Bang Shihyuk’un Le Sserafim İle Samimi Mesajları

17

Bang Shihyuk’un, NewJeans’i Görmezden Geldiği İddiaları Arasında Le Sserafim İle Samimi Mesajları Yeniden Gün Yüzüne Çıkıyor

 

Ç/N: sıcak temas, kurumsal iletişimde kullanılan kişilerin bizzat toplantıya dahil olması anlamına gelen tabirdir. Soğuk temas tabiri ise e-mail ve yazılı belge ile olur. Kurumsal iletişim genellikle çok “soğuktur”. Örneğin bir belediye başkanının Ankara’da bizzat meclis de bulunması için sıcak temas diyebiliriz.

 

HABER: Hybe, New Jeans’e karşı ayrımcılık yapmakla suçlanıyor… Bang Shihyuk, Le Sserafim ile ‘sıcak temas’ kurduğu için ateş altında
Kaynak: X Sports News via Nate

 

[+159, -11] Hybe ana oyuncu (Le Sserafim, ILLIT); New Jeans ve ajansı da yardımcı. Hybe, %80 hisseye sahip oldukları için Min Hee Jin’i kovma gücüne sahip, sadece bunun için bir nedene ihtiyaçları var. Bang Shi Hyuk’un egosuna sahip biri, yardımcısının asıl kişiden daha iyi durumda olmasını bir sorun olarak görüyor. Bu şirkette kimse New Jeans’i koruyamayacak ve kısa sürede Girlfriend gibi olacaklar.

[+109, -3] Çok-şirketli bir şirketin başkanı olarak neden favorileri oynuyor?

[+82, -2] Bu arada Bang Shi Hyuk, Sakura ile içerik çeken bir YouTuber’a hediyeler bile gönderdi

[+47, -4] [+47, -4] Hybe-ya, New Jeans’i koruyacağını söylemiştin… ama onlara her zaman böyle davranırsan…

[+6, -0] Girlfriend’de de böyle değil miydi?

[+4, -0] Hybe istediğini alırsa ve Min Hee Jin atılırsa daha sonra New Jeans’i istedikleri gibi bu “ara”ya konulacak ve onlar ILLIT’i zorlarken ikinci planda bırakılacak. Bir tarikata benziyorlar. Yalnızca onların yollarını takip ederseniz sizi tercih edeceklerdir.

[+1, -0] New Jeans’le hâlâ fotoğrafı yok.. ㅋㅋ

[+5, -1] Seçici Yüz Tanıma Bozukluğu

[+1, -0] Sadece 1 Minji’yi seçin ve geri kalan çocuklara pislikmiş gibi davranın, diğer 4’ü seçmelerden sonra Min Hee-jin tarafından seçildi.

 

 

K: NetizenBuzz, allkpop

Önceki İçerikBir Hayranın Twitter’da Le Sserafim İle İlgili Paylaşımı
Sonraki İçerikIVE Leeseo’nun Yüzünün Tüm Üyelere Benzemesi Etkileyici
Subscribe
Bildir
guest
17 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments