Benzer Yazılar

Ateez, yurdunun büyüklüğünden bahsetti

Ateez, yurdunun büyüklüğünden bahsetti

HABER: ‘Weekly Idol’ Ateez “Yurdumuz 72-pyeong büyüklüğünde, 2 üyeye 1 oda düşüyor, her odada hava filtresi var”

KAYNAK: Herald Pop via Nate

1. [+245, -4] Paranızı bu şekilde harcarsanız geliri bölüşme zamanı geldiğinde elinize para geçmez

2. [+215, -8] Bu ezikler de kim..

3. [+175, -8] Nugu?

4. [+37, -0] İlk defa bu grubu duyuyorum, şirketleri zengin herhalde.. ama bunların hepsi borç olarak sayılmaz mı?

5. [+31, -0] Bence çaylaklar ve bunun nasıl işlediğini bilmiyorlar, bunların hiçbiri bedava değil

6. [+24, -0] Bunların hepsi harcama ve yatırım olarak görülüyor, elinize daha az para geçecek..

7. [+16, -0] Bunların hepsi sizin paralarınızla karşılanıyor…….

8. [+13, -0] Sakın sonra ‘bize maaş vermiyorlar’ diye mızmızlanıp ağlamayın..

9. [+13, -0] Bir tanesini bile tanımıyorum;;;

10. [+12, -0] Hala maaş almamış bir sürü popüler grup var.. ve bir de bu çocuklara bakın.. ㅋㅋㅋㅋㅋ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+337] Şirketlerin idollerini her türlü suistimal etmesine o kadar alışmışlar ki düzgün bir yurtta yaşıyor olmaları onları şaşırtıyor 💀 Eminim Infinite ve Secret yıllar boyunca küçücük ‘yaşam alanlarında’ yaşamaya bayılmışlardır.

 

Kaynak: Netizenbuzz

29 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Kayısı

Adını duymadığınız herkes nugu olmaz, sevgili Koreliler. Artık bunu öğrenin.

Ne bu grubun hayranıyım ne de çocukları takip ediyorum ama comeback yaptıklarını ve ilk birinciliklerini aldıklarını duydum mesela. Bu yüzden onları tebrik ederim. Belki Kore’de çok tanınmıyor olabilirler ama yurtdışında bir çok fanları olduğunu görüyorum, duyuyorum. Umarım gelecekte daha da başarılı olurlar.

XxX

Bu şey değil mi ya 3 yıl önceki BTS haberlerinin yorumları.

JenBellaShakespare

Aynen

KINGEXO

Yalnız Ateez çıktığı günden beri inanılmaz popüler özellikle batıda çok ilgi gördü çaylak bir gruba göre oldukça başarılılar. Üstelik çoğu yerde canavar çaylaklar diye bahsediliyor. Her halta nugu demeyi kesin grup oldukça başarılı ve şirkette onlara güzel bir şekilde bakıyor bence çoğu şirket bu davranışı örnek almalı.

INSPIRIT

Infınıte’inkine suistimal demem açıkçası, şirketin hiç parası yoktu hatta CEO’nun evinde kaldılar bir süre, Lee başkan çocukları bugünlere kadar getirmek için çok uğraştı.

B.A.B.Y

Netizenler 72 metrekarelik yurtta kalan Ateez’e para yiyiciler dediklerine göre 60 metre karelik ahırlarda kalıyorlar sanırım.
Ayrıca bu çocuklar ileride daha güzel yerlere geldiğinde görürüm ben sizi. Hepiniz popülaritenin köpeğisiniz.

Fearless

Hayır yurt 238 metre kare 72 değil.Pyeong kore alan ölçü birimi yani 72’yi üç nokta bilmem kaçla çarpıyorsun. Ayrıca bu çocuklar ileride iyi yerlere gelecek kısmına kessinlikle katılıyorum çok yetenekliler.

SURMEW-BTS

2 kişi bir odayı paylaşıyormuş yani en az 4 oda var, salon, banyo , tuvalet , mutfak desen … ev kesinlikle büyük ve 72 metre kare olamaz

B.A.B.Y

@fearless açıklama için teşekkürler ^^
Ve @SURMEW-BTS Üstteki arkadaş zaten güzelce açıkladı, senin de yorum yapmana gerek yoktu. Her şeye bir yorum yapmak zorunda değilsin 🙂

Fearless

Rica ederim🤗

SURMEW-BTS

Kusura bakmayın. Kötü amaçla yazmamıştım…..

Selin

Özür dileme sadece sanden kıl kapmış ne yapsan suçlu çıkarır

B.A.B.Y

Evet doğru. Kıl kaptım. Çünkü her şeye burnunu sokuyor, konu hakkında bilgisi olmasa bile sadece netizen yorumlarına bakarak bir şeyler biliyor gibi davranıyor. Her habere ya, her habere mutlaka bir yorum yapıyor. Bari benim yorumlarımdan uzak dursun.
Dahada komiği BTS haberlerinin altına BTS için makale gibi dualar ediyor. Sanki Allah bir gayrimüslim için ettiği duayı kabul edecekmiş gibi. 😂🤦🏻‍♀️ (Müslüman olması için edilen dua dışında, gayrimüslime dua edilmez.)

SURMEW-BTS

Merak etmeyin sizin yorumlarınızdan uzun durarım bundan sonra. Ayrıca sevdiğim bir sanatçı için ettiğim dua benimle ve Allah arasındadır, onların iyi olması için dua etmem onlara duyduğum sevgi ve şefkati gösterir. Başkasına da bir zararı yok. Gayri müslimler içinde Allah tan hidayete ermeleri için dua edilebilir, iyi olmaları için dua edilebilir. Bu sizi ilgilendirmez. Girdiğim okuduğum haberlere de yorum yazabilirim bunun size zararı yok. İçimden geldiğim için de bazen başka yorumculara cevap yazabiliyorum bu site buna izin veriyor. Bu kadar takıldığınıza göre demek ki geçmişte sizinle bir tartışmamız olmuş ama hem unutkan hem de kin tutmayan ve intikamcı biri olmadığım… Read more »

B.A.B.Y

6. hissime güvenirim. Gerçekten birinden kötü şeyler hissedersem bu genellikle doğru çıkar. Ve size karşı olan hislerim de bu şekilde. Komik ya da saçma gelebilir ama hislerime güvenirim.
Her ne kadar “kibar” davranıp buradaki herkesin kalbini kazansanızda üzgünüm, bu bana işlemiyor. Biliyorum zaten benim kalbimi kazanmak gibi bir amacınız da yok.
Ve doğru. Kin tutarım. Salak gibi birilerine 2. şans vermektense kin tutmayı tercih ederim. Ama hayır, intikam almam. Allah’a havale etmekle yetinirim.
Her neyse, kullanıcı adımı ve profil resmimi unutmayın ki bir daha bu şekilde muhatap olmayalım.
Teşekkürler.

SURMEW-BTS

Haklısınız sizin kalbinizi kazanmak gibi bir derdim kesinlikle yok. İnsanlar beni sevip bana güvense ne olur, sevmese güvenmese ne olur. Hepimiz burada nicklerimizle yer alıyoruz, bir kazanç ya da kaybımız yok. Tek kazanç bilgi, fikir, düşünce alışverişi, karşılıklı muhabbet…. Neyse profil fotoğrafınızı ve adınızı unutmam bundan böyle…….

SURMEW-BTS

Teşekkür ederim. 💜

SURMEW-BTS

ATEEZ çok başarılı ve yetenekli bi grup ve baya fanları var, her zaman ki gibi Güney Kore gene görmezden geliyor. Büyük bi yurtta 2 kişi tek odada kalmalarına sevindim, şirket harcama ve giderleri borç olarak yazıyorsa bu grubu bağlar netizenleri ilgilendirmez ileride kazandıkları para ile bunu öderler. Her grup yıllarca tek odayı paylaşacak diye bi şey yok. ayrıca INFINITE şirketleri o zaman ekonomik sıkıntılar yaşadığı için 7 si tek bi odada kaldı ve zamanla daha iyi yurtlara taşındılar ve en son kendi evlerine sahip olup taşındılar., BTS te 3 sene 7 si tek bi odada kaldı sonra zamanla şirketin ekonomik… Read more »

Bay

Unutma BTS in o tek odası bile bunlarınkin den kötüydü
Bunların şirketi o zman ki Bighitten bin kat daha iyi
Yani ateez de bts gibi kötü şirketten gelme değil anlayın.

Sinirli ve Küçük

BOŞ KONUŞMAYIN EŞEKLER NUGU DEDİĞİNİZ ATEEZ İLK BİRİNCİLİĞİNİ MCOUNTDOWN İLE ALDI VE RAKİBİ LEE HI İDİ. AĞLAYIIIN

Zeyy

Bu çocuklarrr aşırı yetenekli ve birbirinden özeller bu mal netizenler anca nugu yazsın hey gidi heyyy biraz kıymet bilin kıymet gül gibi çocuklar inşallah daha başarılı olucaklar

Erica

En büyük gruplarda ilkten nefret alırlardı.
Çocuklar sizler yakında herkesin kalbini çalacaksınız.

Flumroi

Sizin onları tanımamanız onları nugu yapmaz gayet de başarılı bir çaylak gruplar

tata

Jungkook’un aynı odada 7 kişi kaldığımız günleri özlüyorum dediği geldi aklıma aslında zorlukların da güzel yanları var ama herkes çekmek zorunda değil

Hola hola

Yalnız INFINITE suistimal değil adamların şirketi küçüktü kalacak yer mv çekecek para yoktu. Hep CEO kendinden harcama yaptı sonra yavaş yavaş büyüdüler ve bu hale geldiler. Aynı şekilde BTS gibi BEAST/Highlight gibi… Adamlar şirketi yoktan var etti. Mesela Cube büyüdü ama CEO’yu kimse sevmezdi çocukları kullanıyor diye. O yüzden kontrat bitince şirketten ayrıldılar. Ama kpopta bakarsanız CEO’nun sevildiği sayılı şirketlerden biridir Woollim INFINITE şirketin tek göz ağrısı gibi tek sorun biraz yönetimde yeteneği yok adamın yoksa inspiritler Lee Ceo’yu çok sever. Çocuklar nereye o oraya kliplerinde bile oynadı. Samimi bir ilişkileri var. Herkese o konuda laf atabilirsiniz ama Woollim gibi… Read more »

•••

Nugu lafı, her kişisel olarak tanımadıkları gruba söyledikleri için etkisiz elemana dönüştü. ATEEZ gayette başarılı ve tanınan bir grup. İlk birinciliklerini aldılar. Daha çok batıda ünlüler. Ama zamanla Kore’de de ünleneceklerdir. Ben eminim yeni jenerasyonun ünlü gruplarından olacaklar. Bilmeyenler için çocukların şirketi Block B’nin şirketi sevgili netizenler. Şirketin bu yüzden belirli bir ekonomik durumu var. Böyle bir ekonomileri varken de 8 kişilik gruba buna göre bir ev tuttular. Ayrıca çocuklar para yiyici değil hepsi çalışma konusunda aşırı hırslılar. Zaten bu yüzden başarılı oluyorlar. Ama siz görmek istemediğiniz kişilere kendinizi kör yaptığınız için normal. Sonra da gruplarınızı yabancı fanlar daha çok… Read more »

Once since birth

Ateez💙

Kpop

Şuanki bütün tanınan popüler kız ve erkek gruplarına solo sanatçılara nugu dedi yıllarca bunlar.

KINGBANG

Çocuklar bugün ilk birinciliklerini aldılar umarım devamı gelir de şunlar seslerini keserler . Ayrıca gelecekleri bir çok kişi için parlak görülüyor ve yapılan anketlere bakarsak yurt dışında da oldukça popülerler .Konu yurtlarının büyüklüğüyken yine netizenler şaşırtmayarak alakasız şeyleri yazmışlar .

Yeni Yazılar