Benzer Yazılar

Aktris Han Ji Sung, araba çarpması sonucu hayatını kaybetti

Aktris Han Ji Sung, araba çarpması sonucu hayatını kaybetti

HABER: [ÖZEL] Incheon havalimanı otobanında vefat eden aktris Han Ji Sung.. “ailesi yasta”

KAYNAK: TV Daily via Nate

Eşinin söylediğine göre, 3 şeritli bir otobanda gidiyorlarken tuvaleti gelmiş. Han Ji Sung bunun üzerine ikinci şeritte arabayı durdurmuş, arabadan inmiş, sonrasında bir taksi ve SUV tarafından ezilmiş.

1. [+1,567, -17] Bu gerçekten üzücü, ama arabayı yolun ortasında niye durduğunu keşke söyleseler

2. [+1,392, -21] Bu anormal bir kaza, umarım ölümünün gerçek sebebini açıklarlar

3. [+1,310, -13] İkinci şeritte arabayı durdurmuş olmasının hiçbir mantığı yok.. Huzur içinde yatsın.

4. [+92, -1] Bence büyük bir kavga etmiş olabilirler, arabadan kimin ineceği hakkında tartışırken kadın çıldırıp arabayı oracıkta durdurup inmiştir. Kim otobanda arabayı durdurur ki? Eşinin tuvaleti geldiyse onun da arabadan inmesi gerekmez mi? Niye kadın inmiş arabadan? Kara kutu görüntüleri de silindiyse kesinlikle şüpheli bir şeyler var.

5. [+92, -2] Eşi hayatta olduğu için istediği kadar konuşabilir.. ölüler konuşamıyor ama~ ㅎ

6. [+91, -3] Eşi kafayı yemiş, soruşturulması lazım

7. [+80, -0] Deneyimsiz sürücüler bile tuvalete gitme ihtiyacı duyunca kenara çeker. Kim arabayı 3 şeritli bir otobanın ortasında durdurur ki?

8. [+75, -0] Kadının arabayı ortada durdurması zaten tuhaf, ama tuvalet ihtiyacı hisseden kişi eşiyse o niye arabadan indi?

9. [+65, -6] Tuhaf.. o kadar tuhaf ki.. ikinci şeritte arabayı durdurup indi? Tuvalet bulmak için? Yolun kenarına bile park etmedi?

10. [+58, -0] Kimse altına yapmak üzere olsa bile otoban ortasında durmaz.

Aktris Han Ji Sung, araba çarpması sonucu hayatını kaybetti Aktris Han Ji Sung, araba çarpması sonucu hayatını kaybetti Aktris Han Ji Sung, araba çarpması sonucu hayatını kaybetti

KAYNAK: Naver

1. [+3,034, -28] Bunun için ayrıntılı bir soruşturma yapmaları gerek…

2. [+2,522, -46] Tuhaf bir şeyler var, eşi yalan söylüyor bence. Han Ji Sung’un hareketleri mantıksız.

3. [+1,312, -13] Üzücü ama taksi ve SUV sürücülerine de üzüldümㅜㅜ Bu hikayede oturmayan çok şey var. Niye arabayı durduk yere durdurup insin ki?

4. [+747, -24] Bir şeyler oluyor.. ört bas edilmese iyi olur

5. [+384, -15] Huzur içinde yatsın

6. [+217, -2] Eşi arabayı durdurmasına engel olmalıydı değil mi?

7. [+194, -1] Yani araba bir Benz’di. Otoban ortasına arabayı bırakıp gitti öyle mi? Yanında biri oturuyorken niye arabayı öylece bıraksın? Tuvaleti gelen erkekmiş, o arabadan çıksa anlarım ama niye eşi çıktı? Çok şüpheli.

8. [+178, -3] Bir araba otoban ortasında öylece duruyorsa frene ne kadar basarsan bas mutlaka çarparsın.. Lütfen burada diğer sürücüleri suçlamayın.. Taksi sürücüleri zaten çok zor hayatlar yaşıyor.

9. [+173, -1] O kadar mantıksız ki. Olaya eşinin gözünden bakalım, eşinin ne kadar kötü tuvaleti gelse bile kadın arabayı yolun ortasında durdurduğu için ona kızması gerekirdi. Ne yapmayı planlıyorlardı? Otobanı koşup işeyip geri mi dönecekti?

10. [+154, -2] Böyle bir durumda kazanın önüne geçilemezdi. Gecenin bir saati, karanlık, araba yolun ortasında.. insanlar süpermen değil ki.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+90] Birinin arabayla giderken ikinci şeritte durduğunu ilk kez okuyorum. Gerçekten çok tehlikeli. Umarım her şey ortaya çıkar çünkü eşinin bir şeyler sakladığı belli.

 

Kaynak: Netizenbuzz

6 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
xoo

Müge anlıya verin çözer olayı. Sizin soruşturmalarınızı da gördük bi kelepçe takamadılar Seungri’ye.

DaRa

Haklı yorumlarda bugün👍🏻

Raven

Çerçeveleniyo mu bu

Funda

Pis kokular geliyor, siz de alıyor musunuz kokuyu gençler? Kesinlikle yalan söyleniyor, ölümü doğal değil…

Sooji

Bu ölümü bu kadar basit bir sebeple açıklayıp inanmamızı bekleyecek kadar aptal olamazlar. Eşinin gizlediği bir şeyler var ve bu olay kaza gibi durmuyor. Lütfen bir kere de olsa doğru düzgün soruştursunlar. İnsan hayatı şaka değil

SURMEW-BTS

çok üzüldüm. şüpheli bi ölüm olması insanı daha da üzüyor, inşallah hak yerini bulur. 3 şeritli bi yolda arabayı durdurup inmek… büyük bi kavga tartışma olmadıkça böyle bişeyi kimse yapmaz…. araba bozulur,durur vs bu ayrı ama yolu kontrol etmeden kolay kolay arabadan inilmez..

Yeni Yazılar