana kadar tarafsızım yıllardır Panda olmama rağmen sessiz kalmayı tercih ediyorum. K-netizenlerin dediği gibi idolümüzün kişiliğini 10 yıldır az çok tanıdık yıllardır bu sektörde kendini göstermiş bir kişi. Olay çıktığı gibi idolüm yapmaz triplerine girmek onun imajını daha kötü etkiliyor bu yüzden sessizce olayları beklememiz taraftarıyım.

kdramahayattır

Takıntılı gibi duracağımı biliyorum ama sadece merak ediyorum Soojin hakkında neden iyi veya kötü hiçbir şekilde hala makale yayınlanmadı, kendisi benim biasımdı ve gelişmeleri merakla bekliyorum. Olaylar neden hala sonuca bağlanmadı? Seo Shin Hae’nin itirafından sonra CUBE veya Soojin neden ona cevap veren bir gönderi yayınlanmadı? CUBE susturmaya ve olayları unutturmaya mı çalışıyor yoksa Seo Shin Hae sadece bir drama queen mi? Yaptıysa artık ayrılması gerekiyor çünkü bu mesele çok uzadı, yapmadıysa da açıklama bekliyorum. HER TÜRLÜ MERAKLIYIM VE BUNALDIM🔫

Bennn

Bu bana yalan gibi geldi Apink yükselişte değiller ya da sektöre hükmediyolar filan gibi bi durumu yok kendi fandomu kendi arasında eğleniyor.zaten 10-11 yıldır sektördeler şimdi böyle bi haberin çıkması iftiraymış gibi tıpkı hyunaya atılan iftira gibi

likanda

rong mama yapmamışsındır değil mi? gerçekten çok üzgünüm umarım söylenenler doğru değildir.

Apink

Sence Rong böyle bir şey yapmış olabilir mi ya ? Pandalar bile şüphe ediyorsa fbhdjdfg

likanda

asıl neler olduğunu anlamadan direkt savunmak aptalca bence. Yapmış demiyorum sadece açıklamasını bekledim.

Mirajane

Şuan cok kafam karışık benim o yüzden iki taraf içinde bir yorum yapmayı düşünmüyorum.Yabanci yorum gibi olayın nasıl geliştiğini görmeyi bekleyeceğim.

Mirajane

Chorong umarım böyle bir davranışta bulunmamıştır.Sevdiğim bir idol çünkü.

Bir Army

Bana bu hikayede bağdaşmayan şeyler var gibi geliyor hangi insan kendi zorbalık haberi için teaser gibi bir şey yayınlar ki ? Kanıt olarak içkili bir mekanda olan fotoğrafını atmış reşit olmasa bile bu bir insanın zorba olduğunu ispat etmez yani .Kore’de bu duruma kötü baksalar bile . Umarım gerçekler açığa çıkar . 1 Nisan’da şirketi bunu paylaşmış ”Merhaba biz Play M Entertaintment. Şirketimiz 1 Nisan’da Gangam Polis Merkezine şuç duyurusunda bulundu. Dava, sahte dedikodularla sanatçımıza iftira atan Apink’in Park Chorong’u ve tehdit yoluyla zorlamaya teşebbüs eden Kim’e karşı . Yakın zamanda, Park Chorong ile çocukluk arkadaşı Kim tarafından bir tehdit şeklinde… Read more »

Hadwyn

Pann’da bir de bu haber yayınlandı.Bakalim ne olucak.
https://pann-choa.blogspot.com/2021/04/navertheqoo-i-will-sue-part-chorong.html

Icygirl

İnandırıcı gelmedi bana sessizce bekliyorum devamını

INSPIRIT

tüm A Pink hayranlarından özür diliyorum bu sitenin büyülü olduğunu unutmuşum. Geçenlerde burda bir postta April yerine Apink yazmıştım skandalları unutuldu mu noldu niye haber çıkmıyor yazmıştım, sonra pardon kafam karışmış April* diye düzeltmiştim ama bir hafta sonra A Pink skandalı çıktı… Bu sitede yorumlara skandal ve grup ismi yan yana getirmeyin belayı çağırıyor oluyosunuz

Pinkpink

Arkadaşlar şuan çoğu delil Chorongun masum olduğu yönünde oyuzden sakin bı şekilde bekleyip sonucu görelim hemen birini linçlemenin bı mantığı yok benim kendi şahsi fikrim bunun bir karalama kampanyası olduğu yönünde umarimda öyle olur çünkü 10 yıldır sektörde olan birinden de 10. yıldönümüne 1 hafta kala iftira atmazsın Apinkin top olduğu zaman napıyodun çok merak ediyorum madem böyle bişey vardı neden bugünü bekledin Chorongun buluşmak istemesi karşı tarafın asla buluşmaya gelmemesi ve bir sürü tutarsızlık falan alnımızın akıyla bu kuru iftirandan da kalkıcaz kimse merak etmesin pozitif düşünmeye çalışalım kızımız üzülmesin lütfen

elif

Korede neden zorbalık bu kadar yaygın ya bizde de var yok diyemem ben de zamanında yaşadım ama koredeki boyut çok farklı ülkede zorbalık yapmayan/görmeyen yok resmen

Exovelvet

Here we go that sh*t again

Last edited 15 gün önce by Exovelvet
iyieksilemeler

ilişki skandalı istiyorum

Exonun enayisi

Ne dogru ne yanlissa umarim kisa surede ortaya cikar cidden bu zorbalik olaylari asiri karmasik oluyo buyuyo hic yorumda bulunamiyorum

defne'

İdolün zorbalık iddaları ortaya çıkar-şirket yetersiz açıklama yapar-hayranlar empati kurmaz-mağdur zor durumda kalır-idol olay üzerinden uzun zaman geçince bir anlık aydınlanmayla savunma yapar-zamanla nefretler unutulur-idol hayatına devam eder-mağdur psikolojik sorunlarlıyla başa çıkmak zorunda kalır. Son zamanlarda çokça karşılaşılan bir döngü bu,insanlar empatiden yoksunca iki üç şarkısıyla tanıdıkları kişileri ilahlaştırıp savunmaya devam ettikçe bu döngü de sonlanmayacak.Artık zorbalık gibi ağır bir durumun gerçekleşmesine bile şaşıramıyorum.Sadece…Umarım bu haber doğru değildir.

Last edited 15 gün önce by defne'
İlayda

Kesinlikle tam olarak durumu özetlemişsin. 5 yıldır Apink fanıyım ve başka idollerin zorbalık iddiaları çıktığı zamanlarda çoğu kişi Apink üyelerinin nazik kişiliklerinden bahsetti. Bende yapmazlar diye düşündüm. Ama daha iki taraf için kanıtlanmayan bir şey için sevdiğim idolü tutup zorbalık alt tarafı ya küçükken yapmıştır demem, diyemem. Umarım küçük arkadaşlarımız da oppalarını unnilerini korurken insanlıklarından değil fanlıklarından ödün verirler. Sadece tek temennim haberin Chorong’u karalamak için olup yalan çıkması.

EsmaG

Bu iddia yeni değil yıllardır sürekli ısıtılıp önümüze konuluyor. Tanımadığınız birisine sokakta “senin gülüşünü beğenmedim” diye tokat atmak zorbalar için bile mantıksızdır. Gerçekten kanıtı varsa ve haklıysa mahkemede ortaya çıkar

Jisoolika

Gene yine zorbalık haberleri.. kızı tanımıyoree ve dava sonucunu bekliyoree

teletabi

Valla bu iddialar bazen doğru bazen yalan çıkıyor. Gelişmeleri bekliyorum

Zzzz

Çok karışık bu olay kime güveneceğimi bilemedim 🤷

Screenshot_2021-04-05-23-40-25-012_com.android.chrome.jpg
Zzzz

Bu da devamı

Screenshot_2021-04-05-23-40-44-158_com.android.chrome.jpg
BRAIN

IPhone Kayit seyine çok dusunmus ama chorong yıllardır iphone kullanyor benim bildigim burasi sacma geldi

cemre

hyunjin gibi bu da. cok fazla suclama var ustunde, ama hicbirinin dogru oldugunu dusunmuyorum. aralardan en basitler (bkz. kapi pencere gibi) dogrudur belki. hyunjin de en kisa zamanda doner umarim, cunku en gereksiz bi sekilde zorba denilen kisiydi. kapiyi kapatmadi diye neler oldu. anne muhabbetini falan geciyorum zateb o gonderileri atanlar sonra ozur dileyip kaldirdilar gonderileri dava edileceklerini anlayinca. su netizenleri de anlamiyorum valla, bi olay olsa da insara hakaret etsem derdindeler. asil zorba sizsiniz bb

Kpop

Bence kız iftiraya kurban gidiyor. Ses kaydı yayınlansın o zaman. Mahkemenin sonuçlanmasını beklemek lazım tabi.

LLLia

Öfff artık baydı bu haberler nezamanki kanıt var deyip karşıdaki özür dilerse inanırım başka türlü nayır nolamaz

Vivi

Yok daha neler

akaya

bana inandırıcı gelmedi ya anti olup olmadığını nerden biliyoruz bir kanıt sunması lazım

any

Olayların devamı da var aslında ama makale olarak yayınlanmadığından henüz çevrilmemiş.Zorbalığa uğrayan kız Chorong’a instagramdan dm atınca Chorong ‘bana ulaş’ diye cevap vermiş daha sonra da telefonla arayıp özür dilemiş kızdan.Ama kız ufak bir özürü yaşadıklarının yanında kabul etmeyeceğini,Chorong’un artık ünlü olmayı bırakmasını istediğini söyledi ve en son eski fotoğraflarını da yayınladı henüz reşit değilken soju içerken çekilmiş fotoğraflar.Fotoğraflarla alakalı makale var şu an netizenbuzz’da sanırım çevirilme aşamasında hala.

248E63DD-35F6-4C37-A838-98CC5221B408.jpeg
jeyan #İstanbulSözleşmesiYaşatır

g* dazed korea yeni sayısında yer almış, Nisan’da geri dönüş yapacaklar galiba.Pezevenkler geri dönüş yapacak

Exonun enayisi

Bu arafa acikcasi her zorbalik olayinin birden bitmesi sadece soojininkinin mahkemeye tasinmasi diger magdurlarin hep susmasi butun haberleri ilk koreaboonun paylasmasi ve paylasmadan once koreaboonun devamli oylama yaptirmasindan dolayi bu zorbalik olaylarinin onaylanmayanlarinin sahte oldugunu dusundurtuyo o yuzden sirketi onaylamayana onceden inanmiyodum ama artik inaniyorum artik bundan sonraki oylamalari kim kazanirsa onun skandali cikar diye dusunuyorum

Lalalulu

Cube’un da düzgün karakterli sanatçısı yok herhalde teker teker farklı alanlarda suçları ortaya çıktı.

Rubyjane

Sektörün yarısı zorba resmen bu ne

Rubyjane

Yuh siz bana kafayı takmışsınız niye eksi? Neyse.

Apink

Kendini bu kadar önemli hissetme tanımıyoruz bile seni olay bir nihayete varsın yorumunu o zaman yap

Jane

umarım sen de zorba olduğunu biliyorsundur.

Rubyjane

Zorba değilim. Özür dilerim ama, linç yiyeceğim kesin ama vs gibi korkak cümleler kurmuyorum sadece daha dobrayım :))

Jane

dobra değil patavatsızsın.

Last edited 15 gün önce by Jane
SANA NE BENİM BOYUMDAN

dobralıkla alakası yok katıksız zorbasın

Pinkpink

Hiç bişey belli olmadan atıp tutmasaniz keşke

Betül

İşte bize böyle haberler lazım bı ara sürekli birilerinin zorbalık haberleri geliyordu yine öyle olsun asıl haber bunlar kaos lazım

Nill

Senin k netizen özentisi özellikle bazı gruplara karşı kıskanç ve bir olay çıksında birine hakaret edeyim gibi bir görünümün var. Buda benim sana karşı nacizane eleştirim çok dikkate alma 😘

Pinkpink

Ne kadar kötü kalpli bı insansın acıyorum sana

Yeni Yazılar

76
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x