Benzer Yazılar

Bazı ‘Hangout with Yoo’ seyircileri özürlerine rağmen Lee Hyori ve Yoona’nın şovdan ayrılmasını istiyor

Bazı 'Hangout with Yoo' seyircileri özürlerine rağmen Lee Hyori ve Yoona'nın şovdan ayrılmasını istiyor

HABER: Lee Hyori ve Yoona’nın karaoke ziyareti -> özür dilemelerine rağmen, izleyiciler ‘Hangout with Yoo’dan ayrılmalarını istiyor

KAYNAK: Herald Pop via Nate

1. [+6,385, -381] Akıl hastası olan çok insan var ㅋㅋㅋ

2. [+6,283, -384] Yeter artık. Kendi özel hayatlarınızda ne kadar temizsiniz? Korelilerin her şeye burnunu sokmaları midemi bulandırıyor.

3. [+5,902, -336] Çok ileri gittiniz ama;;

4. [+387, -40] Saçma. Öyleyse neden ‘Mr Trot’ ekibini “Point of Omniscient Interfere” şovunda karaokeye gittikleri için eleştirmediniz???

5. [+375, -34] Şovdan niye ayrılsınlar ki? Karaokeler açılmasına izin verilen işletmeler arasında ve kuralları takip ediyorlar. Vay canına, hemen sinirlenen insanlar yüzünden internette hiçbir şey yapılmıyor artık;; Bahse girerim, şovu terk etmelerini isteyen insanların yarısından fazlası sosyal mesafe kurallarına uymuyordur.

6. [+271, -36] Medya sadece olayı daha beter yapıyor;;; Bahse girerim, gazeteciler işinizden ötürü strese girdiğinizde kahve veya içki için dışarı çıkıyorsunuz ya da karaokeye gidiyorsunuz;; bu ikisi zaten özür diledi ve bitti. Neden hala habere devam ediyorsunuz…….

7. [+203, -34] Cidden, yeter artık millet. Kaçınız sadece evden işe işten eve yapıp sürekli evde kalıyor? Eminim hepiniz hafta sonları dışarı çıkıyorsunuz. Sonuçta sosyal mesafe kurallarını çiğnemediler ya da hükümetin kapattığı bir karaokeye gitmediler. Daha ne istiyorsunuz?

8. [+163, -28] Burada nasıl bir suç işlendi?

9. [+117, -23] Şovdan niye ayrılsınlar ㅋㅋ

10. [+115, -27] Bu tepki çok fazla.. cidden

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+133] Bazıları koronayı umursamıyor, sadece birinden nefret etmek istiyorlar o kadar lol

Kaynak: Netizenbuzz

11 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Nene

Madem öyle açmayacaktınız hiçbiryeri.
Ayrıca herhangi bir reality şov çekilirken bile arkada ekiple beraber bir sürü insan yan yana oluyor. Televizyon izlerken bunları düşünüyor musunuz?
Siz sadece birilerinden nefret etmek istiyorsunuz.Her zaman ki gibi…

Queengi

Oldu paşam başka ne istersiniz? Bu ne ya cidden? İnsanlar size göre mi hareket edecek? Kendiniz de o yetkiyi nasıl görebiliyorsunuz? Neredeyse çoğu ülke normal hayata döndü ki vakaların artmasına rağmen. Sizin ülkeniz bu kararı alan ilk ülkelerdendi. Kendi ülkenizden haberiniz mi yok? Bir de çok merak ediyorum acaba Koreliler günlük hayatında da başkalarının hayatına bu kadar burnunu sokuyor mudur?

weare1

ünlü olmayan kişilerin karaokeye gitmesine bişey demiyorsunuz ama sırf ünüler diye yaptıkları her harekette kusur bulmaya çalışmayı bırakın artık
 

Nokta

Buradaki insanlar bile farklı muamele yapıyor. Aynısını 4 lü için niye yapmadınız. Hepiniz sanki adam öldürmüşler gibi davrandınız. Bir de ikinci vaka yokken ve Kore sokakta iken. Birileri vardı kadın ünlüler yapınca ne olacak diye. Böyle oluyor işte. Üzgünüm ama devletin açtığı ve izin verdiği bir yere gitmek için kimse sizden izin almak zorunda değil. Ayrıca özür yazmak zorunda değiller. Birde ayrılsınlarmış sizene ya siz kimsiniz?

Nur 🌼

Sadece kadın oldukları için gazeticelerin bu kadar ileri gittiklerini düşünüyorum. Onlarda bizim ülke gibi sever kadınları aşağı çekmeyi

mono

Eunwoonun oynayacağı diziden, katıldığı programdan çıkarılmasını istediniz, hepsinden el yazısı ile özür yazısı istediniz. Bu olay yaşanalı baya oldu ama hala eunwoo,jk,jeahyun ve mingyunun haber yorumlarına ıtaewon eğv eğv diye yorumlar yapılıyor. Bana göre hiç kimse bu kadar nefret almasın ama ne bu çifte standart Allah aşkına?

Lover

Netizenler: Bir olayın nasıl bokunu çıkarabilirim?

weare1

sırf ünlüler diye herşeyi linçleyebileceğiniz anlamına gelmiyor sanki karaoke salonu nu zorla açtırdı kızlar ya

Gh3

Sırf mesela yoona ve Lee hyori diye nasıl canları gibi savunuyorlar ama …geçen ay öyle değildi ne değişti ? Herkese eşit muamele olmalı..

Last edited 8 ay önce by Gh3
Sunmii

Bu kızlar da diğer grup kadar olmasa da sırf idol oldukları için tepki alıyorlar oysaki hepimiz bu netoşların alışverişe çıkıp restoranlara gittiğini çok iyi biliyoruz.

ClarryRiddle

Hadi bakalım netizenler umuyoruz ki bu tepkilerinizin aynısını cha eunwoo nun programının haberlerinin altında da görebiliriz her şeyiniz sahte

Yeni Yazılar