Benzer Yazılar

BAP Himchan’ın cinsel taciz davasındaki kadının haraççılık yaptığından şüpheleniliyor

BAP Himchan'ın cinsel taciz davasındaki kadının haraççılık yaptığından şüpheleniliyor

HABER: BAP Himchan’ın ‘cinsel taciz skandalı’ndaki kadın haraççılıktan ötürü savcılığa gönderildi

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+332, -82] Biriyle bir pansiyona gidip tensel temasta bulunduktan bir yıl sonra cinsel taciz davası açabiliyorsan eğer, cinsel suç yasaları kadınların daha çok lehine demektir.

2. [+310, -76] İşte bir kkot-baem, değil mi? Birkaç yıl önce birbirleriyle ilgilenmişler, takılıp temas kurmuşlar, yatağa gitmişler, daha sonra bu kadın dönüp para kazanmak için onu cinsel tacizle suçlamış. Bu bir kkot-baem’dir.

3. [+271, -82] Ben 30 yıllık bir hayat yaşadım ve benim deneyimime göre sizinle tensel temas kurmak istemeyen bir kadın sizle içmeye ya da pansiyona gitmez, ona yaklaşırsanız sizi polise şikayet etmekle tehdit eder. Niye bu kadın bir yıl geçtikten sonra dava açtı? ㅋ Feminizm yüzünden erkek ünlüler artık ilişki yaşayamayacak.

4. [+18, -1] Haraç kesiyorsa kkot-baemdir

5. [+13, -3] Bir erkek böyle kadınlara dikkat ederse eğer hayatı mahvolmaz

6. [+13, -4] Amerika’da yasalar bunlardan çok daha sert. Bir kadın bir erkekle otel odasına hatta yatağa bile girebilir ama “hayır” dediği anda her şey bitmek zorundadır. Devam ederseniz tecavüz sayılır.

7. [+11, -14] Belki de utandığı için bir yıl bekledi, üstteki yorumları ilbe üyeleri mi yazmış?

8. [+10, -2] Haraççılık para istediği anlamına geliyor

9. [+10, -4] Kkot-baemlere karşı daha sert cezalar istiyoruz!!!

10. [+8, -1] Bu davanın sonucu ne olursa olsun, ok yaydan çıktı bile.. Himchan elinden geleni yapıp bu kadının alaşağı etmeli

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+370] “6. [+13, -4] Amerika’da yasalar bunlardan çok daha sert. Bir kadın bir erkekle otel odasına hatta yatağa bile girebilir ama “hayır” dediği anda her şey bitmek zorundadır. Devam ederseniz tecavüz sayılır.”

E yani. Kadın hayır dediği halde devam edersen başka ne olacaktı??? Buna şaşırmalarına şaşırdım.

 

Kaynak: Netizenbuzz

7 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
B.A.B.Y

Neyseki kadının gerçek yüzü ortaya çıktı. Umarım Himchan davayı kazanır.

Z_BTS

Kadınların lehineymiş pff hadi ordan pislik. Her gün erkeklerin nasıl bu olaylardan yırttığını görmesek inanacağız.

Kpop

ünlülerin tek gecelik ilişki yaşamalarının sonucu bu işte… her an taciz iddiası…. iftiralar vs vs

SURMEW-BTS

inşallah gerçekten de taciz / tecavüz vs yoktur, kadın iftira attıysa inşallah en ağır cezayı alır.

Kpop

herkesin kendi özel hayatı tabi ama gene de sevdiğim bir sanatçı böyle tek gecelik ilişkiler yaşasa gene de soğurum, sevdiği biri olsun hayatında, değer verdiği, önemsediği, güzel bi ilişkisi olsun isterim. bu tarz şeyler hiç hoşuma gitmiyor. ve yabancı yorum ile 6. yoruma katılıyorum.

Baby

İnancım musade etse sanırım tek kişilik ilişkilere girerdim herkes sevip aşık olamaz ya da ilişki yaşamaya uygun bir temposuda yoktur sırf bir insanla bu yüzden sevgili olamaz ya da sevemez hiç yoktan iki tarafta istediğinde olucak duygusal bir bağ olmayam bir ilişki idoller için çok daha uygun sogunulmasi gereken bir durum olduğunu düşünmüyorum

Kpop

Kişisel düşüncelerimiz farklı olabilir, size ve bu tarz ilişkiler yaşayan kişilere saygı duyuyorum ama ben soğurum. Bu benim kendi kişisel görüşüm ve hislerim, elbette herkes aynı düşünmek hissetmek zorunda değil.

Yeni Yazılar