Benzer Yazılar

Aktör Ji Sung bu yıl Ekim ayında askere gidiyor

Aktör Ji Sung bu yıl Ekim ayında askere gidiyor

HABER: Ji Soo Ekim ayında askere gidiyor, kamu hizmeti yapacak

KAYNAK: Chosun via Naver

1. [+4,819, -27] Askerlik skandallardan kaçtığınız bir yer mi? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Okul zorbası niye kamu hizmeti yapıyor? Askeriye gerçekten kamu hizmeti yapma şartlarını karşılıyor mu kontrol etmeli. Onun kadar utanmaz biri yok ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

2. [+1,691, -9] Ama şu andaki dizisinde bir generali oynuyor. Dizi çekerken fiziksel olarak sorun yaşamıyor ama askere gitmesi gerekince hasta?

3. [+1,658, -15] Askerliğini bile doğru düzgün yapmıyor ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

4. [+510, -7] Hep kamu hizmeti ㅋㅋㅋ Bütün bunları ayarlayan biri var bence

5. [+261, -1] Cezaevine gitmesi gerek askere değil… özellikle de kamu hizmetine gitmemeli..

6. [+195, -1] Bütün bunlara rağmen kamu hizmeti yapıyor.. sonuna kadar nefret alacak. Gerçekten yapabileceği her şeyi yapıyor.

7. [+184, -2] Çocukları dövecek kadar güçlüydü ama birden askerlik yapamayacak kadar hasta?

8. [+115, -0] Cezaevine gitmesi lazım, kamu hizmeti nereden çıktı??? Öğrencilere zorbalık yapmasını geçtim aynı zamanda cinsel tacizde bulundu ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ askere gitme, oraya insanlar gidiyor ㅋㅋㅋㅋ

9. [+96, -0] Bu adam cezaevine gitmeli

Aktör Ji Sung bu yıl Ekim ayında askere gidiyor

HABER: KBS Ji Soo’nun zorbalık skandalı hakkında, “Onun yerine başka bir aktör geçecek, her şeyi baştan çekeceğiz”

KAYNAK: Media Today via Naver

1. [+216, -0] Bu dizi önceden çekilmişti, duyduğuma göre çekimlerin neredeyse hepsi tamamlanmıştı.. ㅠ.ㅠ Zavallı oyuncular, yönetmen ve personeller ㅠ.ㅠ Bir dizinin her dakikasına emek harcanıyor. Böyle olaylarda oyuncuları sorumlu tutan kontratlar yapılmalı.

2. [+135, -0] Suçluların mutlu bir şekilde yaşadığı bir dünyaya göz yumamayız. Tüm pislikler bulunmalı ve sektörden atılmalı.

3. [+82, -6] Bu çocukların küçük ve olgunlaşmamış olduklarını, doğrusunu bilmediklerini söyleyenleri anlayabiliyorum… ama bu ünlüler için geçerli değil. Büyüyüp ünlü olamazlar. Gerçekten pişmanlık hissediyorlarsa, hayatlarının geri kalanı boyunca hayır kurumlarında gönüllü olmalı ve yaptıkları üzerine düşündükleri bir hayat yaşamalılar…

4. [+74, -1] Lütfen eğitim kitaplarına okul zorbalığı vakalarını dahil etmeye başlayın~ Gerekirse örnekler anonim olsun, okul zorbaları oldukları tespit edilirse ileride başlarına neler geleceğini anlatın. O zaman öğrenciler büyüdüklerinde “biz küçüktük ve bilmiyorduk” gibi bahaneler uyduramazlar.

5. [+21, -0] Ji Soo gibi pislikler asla pişman olmaz. Onu kurtaramazsınız. Şu anda bile ‘başımı belaya sokan domuzlar’ diye düşünüyordur.

6. [+18, -0] Bu, okulda başkalarına zorbalık yaparsanız, yaptıklarınızın er ya da geç ayağınıza bağ olacağını tüm ulusa göstermek için iyi bir fırsat.

7. [+17, -0] Şirketler artık ünlülere çıkış yaptırmadan önce okul hayatında zorba olmadıklarına emin olmalı

8. [+14, -0] Aferin KBS. Toplumumuzda okul zorbalığının hoş görülmeyeceği mesajını vermemiz gerek. Okullarda şiddet olmadığına emin olmalıyız.

Aktör Ji Sung bu yıl Ekim ayında askere gidiyor

HABER: Okul zorbalığı uyarısı’, Ji Soo’nun hem dizilerinden hem de reklam anlaşmalarından atılması dört gün aldı

KAYNAK: Everyday Econ via Naver

1. [+793, -5] Askere değil cezaevine git…

2. [+336, -2] Bu iyi bir şey. Suçluların kanatlarını açmalarına izin verilmeyen bir toplum yaratmamız gerek.

3. [+252, -3] Kamu hizmetine ne zamandır ‘askerlik’ diyoruz? Gücünü diğerlerini incitirken kullanabiliyordu ama şimdi askerliğini kamu hizmetinde yapacak? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

4. [+169, -5] Bugünlerde böyle suratların trend olmasına inanamıyorum. Yetişkinler her zaman fizyonomiye dikkat ediyordu.

5. [+69, -0] Ünlü endüstrisi, yapılan sözleşmelere “okul zorbalığı geçmişine sahip oldukları tespit edilirse, ünlüler sözleşme ücretinin 100 katını geri ödemek zorundadır” gibi hükümler ekleyerek bunun tekrar yaşanmasını engelleyebilir.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+78] Önce askere değil cezaevine gitmeli

Kaynak: Netizenbuzz

guest
66 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Deniz

Jisoo : Anlatılanlar doğru , yaptıklarım için özür dilerim
instagram tayfa : Bunlar Jisoo’nun kendisine attığı çok büyük iftiralar .

Alita

Çoğu kişi savunmuyor aslında şok edici

Ayla

Şirket bugun bi açiklama yapmiş . Cinsel taciz dogru değil diye . Altında bir sürü destek yorumu vardı

Aaa

İnstada takip ederdim uzun zamandır girmediğimden instagrama takipten çıkamamıştım daha. Neyse instaya girer girmez mektubunu gördüm. Yorumlara şöyle bir baktım koruyan yorumlar var ama o yorumlara herkes çok güzel cevap vermiş korunmaması gerektiğini söylemiş. Yorumlara bakıp takipten çıktım.
İdollerde tam tersi. Sojin ara verdi diye kıyamet koparıyorlar. Kimsenin bilmediği bir yerde suçlamalardan aklanmış sojin.
Birde merak ettiğimden aklanan biri varmı hiç. Sadece seventeendaki çocuğun zorbalık yaptığı engelli çocuğun ailesi ile görüşülüp onun olmadığı onaylanmıştı ama diğer idalara cevap gelmemişti daha.
Kimlerin ki kesin onaylandı kimlerinki hala cevap bekliyor, yalan olduğu kesin kanıtlandı. Toparlayabilen varmı?
TDK özür dilerim. 😅

Ayla

Loona’da kı kız tamamen aklandı hatta yazan kişi özür diledi yalan oldugu için .

queenliie

ben tam tersi hep jisoo fanlarını gördüm yorumlarda seni hala seviyoruz çocukken hepimiz hata yaptık falan diyolardı

fentiwant

Dün geceden beri bu salaklarla uğraşıyorum bir de iğrenç bahaneler uyduruyorlar

İsimsiz

Geçen gün biriyle tartıştım kariyeri mahvolucak dedi bana… İş sevdikleri ünlülere gelince çok düşünceliler keşke biraz mağdurları da düşünseler…

aswium

+ en azından özür diledi o artık masum ve iyi kalpli diyenler var bir de

Çinça

İnanmayın salaklar devam böyle.

8671A071-BCCA-4334-9E02-A3F8AB9C0830.jpeg
Kuzey Tekinoğlu'nun ikonik tulumu

O ve akabindeki 32 kişi. Bu yaşa kadar ölmeden nasıl geldiniz? Hatta bu kafayla nasıl karşıdan karşıya geçebildiniz? Siz kamera karşısında gördüğünüz bir adama koşulsuz şartsız güveniyorsanız. Geri kalan hayatınız da bol şanslar. Çünkü bayağı ihtiyacınız olacak.

Vincenteu

Ddkdkkf

images (8).jpeg
MmMM

Abi bu devirde anana babana güvenemiyorsun bunlar nasıl hala inanamıyorum diyorlar cidden aklım almıyor

Aeri

Ya ne demek yapmaz klajfakljf sinirlerim bozuldu

Birisi

Literally me

Screenshot_20210303_113017_wp.wattpad.jpg
suzikisuzi

fplsşf

inbound2765748246568274605.jpg
aswium

evet canım ne jisoo yapavcak ben yaptm aw

Blinkto

Asker ocağı değil pezevnek yuvası mübarek

SGJK

Bir set çalışanı da Ji soo ile ilgili post atmış . Diyor ki ; sette de korkunç biriydi. Sürekli ulu orta sigara içer ve olmadik yerlere çöplerini atardı, kimseye selam vermezdi, menajerine kölesi gibi davranırdı,sürekli ona emirler verirdi onu getir bunu getir gibi ama bir yönetmene karşı hemen değişir, böyle davranmazdı diye. Gerçekten çocukluk felan değil, insanin karakteri değişmez. Hep pislik biriymis demek ki . Hakkında tvcavüz ile ilgili iddualar bile duydum. Ve hala bu pisliklerine devam ediyor, ne sanıyor bir kariyeri felan kaldığını mi ? Askere bile düzgün gitmiyor o cüssesiyle ve fiziğiyle ve hala yüzsüzce emeklilikten bahsetmiyor, onu… Read more »

Last edited 1 ay önce by SGJK
aswium

birisi de bunun altına şey yazmıştı hazır herkes sallıyorken ben de salliyim demiş yazık cidden neyi görmek istiyorlarsa onu görüyorlar bu insta tayfa ne zaman gözleri açılacak bilemem

ilvos

Zamanında boş yere Chen için “kaçıyor” diyordu şunlar ama asıl kaçma olayı diye buna denir.. askeriyeye değil cezaevine gitmeli

Jean-Baptiste

Korede Askerlik artık “Ben bi b.klar yedim şimdi unutturmam lazım” kurumu oldu

Aeri

Ne askeri ya ceza alması lazım bu nasıl iş

buse

hahshajajahsjsjusa abi en temiz imajlı ünlüler bile kamu hizmeti yaptığı zaman nefret alıyor, bu salak bir de bu kadar skandalın üstüne kamu hizmeti mi yapacak? ajhssojdşsjspsjsoskw.
ve sette de çok kaba birisiymiş, bu kadar geç başrol olma sebebi de yapımcılar, yönetmenler vs. arasındaki kötü şöhretinden olabilir.

Exovelvet

S*ngri ile iyi kanka olursunuz siz ne demişler cinstir çeker bktur kokar

Hel but shiny

OF GÜLMEKTEN AĞLAYACAĞIM ŞİMDİ LENDŞEÖDPEÇÖDLD

Last edited 1 ay önce by Hel but shiny
heiheimatlos

Askerlik cezaevi olarak mı geçiyor artık bunların sektörde? Kaçın anasını satim kaçın.

saryy

Ajansı askere gitmeden 7 ay ara verecek diye açıklama yapmış arkadaş azıcık utanman varsa sal artık sektörü buradan sana ekmek çıkmaz ve cinsel taciz olaylarını da reddetmişler illa gel bize küfür et diyorlar resmen

ahjumma deme bozuluyorum

Sonuna kadar utanmazca davranıyor ve asla sorumluluk almıyor. Umarım bu yaptıklarını ödetecek şeyler yaşar. Yaptıklarından gerçekten pişmansan cezanı çek.

Kuzey Tekinoğlu'nun ikonik tulumu

Askere gitmesine hiç şaşırmadım.

heartheart

ne yaparsan yap her zaman adın iğrenç anılacak💕💞💗

•Lalice•

Ünlü endüstrisi, yapılan sözleşmelere “okul zorbalığı geçmişine sahip oldukları tespit edilirse, ünlüler sözleşme ücretinin 100 katını geri ödemek zorundadır” gibi hükümler ekleyerek bunun tekrar yaşanmasını engelleyebilir.

Bu çok mantıklı.

SeulgiWendy

Taa Ekim ayında askere gidecekmiş şimdiden duyruldu garip değil mi daha çok vakit var o zamana kadar ne yapacak birde kamu hizmeti için başvurmuş valla fiziği gayet normal askerlik için elverisli minicik idoller bile normal askerlik yapıyor. Ekim ayına kadar yarım yıl var iddialarıda kabul etmiş. Kendileri küçük minyon tipli çocuklara tokat falan atıyormus ne kadar iğrenç ya ah keşke normal askerlik yapsada onuda bir güzel tokat manyağı yapsalar o askerlikte.

,,,,

Kaç bakalım şrfsz.

Medusa

O kadar karihi dizide oyna, dövüş sahneleri çek ama askerliğe gelince ne hikmetse mamu hizmeti yap. Oh ne güzel iş valla.

Her

Skandalı çıkan askere gidiyor. Gerçekten müthiş bir ülke.

yorummer

4. [+510, -7] Hep kamu hizmeti ㅋㅋㅋ Bütün bunları ayarlayan biri var bence
Doğru bildin. Ailesi çok zengin

SGJK

Öyle mi ? Zengin olsalar da yetiştirdikleri çocuktan belli karaktersizler belli, hala arkasını toplamaya çalışıyorlar demek ki

Last edited 1 ay önce by SGJK
Nonamefandom

Jisoo kendisi gay olmamasına rağmen erkeklere bile cinsel tacizde bulunmuş böyle birini askeri koğuşa almak ne kadar doğru
Homofobik ya da transfobik değilim onlar hayatlarını doğru düzgün yaşamak istiyor mesele Jisoo’nun bunu birilerine zoraki yolla yapması umarım askerlikte onu akıllandıracak üstleri olur

Birisi

Hekimoğlu ben hasta jisoo soojin dsp April üyeleri

Screenshot_20210130_142438_com.huawei.browser.jpg
...

Askere değil hapse git

Lofinapia

Korede askeriyeye sanırımın ceva evi niyetine kullanıyorlar

•Lalice•

Askere kaçacağı belliydi, şaşırmadım…

Iwashere

Resmen kaçmak için askere gidiyor iki yıl sessiz kalacak sonrasında tekrardan ekranlara dönme planı mı var? Bir de kamu hizmeti yapıyor . Sorunlu. Tamamen çekilmeli

luligirl

4. [+169, -5] Bugünlerde böyle suratların trend olmasına inanamıyorum. Yetişkinler her zaman fizyonomiye dikkat ediyordu

bu pislik için demiyorum da neden dış görünüşe bu kada rtakıntılılar ne kadar ön yargıları var belki özünde çok iyi biri dışarıdan sert ve onlara göre çirkin görünüyor diye neden onu hemen kötüinsan kategorısıne alıyorlar neden sürekli insanları ve davranışları etiketlemek sınıflandırma peşindeler dövmeli küpeli erkekler iyi ve dürüst insanlar olamaz mı? çok sığ ve hatalı bir bakış açısı

Minlele

Dizinin öylece bitmemesine sevindim. Orduya gitse başına gelecekleri biliyordu ki kamu hizmeti yapıyor. Utanmaz korkak

ters cevap vermeyin anksiyetem geceleri uyutmuyor

Askere değil cezaevine git de şişlesinler seni orda

fentiwant

İnsanlara zorbalık yaparken sağlam dizi çekerken sağlam askerliğe gelince sağlam değil şaka gibi bu piçi cezaevine atsınlar 2 yıl geçer sonra hiçbir şey olmamış gibi devam eder

Beyzu

Ya şunun gibilerin yanında askerliğini güzelce yapmış, oyunculuğunu kaliteli bir şekilde yapan tertemiz sanatçıları gördükçe şükrediyorum. İyi ki güzel, iyi insanlar var. Dünya bu sayede daha katlanılabilir oluyor sahiden.

Carmen

Ulan utanmadan bir de kamu hizmeti yapıyor. Şaka gibi herif

kkpop

2 sene askerlik yapıp kendini unutturacak ,sonra gene bol edebiyatlı ,özür dolu , pişmanlık dolu,el yazısıyla Instagram gönderisi atacak (Allah bilir başkasına yazdırıyor dur) , etrafı bi yollayacak ,sonra gene geri dönecek maalesef. Hem cezaevine girmiyor hem de askerliği kamu hizmeti olarak yapacak , inanılır gibi değil…. Askerliği her şeyi unutturma yeri olarak kullanıyorlar. İnşallah kamu hizmeti yapacağı yerde insanlara işkence etmez….

nobody

bende öyle düşünüyorum ama onun yaptığı şeyler unutulacak gibi değil kaç gündür ona sinirimden başka birşey düşünemiyorum çünkü gerçekten çok severdim onu hatta en sevdiğim 2.aktördü maalesef onun gibi insanlar maalesef çok var özellikle kdrama ve kpop sektöründen ülkenin adını da kirletiyorlar gerçekten bıktım

Hmhm🌪

Bir önceki postun yorumunda ne dediydim ben? Bir kerede şaşırtın artık

SGJK

..

Last edited 1 ay önce by SGJK
Kingkong - exo ot12

Aktör Ji Sung Bu Yıl Ekim Ayında Askere Gidiyor.
Evet işte böyle unutulup gitmeli .

BRIAN

Ji soo degilmiydi adı ne ara ji sung olmuş bende diğer jisung zannettim Lee bo young kocası adam zannettim diyordum bende o adam baya yaşlı neden askere gitmemiş diyecektim

betül

Ben de en son yorumlarda senin yorumunu görüp geldim o adam +40 nasıl şimdi gidiyor dedim kdkdkkdksj

aswium

milli bir imaj çizerek milletin gözünde kendini aklamaya çalışmak tam da tahmin ettiğim aklımdan geçen hareketi yapmış zavallı

bonbon

Işte şimdi gerçekten bitti. Kamu hizmetini kim ayarladı buna allah aşkına. askerlik belgelerini ne ara verdin sağlık kontrolüne ne zmn gittin . torpil var belli

BongBongSan

2. [+1,691, -9] Ama şu andaki dizisinde bir generali oynuyor. Dizi çekerken fiziksel olarak sorun yaşamıyor ama askere gitmesi gerekince hasta?

Haklı ne diyim

Kuzey Tekinoğlu'nun ikonik tulumu

Jisoo’yu savunan sevgili arkadaşlar. Aynısı size yapıldığı zaman şikayet etme gibi hakkınız yok. Onları koruyanlara da ses çıkarma hakkınız yok. Birşeyi savunmadan önce ‘bu benim başıma gelse yine böyle anlayışlı olur muyum?’ diye bir düşünün. Tabii, mümkünse.

Last edited 1 ay önce by Kuzey Tekinoğlu'nun ikonik tulumu
SM'in Çiçek Bahçesindeki Bekçi

5. [+21, -0] Ji Soo gibi pislikler asla pişman olmaz. Onu kurtaramazsınız. Şu anda bile ‘başımı belaya sokan domuzlar’ diye düşünüyordur.

Böyle dediğine eminim çünkü hayatında yaptıkları için şimdiye kadar pişman olmamış bir insan skandalı ortaya çıkınca nedense bir anda yaptıkları için pişman olup özür diliyor. Ve neredeyse her ünlü suçlunun yaptığı gibi hemen askere gidesi tutuyor nedense. Bu da demektir ki 2 yıl sonra hiçbir şey olmamış gibi dönmeye çalışacak şerefsiz herif. Değil bu sektöre girmek inşallah hiçbir yerde bir şekilde çalışamazsın.

chanyeolungitarıyımyanisevgilisi

Arkadaşlar yorumda hep her skandalı çıkan askere gidiyo yazmışsınız chanyeoldan başka skandal sonrası askere giden biri bilmiyorum o yğzden chanyeolun o skandaldaki kanıt diye gösterilerin fotoğrafların shop olduğu belli oldu kız gitarın olduğu yeri karalamış beni 15 kişiyle aldattı dedi bilmeyenler varsa diye…

Ree.a

Highlight’tan bir üye (yanlış hatırlamıyorsam bu gruptandı) ve Seungri en büyük örnekleriydi bunun. Askere kaçtılar. Daha hatırlamadığım ama skandalı olduğu halde kaçan çok fazla idol var. Chanyeol’ün skandalı skandal bile sayılmaz ki bu gördüklerimizin yanında. Ki komik çünkü ortada bir sevgili bile yoktu.

Ayfer

Biz askerliği peygamber ocağı biliriz ama bunlar da maşallah ipini koparan askere gidiyor askerye değil p……k yuvası gibi yap et askere git unutulsun oldu iki gözümün çiçeği askeriyeyi kaçış gibi görüyorlar. Resmen

Son chaeyoung

canim askere degil seni hak ettigin yere goturelim cezaevine sen cok seversin

Yeni Yazılar

66
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x