Benzer Yazılar

BI soruşturmalarda bazı uyuşturucu kullanımlarını itiraf etti

BI soruşturmalarda bazı uyuşturucu kullanımlarını itiraf ettiBI soruşturmalarda bazı uyuşturucu kullanımlarını itiraf etti

HABER: BI uyuşturucu şüphelerini itiraf etti… şimdi odak Yang Hyun Suk’un tehditlerinin arkasındaki gerçeğe döndü

KAYNAK: Sports World via Nate

1. [+322, -2] Tabi ki, uyuşturucu kullanan bir YG sanatçısı, lütfen Yang Hyun Suk ve Seungri’yi cezaevine atın artık!

2. [+276, -2] Sonunda YG’nin kapılarını kapatma vakti geldi

3. [+238, -2] Ben kullandığını biliyordum, bir an bile tersini düşünmedim ^^

4. [+14, -0] Şaşırmadım ㅋ

5. [+7, -0] Sadece marijuana için yakalandı ama fazlası olduğuna eminim

6. [+7, -0] Uyuşturucu kullanması affedilmeyecek ama bu fırsatı kullanıp YG hakkında bildiği her şeyi anlatırsa daha kolay paçayı yırtar

7. [+7, -2] İnternetteki giflerini görünce bile atarlı biri olduğu belli oluyor, bir gün skandalı çıkacağını biliyordum

8. [+5, -1] Yang Hyun Suk cezaevine

HABER: BI bazı ‘marijuana kullanımı’ suçlamalarını itiraf etti.. Yakında Yang Hyun Suk çağırılacak

KAYNAK: MBN TV via Nate

1. [+319, -7] YG hisselerini ayırmalı ve tüm çalışanlarına uyuşturucu testi yaptırmalı

2. [+331, -8] Yang Hyun Suk ne yapacak? Sadece soruşturmalar için çağırılacak, hepsi bu mu? Peki Seungri???

3. [+258, -2] Gerçekten keş şirketi

4. [+13, -3] Saçları sarı herkes şüpheli konumunda olmalı

5. [+12, -0] Nasıl şirketteki herkes böyle olur ya.. yoksa YG’ye girince bu hale mi geliyorlar?

6. [+9, -0] Şirketi kapatın

7. [+9, -0] Bu YG ş*refsizi bu kadar zamandır uyuşturucu tacirliği yapıyormuş

8. [+9, -0] YG’deki herkes test edilmeli

9. [+7, -0] Black Pink de test edilmeli

10. [+7, -0] LSD marijuanadan daha büyük bir sorundu ama ört bas edildi, masa altından bir anlaşma mı yaptılar acaba? ㅋㅋ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+315] B.I hayranları Twitter’da bu haberi B.I’ın fotoğrafıyla paylaşan hesaplara saldırıyor, ‘söyle onlara’ diye ezik hashtagleri trend yapıyorlar.. B.I gerçekten de polise söyledi kjsfhds Uyuşturucu kullanmış, şirketinin gücünü ve belki de zengin ailesini kullanıp 2016’dan beri bunu saklamış 23 yaşındaki bir adam. Sizi umursadığı yok. Instagram’da uyuşturucu kullanmadım demişti ama şimdi marijuana kullandığını itiraf etti. Siz palyaçolar onu savunmaya devam edin, ama bir yandan beyin hücresi için indirim isteyin lütfen

 

Kaynak: Netizenbuzz

61 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Deniz

[+7, -0] Black Pink de test edilmeli

Haydi bütün YG sanatçıları test edilsin dese anlarım ama.. BP kadar başınıza taş düşsün e mi

lelaa

TV’de gördüğünüz birine körü körüne inanmamak gerektiğini bi öğrenemediniz. Allah beyin versin ne diyeyim..

Betüş

Bence şirkette böyle uyuşturucu kullanan başka idollerde vardır .Kimseyi zan altına almıyorum ama masum gözüyle de bakmıyorum artık yg idollerine .

Suna

Fırsat kolluyordunuz zaten. Armut ağzınıza düştü

VipSone

Kendi ülkesinden tut global en ünlü tüm ünlülerin uyuşturucu kullandığı bi dünyada benim yurdum insanım neden bu haberlere aşırı şaşırıyor? Bizim ülkede ne satan ne kullanan ceza alıyor doğru düzgün ama koreli biri yapınca verdiğiniz tepki über saçma koreli olsanız neyse de amaaaan oynayın işte oyununuzu bananeyse

Betüş

Olay şaşırma değil ki nerede olursa olsun kabul edemiyorum böyle haberleri . Kabul edemediğim şu : bu eğlence sektörü ,idolleri o kadar saf nazik ve hiç bir kusuru yokmuş gibi gösteriyor ki hâliyle insanlar beklemediği için şaşırıyor .Ama bu olayların olması çok iyi oldu biliyor musun ? Ben sanırdım ki bir tek bizim ülkede adalet yok ,sadece fakire adalet işliyor. Kore güya aşırı gelişmiş ,kendi üretimini yapan ve geleneklerine bağlı bir ülke .Bunlar var ama işin ardında yine adaletin kokuşmuş olduğu bir ülkeymiş. Yani aslında insanların şaşırdığı gösterilen imaj ile asıl olanın çelişmesi . (Eminim ki bir tek yg de… Read more »

VipSone

Aslinda kpop sektörü ne olduğunu o kadar belli ediyor ki. Çünkü dünyanın her yerinde olduğu gibi burada da aşırı bi aklama durumu var. Nerede aşırı ahlaktan bahsediliyorsa oranın altına bi bakın der hep babaannem aynen öyle. Bi yerde neyden kaciliyor, eleştiriliyor, çok baskı yapılıyorsa asıl orada çok fazla şey dönüyor. Bu arada uyuşturucu normallemesi de yapmıyorum. Sadece kullanan kişi ve ailesi dışındaki insanların yorum yapmasını doğru bulmuyorum. Seungri tarzı bi suç olmadıkça nefret yorumu yapmak, sektörden çekilmesini söylemek bana canilik geliyor. Onlar Tanrı değil gözde çok buyutmemek geliyor herkes hata yapar.

DaRa

Bizim ülkedede birçok ünlü uyusturucudan yakalanip serbest birakilmislardi en fazla 1 gün konuşuldu ama sonra unutulmuştu

Betüş

Bizim ülkede neler neler oluyorda unutuluveriyor malesef ..

Hata

Türkiye de uyuşturucu kullanmak yasak değil, kişisel kullanım miktarı var

:D?

Zaten kakao konuşmaları ortaya çıktığında da satıcıya ‘ilk seninle denedim’ demişti. O zaman bile kullandığı belliydi. Ama insanlar ona yine de inanmayı tercih etti. O zamanlar için bir şey diyemem fakat artık polise bile itiraf etmesine rağmen onu savunmalarını asla ama asla anlayamıyorum. Bu aptallık değil de nedir?

Whatever

Dude bak şimdi yetişkin birinin damarlarında ne dolaşıp dolaşmadığı kimseyi alakar etmez bu birincisi. İkincisi çocuk hiçbir şeyi kabul etmedi??? Dava gizli yürütülüyor sadece karakoldan çıkarken muhabirlerin yönelttiği “uyuşturucu kullandın mı?” türevinde sorulara yanıt vermediği için, ‘hmm eğer reddetmedi o zaman kullandı’ diye yaklaşılıyor AMA HAYIR REDDETMEDİĞİ GİBİ ONAYLANMADI DA??? Şu anda ne olduğunu kimse bilmiyor. Bir şey bilmeden konuşmayı kesmeye ne dersiniz biraz??? Ayrıca kullanıyor olsa bile, bu onu itmemiz gerektiği anlamına mı geliyor? Küçücük yaşından beri bir yığın stres ve psikilojik problem ile boğuşan gencecik bir çocuğu tedavi olmaya yönlendirip desteklemek yerine neden itelim, dışlayalım allah aşkına?? Neticesine… Read more »

Lucia

YG sayesinde kpop sektörünün bok çukuru olduğunu öğrendik gerçi YG den öncede bok çukuruydu sadece çok iyi saklanıyordu olaylar

yuyu

Neden bilmiyorum ama bu haberler beni uzuyor. Kotu biri oldugunu dusunmuyorum, umarim bagimli birisiyse yardım almaya baslar.
Uyusturucu yuzunden adam seytanmis gibi davranmak da dogru degil.

Bzg

Durumu normalleştirmek tabi ki doğru değil ancak BI çok zor zamanlar geçirdi. Tüm şarkıların yapımcılığını yapıyordu neredeyse ve onun şarkı yapması grubun cb yapması demekti. 6 kişinin yükü de onun omuzlarindaydı. Insan psikolojisi çok farklı ben olsam asla yapmam nasıl yaptı demeyin. Insan her türlü hatayı yapıyor. BI çok çalıştı çok zor yaşadı hayati. En çok kendi pişmandır eminim. Bu kadar emeğin çöpe gitmesi ne demek biz ancak düşünürüz ama çöpe giden onun emeği. Keşke kullanmasaydı keşke bu olayların içinde olmasaydı. Ama bence çoğu idol daha beterini yapıyordu yaptı da BI araya kaynadı. Ikon parlamasaydı asla da patlamazdı bu olay… Read more »

Bzg

Zaten yapımcı veya söz yazarlarından biri ot kullanınca çok daha geniş ufuklar açıyor ilham kaynağı falan demiş o da o şekilde başlamış diye bir söylenti var. Çocuktu sonuçta o zamanlar kanmış olabilir şarkı üretebilmek için. Yani suçun erişkin olanda sirkette de olduğunu düşünüyorum sadece BI da değil.

Betüş

Bence seungri ve yg olayını böyle BI gibi kişilerle bir şekilde unutturacaklar .Daha başka yerlere çekecekler olayı . Aşırı politik bir yaklaşım ve malesef doğru bir mantık uyguluyorlar.

Bzg

Katılıyorum ikon bp den daha çok kazandırıyordu yg’ye bu kadar kolay atması mantıklı değildi hiç. Malum yg çok da masum dikkatli bir şirket değil sonuçta.

SURMEW-BTS

aynı sorunları yaşayan bir sürü başka yerele yabancı sanatçı var, kpop sektöründe bir sürü sanatçı var o zaman onlarda uyuşturucu kullansın haklı bulalım. ya da dünyada savaşlar, afetler, hastalıklar, cinayet, işkence, taciz, tecavüz, dünyada kimsesi bi başına tek kalma vs gibi bir sürü korkunç ve sarsıcı olaylar yaşayanlar var, o zaman herkes acısını atlatmak için uyuşturucu kullansın ve haklı görelim. uyuşturucu vücuda zarar verir, sanatçılara ilham ve sanat üretmekte kolaylık sağlasa da ilk başta sonradan öyle olmuyor, zihinsel ve bedensel sağlığı etkiliyor, ayrıca uyuşturucuya para yetiştirmek için milletten borç alan, ana basından çalan, evdeki eşyaları çalan, uyuşturucu etkisiyle hem kendisine… Read more »

Bzg

Zaten savunmadigimi söyledim ama 14 15 yaşında bir çocuktan bahsediyoruz o zamanlar yani savunulacak bir yanı yok ama biraz anlamak gerekiyor gibi geliyor bana. Üzerindeki baskı çok fazla bu yola başvurmuş olabilir. Masumlastirmiyorum basitlestirmiyorum sadece neden basvurdugunu anlamaya çalışıyorum. Yapmaması gerekirdi bunda tartışılacak bir şey asla yok. Ama onun penceresinden bakıp kendisine yazık ettiğini söylüyorum ben yanlış anlaşıldım galiba..

Bzg

Dediklerinizin hepsini ben de eleştirmişim zaten savunmamışım ki karşıt görüş gibi sunmanız mantıklı gelmedi.. Ben de hak vermiyorum savunmuyorum sadece rezil bir insanmış gibi sunmak küfürler etmek mantıklı gelmiyor bi kadar. Yaptıgı büyük bir hata evet ama her insan hata yapar. Itip kakmak mantıklı gelmiyor kişiliği problemli bir insan değil çünkü nazik ve fedakar bir insan 14 yaşında kanıp başladığı bir olay keşke olmasaydı keşke yapmasaydı ama yaptı. Hatalı ve eminim farkında yani.. @SURMEW-BTS

SURMEW-BTS

Haklısınız kesinlikle hakaret edilmemeli, iti kakılmamalı, dışlanmamalı, yardımcı olunmalı ve bırakması için destek olunmalı, üslubum sert gelmiş kusura bakmayın. Sizi kırdıysam eğer özür dilerim. Sadece “kendi tercihi, kendine yaptı, uyuşturucu kullanıyorsa zar ar ı bir tek kendine” gibi yorumları gördükçe anlam veremiyorum, çünkü asla kendine değil. Ve dediğim gibi kısa çöpü ına çektiler, Burning Sun konusu ve Seungri konusu altta kalsın diye kullandılar onu. Yazık. İnşallah hayat onun için yoluna girer.

Bzg

Aynen öyle oldu maalesef. Umarım yoluna girer. Umarım kendine gelir. Yaptıgı yanlışın farkındadır ve düzeltir. Asla hak ettiği şey bu değildi. Bu kadar kötü bir insan değil çünkü olsa arkasından iyi şeyler söylemezlerdi. Zaten düşene bir de tekme atmak kadar kolay bir şey yok zira.. Ama gerek eski şirket arkadaşları gerek çalışanlar kötü şeyler soylemedi asla. Hep sirketi elestirdiler. Belki bu yüzden kötü bir insan olduğuna inanmıyorum. Tabi ki içini bilemem ama bu kadar kendini saklayabilecegini de sanmıyorum.

SURMEW-BTS

İnşallah her şey yoluna girer. Uyuşturucu kullananlara zaten hemen kötü insan yaftası yapıştırmak zaten doğru değil, bu kullanımın binlerce nedeni ve hikayesi var. İnşallah harbin bir sanatçı olarak hem özgür hem de sağlıklı huzurlu bir hayat yaşar.

Fandomsuz, Partisiz, Takımsız Lia

Bu nasıl bir mantik bir de koskoca kadınsınız! Antilikten gözünüz dönmüş yazık cidden. Şu yorumdaki mantıksızlıklar uzaya yol olur. Bahsettiğiniz her suç başkasının kişisel hakkına müdahaledir, hakkı gaspetmektir. Sen nasıl cinayet ile kişinin ot kullanmasını bir tutabilirsin? Ya şaka gibi cidden! Kişiyi ilgilendiren meseleler ne zamandan beridir idamlık olaylar oldu? Kişi kullandığı maddeden kendi sorumludur. Tabi ki savunmuyorum, sentetik maddeleri kullanip topluma zarar verenlerden hiç bahsetmiyorum bile. Ama ot yani ot? Sokaklar ot kokuyor ya siz şaka olmalısınız? Kadıköyde gezerken burnunuza gelen kokuları es geçmeyip polise haber verdiyseniz bu dediğinizi anlarım ama şu an yine anticilik oynadığınızı bildiğim için bu… Read more »

Ayla

Şu yorumun alnı nerede ya .

SURMEW-BTS

Sayın @Lia sakın bir daha gelip yorumlarıma cevap yazma ve benim hakkımda yargılarda bulunma, ayrıca yorumumu bşr daha okuyup akıl süzgecinden geçir, ben asla Hanbin e saldırmadım, cinayet işleyen biriyle bir tutmadım. Ben sadece “uyuşturucu kullanıyorsa sadece kendine zarar verir” savını kullananları eleştirdim. Uyuşturucu kullananlar desteklenmemeli ve gerçekten değer verilip sevilşyorlarsa uyuşturucuyu bırakması konusunda desteklenmeli ve bunun için elbette hakaret edilmemeli, dışlanmamalı vs, yorumumum sonunda da demişim “kısa çöp” ona çıktı, insanların düşünceleri Burning Sun ve seungri den uzaklaşsın diye çocuğun uyuşturucu kullandığını ortaya çıkardılar ve kurban ettiler ve hemşire olarak uyuşturucunun zararlarını ve nelere yol açtığını hem biliyorum hem… Read more »

Fandomsuz, Partisiz, Takımsız Lia

Gene bomboş upuzun yorumlar. Ben sizin bu iki yüzlülüğünüze katlanamiyorum. Tek bir cümle yazacagim ve buna verilen tepkiler sizin ve armylerin pis ve nefret zihniyetini özetliyor. “ATOM BOMBASI İNSANLİK SUÇUDUR” hadi şimdi siz bu iğrençliği savunun. Ben sizin ne olduğunuzu çok iyi biliyorum. Son cümlenizdeki duayı da önce kendinize ve ölüme savunduğunuz fandomdaşlarınıza diliyorum.

SURMEW-BTS

bu buraya son yorumum ve son girişimdir. atom bombası ne alaka , neyse… atom bombası tabikide insanlık suçudur hala sakat çocuklar doğuyor bu yüzden… neyse benden nefret eden herkese güle güle diyorum. fanwarlar yüzünden diğer sitede artık yorum yapmıyordum, burada rahat rahat yapıyordum ama sırf ARMY im ve adımda BTS var diye buradada millet beni huzursuz etmeye başladı… neyse gönül rahatlığıyla diyorum ki, kpop la ilgili yorum yaptığımdan beri ne bi gruba ne bi solo sanatçıya hakaret etim… kimseye küfür etmedim, kimseyi aşağılamadım, kimseyi küçümsemedim, kimseye şunu bunu onu hakketmiyor vs demedim, kimsenin dış görünüşüne, dansına, sesine, şusuna busuna laf… Read more »

Bzg

Burası bu kadar ciddiye alıp üzüleceğin kırılacağın bir ortam değil. Herkesi bu kadar ciddiye alma bence. Rahatlamak stres atmak için gir ve seni yaftalayan yıpratan insanlardan çok aynı şeyleri sevdiğin aynı duyguları paylaştığın aynı hassasiyetle yaklaştığın insanlara odaklan. Senin yorumlarını, hassasiyetini, insanlara yaklaşımını bilen bilir. En önemlisi de sen de kendinin farkındasın. Sana iyi gelmiyordur o ayrı ama birileri veya birisi için zevk aldigin ortak şeyler paylastigin bir ortamı terk etme. Polemiğe girmezsin bundan sonra olur biter. Bu kadar hassas olma ve bu kadar basit bir şey için kendini incitme lütfen. @SURMEW-BTS Yani bp rv ikon disinda cok gönderilere girmiyorum… Read more »

SURMEW-BTS

@bzg bu güzel mesajınız ve tavsiyeniz için teşekkürler. sizin için yazıyorum şuan. Kesinlikle sebebi siz değilsiniz lütfen kendinizi suçlu hissetmeyin. Sadece biriken çok şey. Artık haberlere bakıp yorum okumamayı ve yorum yapmamayı seçiyorum. Teşekkür ederim bi kere daha. Sorun sebep ben ve benim kişiliğim o kadar….

Bzg

Kendini nasıl iyi hissediyorsan öyle yap tabi ki. Inşallah yoluna girer her şey senin için. Ama hayatta karşımıza çıkan insanlar bile bu kadar problemli iken buradan insanların anonim olarak atıp tutması çok daha kolay ve herkes karşısındakinin nasıl tepki vereceğini ne hissedeceğini düşünmüyor. Başkalarının incinişinden zevk alan dalga geçen bile var. Önemli olan sana neyin iyi geldiği. Umarım bu şekilde daha iyi hissedersin ve mutlu olursun:) Burası boş olunca zevkine girilecek hayattaki hiçbir şeyin ihmaline değmeyecek bir ortam o yüzden üzüldüm zaten bu duruma, kırılmış olmana, incinmene. Yani ne sana iyi gelecekse nasıl rahat olacaksan öyle yap. Ama üzme kendini… Read more »

SURMEW-BTS

Çok teşekkür ederim, gerçekten. Çok iyi bir insansınız. İnşallah her şey bu hayatta sizin içinde iyi ve güzel gider. İyi geceler dilerim. Beni cidden çok mutlu ettiniz. Şimdilik benim için en güzel şey bir daha asla burada yorum okumamak cevap yazmamak. Şuan sadece sizin için yazdım bi kere daha iyi dilekleriniz ve tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Bzg

Ne demek rica ederimm:) İyi geceler.🧡

Kpop

@Lia manyak mısınız, kız demiş ki dünya da şu şu benzeri olaylar yaşayanlar var o zaman onlar da uyuşturucu kullanınca haklısın kullanmaya devam et mi diyelim demek istemiş. Cinayetle ilgili bir şey görmedim yorumunda, sadece yaşanan bazı korkunç olayları ve bu olayı yaşayan kişilerinde zor şeyler yaşadığını söylemiş. Yani uyuşturucu kullanmak normalleştirilmemeli, kabullenilmemeli. Bence Siz o kız ARMY diye ona antilik yapıyorsunuz. Siz hem BTS e hem de ARMY ye antisiniz ve dayanamıyorsunuz.

SURMEW-BTS

Burada yazdığım şey şuydu sayın Lia antisi. Buradaki cinayet kelimesi, “dünyada cinayet gibi korkunç şeyler yaşayan insanlar var o zaman onlar da uyuşturucu kullansın ve bunu normal görelim.” bunu demek istedim. Bi yı cinayet işleyen biriyle bşr tutmadım. Ha ama uyuşturucu kullanmayı inşallah bırakmıştır, bu tarz şeyler basit bir ot la başlar ve devamı gelşr, sağlığa zararlıdır ve zamanla çok daha kötü sonuçlara yol açar. Herkes uyuşturucuya bir kereden bir şey Olma, basit bir ot vs diye dşye başlar sonra bu ilerler Allah korusun. Neyse ne siz bşr daha bana yazın ne de ben size….

selen

sadece aldım ama kullanmadım demişti . üzdü . kpop sektöründen hemen uzaklaşmam lazım . bunun duasını bilen var mı ??? k drama dan da .s..s.s

Emilie

GRFSŞLGAŞ IG TAYFA NASILDIR ŞUAN ACABA Bİ SAYFA FALAN TAKİP ETMİYOM BU HABERİ POST GÖREN BİRİ VARSA YORUMLARI NASILDI FLDÖALDAŞGD beynini kullananlar biliyordu zaten sürpriz olmadı benim için

Betüş

Tabiki mağdur edebiyatı yapıyorlardı napacaklar .

tata

Tamam uyuşturucu kullanmak suç bunda hemfikiriz ama asıl suç uyuşturucu kullandığı 2016’da ortaya çıkacakken adaleti parmağında oynatan polislerle işbirliği yapan YG’de. Kim bilir ne dolaplar çevirdiler.

B.A.B.Y

6. [+7, -0] Uyuşturucu kullanması affedilmeyecek ama bu fırsatı kullanıp YG hakkında bildiği her şeyi anlatırsa daha kolay paçayı yırtar

Sanmıyorum ama umarım bildiği her şeyi anlatır. Hoş, anlatsa bile bir işe yaramayacak ama…

Aycik

Başında da kullandığını itiraf etmişti. Ama bazı körler kullanmadı diye diretmeye devam etti. Aynı şeyi geçen de söyledim. Uyuşturucu kullanması benim için önemli değil. Başka imsanlara zarar vermediği sürece bizi ilgilendirmez. Buna karışamayız.

Gerçek KpopRuhu

Hepsi müptezel deli Allah’ım umarım uyuşturucu içinde boğulup gidersiniz

Byz

Bu sefer inanmıştım hanbin kullanmadım diyince… Kandırılmış hissediyorum

May

4. [+13, -3] Saçları sarı herkes şüpheli konumunda olmalı
Hayda yine konu geldi dış görünüşe.

Bzg

Aslında dış görünüşle ilgili bir durum değil bu. Uyuşturucu testi sac kullanılarak da yapılıyormuş sarı boya da saçın yapısını bozduğu için testin doğru çıkmasını engelliyormuş sanırım. Yg japonyaya gidip kan ve diger testlerin sonuclarini temizliyoruz saçı da boyayarak hallediyoruz gibi bir şey söylemiş ve ifşa olmuştu diye hatırlıyorum.

Muziksever

Uyuşturucu testleri icin saçtan örnek alınamiyorsa vucuttaki kıllardan da örnek alinabilir.Tırnaklardan da alinabilir ayni zamanda.

Bzg

İnan ayrıntılı bilmiyorum ama yg birine mesaj atmıştı ifşa olmuştu diğer testleri japonyaya gönderip hallediyoruz saçı sarıya boyarsak hallolur tarzı bir şey yazmıştı oradan hatırlayıp yanıtladım.🤷‍♀️

Muziksever

Derste işlediğimiz için biliyorum ben de.

Deniz

Hukuk mu okuyorsun ?

Muziksever

-yordum.Mezunum ☺

Ayla

Yaaa hukuk benim hayalimdi şu an okuduğum bölümü 3. senemde bıraktım ve hukuka hazırlanıyorum gerçekten Hukuk okuyan birini görünce o kadar imreniyorum ki

Muziksever

Umarım hayaliniz olan bölümde çok güzel yerlere gelirsiniz.Hukuk kesinlikle sevilerek ve istenerek seçilmesi gerek bir bölüm.Başarılar diliyorum☺

Ayla

Teşekkür ederim 🙂

Bzg

Aa ben daha başındayım yolun hangi derste işleniyor bu bilmiyorum açıkçası:) Yeni mi mezunsun bir de?

Muziksever

@Bzg
Evet yeni mezunum.Adli tıp ve kriminoloji dersinde görmüştük.Ama adli tıp dersinde daha yoğun olarak gördük.

Bzg

Tahmin ettim aslında bizde seçmeli o ders üçte sanırım o yüzden henüz görmedik. Hayırlı olsun bu arada; yolun, bahtın açık olur umarım:)

Muziksever

Tesekkür ederim gelecek meslektaşım ☺

Suna

Uyuşturucu kullanmak suç olmamalı. Herkesin kendi hayatı kendi tercihi. Satmak ve tedarik etmek suç olmalı yalnızca. BI’ı değil. BI’a uyusturucu satan insanları, o uyuşturucunun ülkeye nasıl girdiğini irdeleyin. Kökünü kazımadan bu işler son bulmaz

nsr

Kimsenin ona zorla uyuşturucu sattığını sanmıyorum. Arz-talep ilişkisi. Satan da, kullanan da, kullandıran da suçlu.

Fandomsuz, Partisiz, Takımsız Lia

Böyle bir olay çıkıp şirketten de atılınca kullanmadığını pek düşünmemiştim zaten. Bana göre bagimli değil sürekli kullanici da değil ama kullandı kı evet kullandı. Bu Hanbinin hatasıydı ne yazık ki. YGnin suç örtme gücüne güvendi ama gücünün bittiği ilk anda yüzüne tokat gibi yapıştı gerçekler. Han Sohee, gazeteciler, polis kısacası biz hariç herkes her şeyin farkındaymış zaten. Dispatch Yg ile uğraşmayı iyi zamanladı Seungri olayinda olduğu gibi. Bi delik buldu ve büyüdü gitti. Üzülüyorum ben Hanbine ve iKONa. Öte yandan bagimli değilse ki bence değil – umarım değildir yani- ben desteklerim ilerideki işlerini. Bir defalık ya da bir dönemlik bir… Read more »

Yeni Yazılar