Benzer Yazılar

Big Hit, Jungkook Itaewon’a gittiği için özür diledi

Big Hit, Jungkook Itaewon'a gittiği için özür diledi

HABER: Big Hit temsilcileri, “BTS Jungkook’un Itaewon’a gittiğini onaylıyoruz… gizli hayatı bizim için öncelikti, özür dileriz”

KAYNAK: Sports Korea via Nate

1. [+3,380, -82] Dedikodular ilk çıktığında şirketin yapması gereken tek şey ‘şu anda karantinada, elimizden geleni yapıyoruz’ demekti. İnsanlar tamam der geçerdi ve şu andaki gibi çok nefret almazdı.

2. [+3,358, -137] Her zamanki gibi BTS’in bela çıkaran tek üyesi

3. [+2,939, -136] Bu kaçıncı? Tam bir baş belası.

4. [+245, -8] Twitter’da tepkilere bakıyordum da, Army’ler hala “restorana gitmişse ne olmuş” diyor. Öncelikle restorana gitmedi, kokteyl barına gitti, aç olduğunuzda oturduğunuz bir mekan değil. Eğlence mekanı.

5. [+231, -10] Sanırım Army’lerin Jungkook’u gördüğünü söyleyen kişiye kanıtı yok diye nefret yorumu yazdıkları ve onu özür yazmaya zorladıkları doğruydu. Itaewon’a gitti, corona için test bile oldu, hayranları ise ‘çilek çiftliğindeydi’ diyerek onu savunuyordu. Hem şarkıcı, hem hayranlar aptal..

6. [+214, -5] Big Hit binası virüs için önlem almaya başlayınca bir şeyler olduğunu anlamıştım

7. [+172, -14] Bu hayal kırıklığı oldu. Hayranlarına ‘evde kalın’ diyordu, haftasonu 12 saat BangBangCon vardı ve sonraki hafta dışarı yemek yiyip içmeye gitti. Jungkook-ah, yeter artık. Haberlerini okumak bile yorucu. Büyük hayal kırıklığı.

8. [+154, -10] Özel hayatını koruyordunuz? Suçunu gizliyordunuz

9. [+142, -30] Bu çocuk yüzünden BTS’in imajı tüm dünyada kötüleşiyor

10. [+134, -9] Big Hit işinde o kadar kötü ki, umurlarında olan tek şey şirketi büyütmek

KAYNAK: Nate

1. [+3,328, -157] Bu çocuk niye hep bu kadar gürültücü?

2. [+3,106, -141] Bu kadar çok konuşulan tek BTS üyesi

3. [+2,604, -144] Jungkook-ah, son zamanlarda başını çok fazla belaya sokuyorsun ㅠㅠㅠ

4. [+281, -10] Hayranlar onun çilek çiftliğinde olduğunu söylememiş miydi ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

5. [+277, -10] Sosyal mesafe kampanyası için video çekip Itaewon’a gitmesi ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

6. [+255, -12] Sırf yakalandı diye pişman olduğunu söylüyorlar ㅋㅋㅋ Uyanın artık, grubu kötü etkiliyor

7. [+233, -21] Jun Jungkook… Fandomdan ayrılıyorum, elveda dostum ㅡㅡ Hayranları boşver ama diğer üyelere karşı kötü hissetmiyor musun? Maknae olabilirsin ama 24 yaşındasın, olgunlaş artık

8. [+190, -8] Bu kadar zamandır yalanladılar ama Dispatch gerçeği ortaya çıkardı~

9. [+183, -9] Oraya gitmesi umrumda değil, ama gitmemiş gibi sessiz kalması ona olan saygımı kaybetmeme sebep oldu. Lütfen artık kurallara uy.

10. [+137, -30] Song Minho çok nefret aldı ama Itaewon’a bile gitmemiş.. ㅋ

Big Hit, Jungkook Itaewon'a gittiği için özür diledi

HABER: “BTS Jungkook ulusun emeklerini görmezden geldi… madalyası geri alınmalı” online imza kampanyası

KAYNAK: Starin via Nate

1. [+4,816, -215] Niye sosyal mesafe hakkında bir kamu spotu çekti?

2. [+4,470, -255] İmza kampanyası doğru şeyleri söylemiş, ne desem bilmiyorum. Bir hayran olarak ne desem bilmiyorum. Umarım bu grubun ismini son lekeleyişi olur.

3. [+4,261, -307] Jungkook-ah, Army olarak senden utanıyorum… hayranlar lütfen saçma savunmalar yapmayın, yanlış bir şey yaptı, sadece düşünme sürecine girelim

4. [+349, -23] Hep küçük küçük skandalları çıkıyor, bir gün bayağı büyük bir skandalı çıkacak, umarım böyle bir şey olmadan aklı başına gelir

5. [+324, -17] Sorun çıkaran tek üye

Big Hit, Jungkook Itaewon'a gittiği için özür diledi

HABER: Neden Jungkook Itaewon idol dedikoduları çıktığında cevap vermedi? Big Hit “Yanıt sorunu”

KAYNAK: Korea Econ via Nate

1. [+557, -4] Skandal çıktığı anda Big Hit özür dilemeli ve karantinaya alınacağını söylemeliydi. Bunun yerine ‘onun özel hayatını bilemeyiz’ dediler ve her şey daha kötü oldu.

2. [+482, -18] Big Hit dedikodu çıktığı anda açıklama yapmalıydı, açıklama yapmayarak Jungkook’un daha çok nefret almasına sebep oldu

3. [+377, -18] Big Hit olayın bu kadar büyümesine sebep oldu!! Olay bu kadar kötü hale geldi mutlu musun?? Hala diğer şirketlerle birleşiyorsun!!!

4. [+47, -0] Big Hit’in yapması gereken tek şey ‘evet dışarı çıktı, büyük tatilden önce arkadaşlarıyla azıcık içmek ve yemek yemek istedi, pişman, karantinada olacak’ demekti. Bu kadar kötü olmazdı. Burada salgından bahsediyoruz, ama Jungkook’un özel hayatını daha çok düşündüler. Sırf idol diye özel hakları yok. Uyan ve işini yap artık.

5. [+40, -1] Sadece bara değil Made gece kulübüne de gitti. Eminim halkın bunu öğrenmesini istemiyorlar çünkü Big Hit sadece bara gitmiş gibi medya oyunu yapıyor.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+52] “YG sanatçılarından beklendiği gibi!!” derken birden “İdollerin özel hayatına saygı, onlar da insan” demeye döndü olay. Yalan söylemeyeceğim, bu açıklandığı için çok rahatladım. Hayranlar ellerinde kanıt olmadığı sürece çenelerini kapalı tutmayı öğrenmeli. Eklemek istiyorum ki Jungkook’un bu kadar nefret almasının sebebi hayranlar! Mino hakkında haberler çıktığında “Bizim JK’imiz böyle bir şey yapmaz!!” diyorlardı. Buyrun bakalım.

Kaynak: Netizenbuzz

290 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
violet #ktl

Yabancı yoruma çok fazla katılıyorum… özellikle armyler yüzünden öyle bir hale gelindi ki JK’in bu sorumsuz davranışına oh olsun denilecek neredeyse. Ve bunun BTS’in konumuyla falan ilgisi yok. Tamamen fandomun tutumundan dolayı. İnsanları kışkırtıyorlar. Özellikle twitter cehennem gibi.

elifnur

aynen army olmama rağmen yapmaz diye düşünmedim kanıt ve şirketten yanıt bekledim çünkü insan beşer şaşar misali kimseye tam güvenmemek lazım ama fandomda kemalim yapmazcılar çok fazla ve tavırlarında da çok saldırgan oluyorlar aksi çıktığında da üyeler çok fazla nefret alıyor üzücü ama gerçek

Mang

Sorumsuz? O gün Kore’de ki sokakların ne kadar fazla dolu olduğu ve çoğu kişinin dışarıda gezdiğini bilmiyorsun herhalde. Orada Jungkook sorumsuzca yaptığı bir şey yok. Burada da eğlence mekanları açılsa burada da herkes dolar kalkıp burada boşuna duyar kasma. Komik oluyorsun sizin gibi bir sey araştırmayan ortam şartlarını ele almayanlar gelip burada boş yapıyor

violet #ktl

İşte yorumumun ne kadar haklı olduğunu göstermiş mang adlı arkadaş. Aynı JK gibi sokakta dolaşan o insanlar da sorumsuz.Korona var mı? Var. Sosyal mesafe çağrısı her yerde yapılıyor mu? Yapılıyor. Peki bu insanlar kıç kıça olacakları mekanlara gidiyorlar mı? Gidiyorlar. O ZAMAN SORUMSUZLAR. Araştırılacak ne varmış başka??? Rezilsin. Pislik seni. Elifnur’a da insan gibi cevap verdiği için teşekkür ederim. Mang gibi düşüncesiz bir amip olmayın arkadaşlar.

Eth

Yabancı yorum👏👏 hani yg idollerinde karakter yoktu hani onlardan beklendiği gibiydi ki minonun haberi yalan çıktı..cidden insanlar iki yüzlü konu sevdiğiniz oppalarınız olunca gidemez mi ,yok özel hayat ,yok gencecik bahaneler bahaneler..minoya ne sövmüşlerdi be sırf ygden ya oturdukları yerden karakterine bile laf etmişlerdi de işte mino haberinin yalan asıl haberin bu olduğu ortaya çıktı..fanlar yüzünden büyüdü bu olay ..hatalarını onlar kabul ediyorsa siz de etmesini bilin ve işte büyük konuşmayın sonra böyle utandırılırsınız

bcn

minonun haberi yalan mı çıktı? kanıtlasana

nochucomethru

uydurmak bedava abi beyninden mi yalanladın minoyu kdfkdsfk

Eth

“Dispatch’in söylediği MINO’nun salgın zamanı “açık bir klüpte” performans sergilediği doğru değil.

▪Dün çıkan klüp görüntülerinde Mino’nun müşterisi olamayan bir klübe arkadaşları ile geldiği, ve istek üzerine şarkı söylediği, açıklandı.
Güney Kore klüplerin açılmasına karar verdikten sonra salgın vakaları artınca, Mino’nun sözde klüp performansına Dispatch aç köpek gibi atlamış.

▪ Klüp sahipleri o gün müşteri olmamasının yanı sıra Mino ve arkadaşlarınında kontrolden geçerek klübe alındığını açıklamış.”

bcn

ee gitmiş mi gitmiş?? sorun zaten gitmesi değil mi fotoğrafları bile çıktı ortaya hadı ya kendinizi kandırın

Eth

Şehir dışında bir misafirhanenin alt katındaki bar ve sadece arkadaşları için açıkken giriş çıkışlarda kontrol ve diğer müşteriler yoktu içeride..ama dispatch ne yaptı sanki itaewon gibi işlek bir yerde klübe gitmiş ve özel olarak performans sergilemiş olan oymuş gibi algı oyunu yaptı ..jkgilin tayfanın direk ismini vermedi ama konu mino olunca direk ismini verdi bir de üstüne yalan haber yapıp tepkileri çekti…yg ilk defa erken davranıp özür diledi ama gerek yoktu

bcn

jkgilin tayfa ne ya köylü sen önce yazmayı öğren sonra mino savunursun bana hadeeee bara gitmiş mi gitmiş özür de diledi ohhhhhhhhhhhh

Eth

“Jkgilin tayfa ” tabirinin türkçesinde nereyi anormal buldun acaba ? Normal bir tabir..siz fanlar takıntılı manyaksınız cidden işte böyle rezil olursunuz ben de mi ohh demeliyim ne istiyorsun ? Sizin yüzünüzden bu kadar tepki var oppacılar sizi…olgun olup evet hata yaptı kabul ama sonunda da olsa özür dilemesi ve hatasını anlaması yeterli diyeceğinize hala kıvırıyorsunuz devam..köylü ifadesini hakaret olarak mı kullandığını düşünüyorsun ?…güzel kafaymış güle güle kullan👍

Pff

Haklısın kardeşim oppacılar yüzünden fandom ne hale geldi.Jungkook’u gerçekten başarılı buluyorum ve bu olay hariç diğer olaylarda neden linçlendiğini anlamıyorum dövme yaptırabilir,ilişkisi olabilir falan filan.Bu olayda dışarı çıkıp buluşmaları elbette hataydı ve dediğin gibi hatalarını kabul edip özür dilemeleri yeterliydi.Bence sırf bu yüzden Jungkook’tan nefret edilmemeli diye düşünüyorum.O şarkıcı ve şarkılarını sevmeliyiz.Sonuçta onlarda insan ve hata yapabilirler.Önemli olan sonunda hatalarını anlayıp özür dilemeleri diye düşünüyorum.

Army

Gerçekten çok saçmalıyosunuz orada bitek junkook yoktu

Army

Evet

nochucomethru

neyi kanıtladın? bir de kontrolden geçerek alındı demişler ya jdfskfd

Eth

Dispatchin yayınladığı haber doğru değildi,yayınladığı haberle doğrusu arasında fark var eğer doğrusunu yayınlasalardı tepki olmazdı diyorum çünkü yanlış bir davranış yok kimseyi tehlikeye atacak bir durum yok onlarınki gibi ama bilinçli algı oyunu yaptılar diyorum hadi hadi gidin twitterdan we love you oppa diye tweet atın ..uğraşamıyıcam cidden

nochucomethru

allah allah minonun dışarı çıkmasını masumlaştıran tam olarak ne burda

Eth

zaten bulunduğu durumu açıkladım bir daha oku anlarsın …yabancı insanların bulunduğu ortama girmemiş karışmamış ..arkadaşlarıyla kendilerine özel kapalı bir alanda giriş çıkış kontrolleriyle az bir zaman kalıp ayrılmışlar..kimseye tehdit oluşturmadan..anlamak bu kadar zor olmamalı..anlamıyorsan 10 defa daha oku sen anca anlarsın belli ki

nochucomethru

ben bu olayı dramatikleştirmek istesem arkadaşlarının korona olmadığı ne malum, kapalı alanda sosyal mesafe mi uygulayacaklar, o clubta çalışan insanlara nasıl güvendiler, minonun son 2 ayda instada dışarı çıktığını kanıtlayan fotoğraflar var gibi çeşit çeşit bahane bulurum. yani bi olayı büyütüp mesele haline getirmek bu kadar kolay. insanların yapmaya çalıştığı da bu ve buna destek oluyosunuz. bir olayı diğerinden masum göstermeye çalışmayın. birkaç laf eden hayran haksız çıktı diye oh olsun demediğin kalmış ama bu olay hayranları değil direkt o dört çocuğu ilgilendiriyor

Eth

Pardon ne diyordunuz ? Sizin twitterın o bölümünden haberiniz yok diye yalan mı sandınız ? Bundan sonra herkes dispatchi boykot ve yalancılıkla suçlamaya başladı çünkü çeşitli idoller görüldü dendiği zaman isim vermedi A B idolleri dedi sonrasından minonun bu kışkırtıcı doğru olmayan haberini yayınlayıp tepkiyi onun üstüne çekmeye çalıştı..işte A B idolleri ,işte kabul edemediğiniz gerçekler bunlar işte

bcn

aynen Müge Anlı kusura bakma…İŞTE GERÇEKLER İŞTE KORONA İŞTE TURKIYEEEEEEE

Eth

Bence söyleyecek lafınız yoksa uzatmayın yeterince komik duruma düştünüz ..oppam yapmazdan hala hatasız diyorsunuz..hatalıysa hatalıdır objektif olun

nep

kulüpte olmadığı arkadaşlarıyla kendi aralarında takıldıklarını dispatch yanlış haber yaptığını sonradan zaten kendi açıladı
sen doğru düzgün takip et olayları ondan sonra konuş

Mang

Mino’nun sahte çıkması Seungri gibi bir insan artığının yaptığı şeyi maalesef bastırmıyor. Jungkook en azından fuhuşa veya uyuşturucuya adı karışmadı. Yüz kızartacak şeyler de yapmadı. Kendi idollerinin suçlarını ve pisliklerinin üstlerini Jungkook’la örtmeye çalışma derim 🙂

Ssvda

Yabancı yorum kesinlikle haklı fanlar çoğu zaman düşünmeden hareket ediyor.Çilek çiftliği ne alaka abi ? Olay sonra bambaşka çıkınca Army hatalı konuma düşmüş oluyor.Şirketin çözmesi gerekenleri army çözmeye çalışıyor hep. Zaten grup için en ufak bi hata çıksa da büyütsek diye bekliyor insanlar bighit fanlar halleder diye susuyor.Bighit tüm yükü army atıp çözemeyince olay antipatikleşiyor işte

Yeppuda

Bu sektörü 7 yıldır bilen biri olarak hep bir kural vardır bir grup aşırı popüler olur ve onunla beraber bir sürü boş gereksiz insan fandoma katılır . Daha sonra grup kıdem aldıkça asıl fanlar kalıyor ve gerisi gidiyor . Exo hayranı değilim ama bilen bilir 2013-2015 tam anlamıyla exo’nun yılıydı ama o kadar gereksiz fan vardı ki grup itici geliyordu ne zaman exo kıdem aldı herşey güzelleşti . Umarım army için de aynısı olur

Exostrash

Ama asıl sorun Bts’in zaten kıdemli bir grup olması. Sonradan popüler oldukları için şu an altın çağlarını yaşıyorlar. 1-2 seneye kadar dediğin gibi olur umarım. Fandomda değilim ama ben bile çürüklerden bıtkım

Karantinada kpop batağında

facebookta admindim 😀

Sürekli EXO paylaşırdım çünkü en çok oradan beğeni geliyordu.

Heyy gidi günler jahshg

Aslı

Sen neyin kafasını yaşıyorsun ya. Utanıyormuş.Kaç yıldır hayran olduğun bir adam için bunları söylemek ne kadar kolaymış senin için. Naptı bu çocuklar? adam mı öldürdü, fuhuş mu yaptı ya naptı. Siz kafayı yemişsiniz iyice.

Mang

Ciddsn hepiniz ama hepiniz iğrençsiniz. Ulan yaptığı ne sanki? Oradaki Korelilerin çoğu barlardaydı. Kalkmış army’im diye geçiyorsunuz hepinizden bir Army olarak utanıyorum. Sizler umarım bir an önce fandom’ı terk eder.

Atalay

Arkadaslar sacma sapan konusmayin allah askina ya sizi ne ilgilendirir kiminle ne yaptigi kendinize gelin haddinizi bilin.insanlarin hayatlarina karismayin disari ciktiysa cikti sizi alakadar etmez. Onlarin karsisina ciksaniz 2 kelimeyi bir araya getiremezsiniz ama klavyelerden cok guzel yaziyorsunuz masallah yani. Kotu yorum yapan herkes nefretini kusan herkes siz cok guzel bir SİBER ZORBASİNİZ. Bu yontemi cok iyi kullaniyorsunuz bravo valla. Anlatirmisiniz bize bir insan nasil duygusuz ruhsuz vicdansiz olabiliyor. Siz daha iyi bilirsiniz. Napiyosunuz siz robot gibi mi yasiyorsunuz hayati. Siz hicmi hata yapmadiniz bu insanlarin hic bir sucu yok sizin gibi vicdansiz acimasiz mahlukatlar yuzundrn intihar ediyorlr intihar. İntihar… Read more »

Atalay

Bunu sadece ve sadece kotu yorum yapan insanlat icin yazdim. Sana karsi degil.

bibidibabidibu

Ne yazık ki yabancı hayran yorumuna katılıyorum. Giden dörtlü arasında en çok Jungkook nefret alıyor çünkü 1) en popülerleri o, biliyorsunuz popülarite arttıkça nefret sayısı da artıyor 2) Army’nin tutumu. Twitter’da takılanlar görmüştür Jungkook’un dedikodusu ilk kez çıktığında Army’ler aşırı saldırgan bir tavır sergiledi özellikle Mino’ya karşı. Şimdi Jungkook’un da gittiği ortaya çıkınca Mino’ya nefret yorumu yazan hesaplar birden 180 derece dönüş yaptı. Lütfen ikiyüzlü olmayın.

Leila

!!!!evet fanların çok önemi var!!!!
Deminki postda jk yi gören kıza fanlar ne dediler, nasıl zorladılar da görmedim diye yazdı, dediğim için kaba şekilde cahillikle suçlandım!!!!
Yalnış biliyorsam saygıyla yalnışımı düzelt değil mi, kaba saba fanlar yüzünden bu halde bu yorumlar. ayrıca görüyorum ki o kız konusunda koreliler bile aynı düşünmüş benim gibi. aklını kaçırma seviyesinde fanlık bana komik geliyor. niye bu kadar ilahileştiriyorsunuz, o da insan, yalnışları olabilir

bcn

cahil sus artık cahil

Leila

Sen ne kadar agresif, ne kadar kendini idare edemeyen bir insansın

bcn

aynen leyla öyleyimdir

xxx

Jungkook’u gören kız Nct fanı ve bilmiyorum farkında mısın olayların içinde bir Nct üyesi de var belki de o kız bu yüzden özür mektubu yayınladı bir de epey atıp tutmuş galiba bunun altında da bir şeyler aramaya gerek yok bence

İliada

Benim anlamadığım Kore’de herhangi bir kısıtlama yok, insanların sokağa çıkıp çıkmaması kendi kararı. Madem bu bir skandal o zaman o gün orada olan tüm HERKES çıkıp özür dilesin. Yaptığını savunmuyorum ama tek bir kişiye bu kadar yüklenmek ne derece doğru. Onlar da bir insan ve sizler sanki ona sizin bir eşyanızmış gibi davranıyorsunuz. Kelimeler kalp kırıcı olabilir Korede netizenler yüzünden intihar eden bir sürü insan var. Eleştiri yapılacaksa bile bunun bir adabı vardır. Bunu bilin istedim. Army değilim ama yine de sabahtan beri hep aynı haberleri görmekten içim sıkıldı.

starlight

elbette çok fazla ve ağır bana kalırsa ama bence asıl sebepleri şunlar; 1. itaewon’a gitmeleri. (2 dalga oradan yükselmiş ve hükümet uyarı yapmış) fanlar oraya ikinci dalga olmadan gittiler diyor ama sebebi zaten insanların oraya gitmeleri yüzünden ikinci dalganın gelmesi. idoller halka örnek olduğu için hoş bulmuyorlar, tabii bir de idol nefreti de var. 2. gittikten sonra test olmuşlar sanırım negatif de çıkmış ama karantinaya girmemişler. yani çevrelerindeki insanları tehlikeye atmışlar. 2 hafta kuluçka dönemi olduğu için test negatif olsa bile kendini ortaya çıkarabilirdi hastalık diyorlar. jk, grupla canlı yayın yapmış. personel ve grup üyeleriyle temasta bulunmuş. eunwoo zaten çok… Read more »

Starlight

Rica ederim, ben de yazdıklarına çoğunlukla katılıyorum. Umalım ki üyeler çok nefret almadan sona ersin süreç.

CurlyLili

Stan Twitter çok tuhaf. Kim Jaejoong korona şakası yaptığında daha çok nefret yorumu almıştı international fanlardan. Şimdiyse 4 fandom arama temizleyip, ülkenin hatası barları açmamalıydı diyor…

Bay

Lakin devlet de de suç yok mu . Neden barlar açık..
Ekonomi dönsün diye. Türkiyede de normalleşme çalışmaları adı altında.

CurlyLili

Evet var ama normalleşme çalışması bu değil. Dört kişi buluşmuşlar. Bir özel odalı restoranda değil açık, içki içilen bir yerde (okuduğum yazıda böyle diyordu). Buluşan kişilerin ikisi hala çalışıyormuş. Bütün bunları düşününce bu tamamıyla dikkatsizlik. Kaldı ki hepsi çok üyeli gruplar.
Devlet suçlu, üyeler de öyle. Neyse özür dilemişler. Kore’de yaşamayan biri olarak daha fazla bir şey söylemek hakkım değil gibi.

Bay

Bende işte bunu anlamıyorum cağır arkadaşlarını evde sohbet et yemek ye sonra dağılın illa sokağa cikmaya ne gerek var

nochucomethru

zoruna mı gitti

CurlyLili

Hayır iki yüzlülüklerine şaşırdım. Twitter bir hafta önce farklı bir şey söyleyip, şimdi farklı bir şey söyleyen fanların ss’leriyle dolu. Peki bu seni niye bu kadar gerdi?

FOD

Oppacı o aldırma…canım sen doğal ortamına felan git twitter instagram gibi orda we love you oppa sana haksızlık yaptılar ama sen hiç yapmadım öyle şeyler diye diye toplaşır ağlaşır dertleşirsiniz ..biz burada gerçekleri sakınmadan korkmadan söylüyoruz ..mazallah üzürler yapma

nochucomethru

adaletin bekçisi seni de çok ‘üzürler burda’ her şeye atlayıp yorum yapacak kadar boşsan. gerçekleri sakınmadan korkmadan söylüyomuş sanki bana yeni bi çağ başlattı HAVDJSVF

FOD

İstedigime yorum yaparım bak hala yapıyorum ama bugünlük üstünüze daha fazla gelmeyelim acıdım çok üzülüp bir de üstüne kat kat rezil oldunuz kıyamam l m a o

bcn

fod biz bi kere üzülüyoruz siz her ay bilmiyor muyuz sizin gibileri ahahhshsjsjsjs acayip komiksin ADAMCAAA MERTCEEE INSANCAAAA KORKMADANNN SOYLUYORUZ L M A O

FOD

Yav he he benim gibiler..tabi

nochucomethru

Aynen çok iyi işler başarıyosun bu sitede dünyayı kurtardığını sanarak OSKDLSLXKSMD bize bir şey olmaz çünkü böyle büyüyecek bir olay değil bu lol

nochucomethru

çok alakasız bi yorum yapmışsın hayranlar tabii ki olayı büyütmemeye çalışacak bu kadar saygısızlık görecek bir şey yapmadılar gereksiz bir şekilde koreliler özür dilendiği halde çocukları linçliyor ve siz de bunu devam ettiriyosunuz.

CurlyLili

İyi de ben buna şaşırdığımı yazdım ne lincinden bahsediyorsun? Tam olarak nerde hakaret etmişim söyle özür dileyeyim. Aynı fanlar farklı tepki verdiler, arama temizliyorlar dedim. Alakasız yorum mu bu?

nochucomethru

Özür dileme haberinin altına olumsuz yorumlar yapıyosun hayranları genelleyerek? Aynı hayranlar olduğunu nerden biliyosun kaç milyon insan var?? Linç kültüründen haberin var mı birbirinizi gazlıyosunuz burda

CurlyLili

Twitterda gördüğüm bir durumu yazdım ne genellemesi ya? Aynı fanların farklı sözlerinin ssleri bugün her yerdeydi git bak istiyorsan. Ne bileyim kaç miyon insan var? Linç kültürüymüş. Ne küfür ettim ne hakaret dümdüz yorum yaptım o da mı yasak?
Biz birbirimizi gazlıyormuşuz, peki ya sen nerden aldın gazı da geldin?
Allah’a şükür herkesin kendi beyni de var kendi fikri de var.

Chickenisnotmystyle

Ulan herkesin bir anda bara gidip ifşalanası mı geldi noluyor bu kaçıncı haber

Hüm

aldığı bu nefret o kadar çok saçma ki. sanki bir de JK yalnız gitmiş gibi davranmanız yok mu, aç kurtlar gibi saldırıyorsunuz insanları düşürmek için. Bir hata yapmadığını kesinlikle savunmuyorum, bu kadar hassas bir konu üzerinde kesinlikle daha dikkatli olmalılardı. bilinçsizce davrandılar ama özürlerini de dilediler, ki JK ve Mingyu on dört günlük karantina kuralına uydu. Bir de gerçek fanmış gibi “aman canım çok bu artık şeyi hak ediyor” yok “yazıklar olsun” falan filan. ne yaptı bu çocuklar? taciz mi yaptılar, tecavüz mü ettiler, fuhuşa mı karıştılar? bunları yapmamış hiçbir insan bu kadar linci hak etmez. ismi büyük diye siz… Read more »

Nenejdjn

Valla seni ayakta alkışlıyorum HELALL işte böyle yaa ne abartmışlar yaa hiç bişi bilmeyen aptallar

Lol

Samimi bir şekilde cevap ver; şu an global bir icon olan bir grubun üyesi, aynı zamanda “sosyal mesafe” reklamı çekmiş bir grubun üyesi böyle bir sorumsuzluk yaparsa mı daha çok dikkat çeker, yoksa belirli bir kesime hitap eden dandik youtuber, influncerlar mı?

Kabul edin, o artık bir global icon ve şu günlerde dikkatli olması gerekiyordu. Sadece kendisi için değil insanları tehlikeye atan bir durum bu ve tepkiler de tam yerinde. Çocuk değil bu, ay canı yanar, üzülür falan diye yumuşak davranılsın… sarmalamayın ya.

xxx

Mino’nun haberi çıktığında da söylemiştim ülkedeki herkes bara gidiyor cnntürk koreliler lunaparka akın etti diye haber yaptı bunlarda hayat normale dönmüş dispatch niye böyle bir şeyi skandal boyutuna getirmiş diye yine aynını söylüyorum koreli youtuberların hepsi arkadaşlarıyla barda buluştuklarının muhabbetini yapıyordu daha düne kadar Itaewon’daki bir barda virüs taşıyan bir erkek bulunmasaydı hepsi hayatlarına aynen devam edecekti kimseyi suçlamıyorum da çünkü hükümet şu an bayram sonrası her yer açılacak dese hepimiz tatil şehirlerine arkadaş buluşmalarına gitmek için akın edeceğiz konu virüsün bitip bitmemesi değil çünkü virüs bu yıl bitmeyecek hatta diğer yıl da dünya üzerinde bu kadar ülkede salgın varken… Read more »

Pff

Evet bazı ANTİLER ve KENDİNİ BİLMEZ OPPACILAR yüzünden olay büyüdü zaten.Bu kadar linçlemeye gerek yok.Inşallah sonu intihar olmaz😫

SHINE7

1. [+3,380, -82] Dedikodular ilk çıktığında şirketin yapması gereken tek şey ‘şu anda karantinada, elimizden geleni yapıyoruz’ demekti. İnsanlar tamam der geçerdi ve şu andaki gibi çok nefret almazdı.

Kesinlikle bu kadar nefretin sebeplerinden biri de bighit’in olayları idare edememesi

öfff

arkadaşlar koreyi burası gibi düşünmeyin haftalardır çıkan vaka sayısı 10-20ydi maksimum. ayrıca devlet buraları açmış ve gidilmesine izin vermiş? demek ki oralarda tehdit görmüyor da açmış. evet gitmeseler daha iyiydi belki ama gidilmesine izin verilen bir yere gittikleri için neden özür dilesinler? bir sürü koreli takip ediyorum instada her gün dışardalar ve sokaklar tıklım tıklım. netizenler ünlülere saldırmak için yer arıyorlar. özellikle bts üyesiyse yeme de yanında yat

Sıkıldım

Daha kaç tane haber çıkacak acaba merak ediyorum. Şu çilek çiftliği ne alaka oraya başka bir gün hepsi birlikte gitmişlerdi. Ayrıca çıkan çıksın fandomdan tamam hata yaptı sorumsuzluktu bu yaptığı ama bu kadar da değil. Şuan bütün ülke dışarıda onlarda bunun farkında a kusura bakmasın kimse. Diyor ki restoranta gitmedi bara gitti. Restorant bar olduğu söylendi diğer haberde. Bir de restoranta arasında ne kadar fark olabilir ki Allah aşkına? Kore 2. Dalga gelene kadar hiçbir şey yapmadı şimdi de yaptığını sanmıyorum. Bugün fitness dersi yüzünden 125 kişiye daha bulaşmış eee hadi git o insanları suçla şimdi. Kimse yapamaz çünkü hükümet… Read more »

Pff

Gerçekten çok haklısın kardeşim.Bende bir army im ve Jungkook gerçekten çok başarılı bir şarkıcı.Elbette yaptığını savunmuyorum ama şu an sadece Korede değil burada bile bir sürü insan dışarıda o zaman onlara da kızın.Zaten dövmeci ve saç olayı da çok abartıldı.Tekrar söylüyorum yaptığını savunmuyorum ama zaten hatalarını kabul etmişler bu kadar kırıcı konuşmak yanlıştır.Sırf bu yüzden intihar eden idoller var.Ve ayrıca zaten Kore’de durum normalleşme aşamasında.Gittikleri yeri alanlarda en az onlar kadar suçlu değil mi o zaman.

Sıkıldım

Aynen de öyle. Şuan yaptığı şey de bu zaten dispactin.

FOD

Bighit daha önce dürüst olup yayınlasaydı bugünlere kalmazdı bu haber

Sıkıldım

Az önce başka birine de söyledim hepsi bighite mi bağlı bu idollerin? Dispact bighitin açıklamasını niye bekledi? Çektiği fotoğraflarla beraber yayınlasaydı.

FOD

Dispatch bu ..önce şans verir kendini düzeltmen için ha baktı hala düzelme yok salağa yatıyor pat diye açıklar dua edin resim video felan yok gine yola gelmiş bighit geç de olsa kendi açıkladı yoksa dispacth peşini bırakmazdı yani kendi iyiilikleri için kendileri açıklamış şirketler..sadece bighit değil sm felan da hatalı o da yalan söyledi uzun bir süre sustu

Sıkıldım

Dediğin gibi de olabilir ama daha önce dispatchin yapmadığı bir şey değil böyle şeyler şüphelenmemiz çok normal

FOD

Aslında dispatch bu algi oyununu çokça yapiyordu mesela yg idollerine özelikle geçen sene hatta hep..neyse üzülmeyin geçer şuan fazla tepki gösteriyorlar yeni olduğu için 2 gün sonra unutulur..

FOD

Ayrıca nct roomda da ne kadar ünlü idol varsa hepsini duymak istiyorum şerefsizler

Hahah

Şimdi de “nth room” dan bahsetmeye başladı fanlar. Neymiş bu büyük haberi örtbas etmek için oppalarının haberlerini çıkartmışmışlar. yahu bir kere de hatalı olduğunu kabul edin ya BİR KERE

Bay

Bir yandan da haklılar nth room un için de idoller de varmış.

Esra

Sıçtınız bide sıvamayın derler buna

Sıkıldım

Ben hatalı olduklarını biliyorum ancak nth room olayının çok daha büyük olduğu ortada ve içinde belkide onlarca ünlü var. Aynı günde açıklamaları normal de gelmiyor. 25 nisandan beri bu haber ellerinde ve bu günü bekliyorlar düşününce bir iş olduğu geliyor akla

Eth

Bighit daha önce dürüst olup açıklasaydı bugüne kalmazdı

Sıkıldım

Niye sadece bighit? 4 idol var burada hepsi onu mu bekledi. Ayrıca dispact bighit beklemeden de yapabilirdi haberi.

Eth

Diğerlerinin şirketleri de hatalı..yapabilirdi ama yapmadı haber vermiş olabilir ben açıklamadan sen açıkla diye..

Sıkıldım

Olabilir dediğin gibi. Benim dediğim de olabilir çünkü dispactin yapmadığı şey değil yapamayacağı bir şey de değil

Army

Oroda sadece junkook yoktu ama nedense ağrınıza giden bitek junkook oluyo saçmalamayın artık biz neyin ne olduğunu sizden öğrenecek değiliz o yüzden boş yorumlarınızı kendinize saklayın

Minmin

Ben bir ARMY’im ve Jungkook’un yaptığı hatayı kabul ediyorum ama bu çocuk bu kadar hakareti , kötü sözü kesinlikle hak etmiyor! Karşınızdaki kişinin insan olduğunu lütfen unutmayın…Bu kadar nefret dolu ve düşüncesiz olmayın! Her insan hata yapar. Başka insanları yargılamadan önce dönüp kendinize bakın!

asyya

YG IDOLLERI İLE BU 4 ÇOCUĞU BİR GÖREN EZİĞIN TEKİDİR KENDİNİZİ BÖYLE RAHATLATIYORSANİZ DA BUYURUN RAHATLATIN AMA O ARTILARLA HİÇBİR ŞEY OLMUYORSUNUZ DÜŞÜNSENE BURADA GELMİŞ BIGBANG SAVUNUYORLAR

jeyan

haklısın

Mine

Güney kore magazin olarak bazı konuları abartmıyormusunuz ben bunu anlamıyorum amacınız ne anlamış değilim jungkook amacınız bitirmek ama yedirmeyiz artı o genç eğlenmeye hakkı var çok kötü bisi yapmış gibi abartmamış gerek yok görende araba çalmış veya birini öldürmüş gibi muamelenyapmaniz avrupanın gözünde kendinizi komik duruma düşüyorsunuz ne olursa olsun Joen Jung Kook yanındayız aptal sensin gene yayınlama yorumumu

BLINK ROSE

Bana biraz fazla abartmışsınız gibi geldi junkookun yaptığı yanlış bir davranış ama sizin yazdiklariniz…. resmen ballandıra ballandıra anlatmışsınız

öfff

“ Bir kere de şirketin arkasına sığınma çıkıp adam gibi kendin özür dile yaptığının yanlış olduğunu kabul et“ NE? bu çocuk ne yapmış böyle de bizim haberimiz yok. gören de onlarca skandalı çıkmış zanneder şu yoruma bak. sen army’nin A’sı bile olamazsın

öfff

asla oppam yapmaz mantığında olan biri değilim kendi düşüncem neyse onu yazıyorum. “şirketin arkasına sığınan jungkook”un bugüne kadar skandal olarak sayılan şeyleri dövme yaptırması, dövmecide birine sarılması, her normal insan gibi küçük bir araba kazası geçirmesi… bu olayda yüzde yüz haklı demiyorum ama “ Bir kere de şirketin arkasına sığınma çıkıp adam gibi kendin özür dile yaptığının yanlış olduğunu kabul et” cümlesini hak etmiyor bu çocuk. diğerlerinde ne suçu vardı da özür dileyecekti? hayran olup olmamana ben karar veremem ama böyle acımasız şeyler yazıyorsan sahici değilsin aksine içten içe jungkooku sevmeyen birisin

öfff

tamam o yazdığın cümleden pişmansan geri kalanı için bir sözüm yok. fikirler saygı çerçevesi içinde söylendiği sürece sorun yok zaten. ben haftalardır 10-20 vakanın çıktığı korede herkes sokaklarda dışardayken ve devlet tarafından izin verilmişken bu kadar tantanaya gerek olmadığını düşünüyorum

Lalalisa

yorumlara bakıyorum da herkes herşeyi biliyormuş gibi konuşuyor Jung-kook ve arkadaşları yemek yemeğe gittiğinde ortada bir yasak falan yoktu Kore’de herkes gayet dışarıdaydı nereden bilebilirdi bir hafta sonra gittiği yerden virüs çıkacağını ayrıca Jung-kook u yada bts takip eden az çok herkes Jung-kook nasıl bir karektere sahip olduğunu bilir bu kötü nefret içeriklerininz sevmediğiniz için olduğu çok net yemeğe giden bu 97 line grubu resmen nth room olaylarındaki önemli siyasi adamların iş adamların vb gibi ortaya çıkmaması büyümemesi için popülerlikleri kullanıldı. Onlar gittiği tarih öncesinde veya sonrasından birçok ünlü dışarıya çıkıp paylaşımlarda bulunuyordu ztn sırf birinden nefret ediyorsunuz diye gerçekleri… Read more »

asvium

yabancı hayran yorumuna katılıyorum. netizen jungkook’un gece kulübüne gittiği dedikodusunu yaydıgında armyler “özür dile!” ve “benim idolüm öyle bir şey yapmaz!” gibi şeyler söylüyorlardı. keşke idollere bu kadar tapmasalar çünkü sonunda bu şekilde komik duruma düşüyorlar.

KINGEXO

Şahsen bundan önce jeongguk için çıkan ‘skandal’ haberlerini hiçbir zaman doğru bulmadım çünkü yaptığı tek şey dövme yaptırmak ve arkadaşlarıyla normal gençler gibi eğlenmekti. Araba kazası ise her insanın başına gelebilir babamın 20 yıldan fazla zamandır ehliyeti var ve çok iyi araba kullanmasına rağmen 3 4 defa kaza yaptı bunlar gayet normal şeyler. Ama bu olay çok hassas evet kore de barla kapalı değil bu hükumetin yaptığı aptallık sırf para uğruna insanların hayatını dikkate almaması tamamen baştakilerin sorunu. Ama bilinçli bir insan zaten böyle büyük bir salgın varken bara gitmez hadi kafeye gitti tamam ama barın nasıl bir yer olduğunu… Read more »

KINGEXO

Ve bir şey daha var,
Inanılmaz bir linç kampanyası var şuan ölüm tehditlerine gidecek boyutta hatta. Ne olursa olsun karşınızda bir insan var belki pişman belki değildir yaptığı şeyden ama ölümle tehdit edecek kadar düşmeyin. Diger bara giden idollere kızmıştım ama jeongguk için kızmaktan çok hayal kırıklığına uğradım umarım bundan sonra böyle bilinçsizce bir şey yapmaz.

biri işte

Aşırı katıldım şuan

nochucomethru

normal halk gibi hayatlarını yaşamaya çalıştıkları için bu kadar linç etmenize inanamıyorum bir de çıkıp özür dilediler. ikinci dalgadan önce vakaları sıfırlanmıştı tüm halk sokaklardaydı. şimdi o sokaklara çıkan koreliler çocukları linçliyor ve siz de alkış tutuyorsunuz. korenin linç kültürünü burda yaşattığınız için tebrik ederim.

'lu

Bu kadar büyütülecek bir şey değil ünlü olduğu için bu kadar nefret alıyor sonuçta orası açık mı? gidebilir her şekilde insanlarla iç içe bulunuyorlar zaten

Minseo

Itaewon neresi

Eth

Seoulde işlek bir yer..İstanbul taksim gibi

bcn

bu çocuğun diğer skandalları neydi ya? sen emin misin army olduğuna çünkü resmen eskiden yaşanan şeylere skandal diyorsun iki üç insan sana hak versin diye çocuğu gömüyorsun falan? korkunçsun burada insanlara oppaci damgası koyuluyor ama sen de tam olarak jungkook antilerinden farksızsın büyük resmi sadece sen görmüyorsun herkes görüyor ama yok yaptığı iğrençlikti oyleydi böyleydi ne sorumsuzluk yaptı? özrünü şirket dileyecek neden çok ağır bir suçmuş gibi davranıyorsunuz diledi özrünü daha ne istiyorsun? neyi hakedip haketmeyecegini sana mı soracak? kendimi mi yorucam diyip 100 tane yorum yapmışsın keşke hiç karışmayıp kendi kendine uzulseydin bi tekme de sen at sıkıntı yok… Read more »

🐾hheyu

Mino olayının aslı Jungkook’a yapılan iftiraydi ve Army söylenmekte haklıydı. O olay hala daha iftira. Mino olayını bahane ederek Army’lere ve Jungkook’a nefret kuruyorsunuz ama karma tamamlanmamış olabilir, aman dikkat!

Beyzanur

Kendinizi eleştirmek yerine hep insanları eleştiriyorsunuz. Hayır ne alaka yani. Ailesinden uzak yaşaması onun bilinçsiz olacağı anlamına gelmez. Ailesiyle yaşayıpta cahil olanlarda var Siz çok mu bilinçlisiniz güldürmeyin beni önce bi kendinizi eleştirin.

classicowl

Hayran mısınız düşman mısınız? Şimdi bunu düşünmeye başlasam filozof olurum. Diğer üyelerin de hataları var ama hep birisine yükleniliyor. Madem bu şekilde bir davranış sergileyeceksiniz niye size ARMY diyoruz. Sanki siz ona kızınca aklı başına gelecekmiş gibi davranıyorsunuz. Bu yüzdende buradan bakınca bir kın kanatlıdan farkınız yok. Açıklama yapmak zorunda değiller! Hata olarak görüyorsanız az ötede görün.

Pinkblue

Nefret ediyorum böle pislik insanlardan bu çocuk/çocuklar size ne yaptı ne bu nefret.Maknemiz nasıl baş belası olup grupta sorun çıkaran üye olur.O girdiği her ortama meleksi ruhunu birakıp da giden biri.Bu çocuk daha 23 yaşında adam mı ölürdü, hırsızlık mı yaptı ne yaptı.Her şeyde bizim çocukları hedef alıyorsunuz sizin u*kur peşinde olan idol (B*k) gibi olmadıkalrı için temiz ,ahlaklı,saygılı fantezilerinize ortak olmadıkalrı için mı nefret.Nefretinizde boğulun.Mümkünse siz sevmeyin kirletmeyin onlara bizim gerçek Armylerin sevgisi de desteği de yeter.Sırf kendi b*k yemenizin üstü örtülsin alt tarafı bir yemek yemek bu kadar göze batmamalı.Army görünümlü çürükler ve siz haksız yere çocukara yüklenenler… Read more »

Yeji

Diyiceğim tek şey fazlasıyla üzgünüm , çünkü onun özel hayatına ÇOK karışılıyor…
Onu savunmaya çalışmıyorum ama yine de onun üstüne bence çok gidilmemeli ne yaşadı ya da ne biliyim hiç birini bilmiyorum… Evet yaptığı yanlış bir davranış ama hemenüstüne gitmemelisiniz bence…. Belki o an ihtiyacı vardı , hayatta hepimiz büyü küçük hatalar yaparız biri size hata yaptığınızda bu kadar nefret içeren sözler ya da ne biliyim ” Bighit şu çocuğa hakim olun!” , “Bts in baş belası!” Falan yani bu kadar üstüne gitmemelisiniz …. Sonuç olarak ne Jk nin yaptığı dogru ne de böyle nefret yorumu yazanların….😔

señorita

Bir de netizen yalan söylemiş bilmem ne adı olan haberin altında ego kasıyodu armyler nakakskskakdmxmlfc RESMEN FANDOM KORONA EĞLENCESİ ANAKKSKDLLXMFMŞ

Beyzanur

Çok haklısın bunda büyütülecek bişey yok.
Army olsamda olmasamda bu yaptığında sıkıntı görmezdim.Ayrıca grubu batırdığı da söylenemez.O grubun başlarından ve o olmasaydı o grup yürümezdi bence.İlla gruptan birini çıkaracaklarya her türlü bahaneyi uyduruyorlar .En olumsuz bir durumu fırsat biliyorlar.O o nun hayatı ve öyle yapmasının topluma zararı yok.Ünlülerin özel hayatı yok mu bi sizin mi özel hayatı var. Ben jeon junghooku tutuyorum. Bu durumda ona destek çıkmayalar kendilerini army sanmasınlar. Sonuna dek onu tutuyorum. Onu yakından tanıyorum ve bir ARMYİM. Hayal kırıklığı mi aslaaaa

Good morning to kim jisoo only

Yani tüm clublar barlar açık anladığım kadarıyla, zaten bu konuda bir yasak yoksa neden bi kadar üzerine gidiliyor bilen biri anlatabilir mi? Korede yasayan birçok instagrammer falan hep mekanlardan paylaşım yapıyor rahat rahat. Bizde de avmler acık mesela biri gitse nasıl bir tepki gösterebilirsiniz ki? Sonuçta yasal olarak izin var.. Ayrıca çocuk dövmeci arkadaşı-skandal olmayan skandal- ve bu olay dışında ne yapmış? Çamur at izi kalsın..

Burcu İsra

Bizim Jkmiz yapmaz demedim tabi ki.. Şirketten bir açıklama ve kanıt bekledim buda çok olagan bir şey.. ayrıca ortada çok ama çok büyük bir olay olduğunu düşünmüyorum. Özür dilendi ve kapansın olay. Eminim kendi de çok pişman ve üzgündür. Kendine ve üyelere bir şey olmadığına şükür ediyorum sadece.

Ödül

Özel hayat ve Özür diledikleri ortada kabul edin ve netizenler devlet açmış o yeri hem siz neden böyle uzattınız olamaz mı özel HAYAT

INSPIRIT

Bu arada işte tam olarak bu yüzden BTS askerlik muaf olayları olmasın dedi çoğu kişi, şimdi olsaydı bunun üstüne ”askere gitmeleri lazım” ”o hakkı geri almalılar” gibi haberlerle de uğraşılacak iş gittikçe uzayacaktı. Askerlikten muaf olma cidden iyi ki yapılmadı.

Beyzanur

En çok bu yoruma güldüm.
İnanılmaz bu yorumunuz için sizi tebrik ederim .

Ayse

Insanları yaptıkları hatalara göre yargılamak ne bilim bana göre değil ama sen böylece onu asalar ve küçümsersen bu senin seviyesizligin olur unutma her insan hata yapabilir tıpkı her yorumunda saçma sapan konustugun gibi onlarda insan……..

****

Her grubu bigbange döndürmeyin iğrenç fanlar. Hatası varsa vardır . Özür diler kendini düzeltir. Her şeyde, “senin suçun yok, istediğini yapabilirsin oppa” diyen hayranlara ayar oluyorum. Bigbangi bu hale getiren fanlarıydı. Bts’in o hale geleceğini düşünmüyorum ama olmayacak diye bir şey yok. Çünkü bu aptal fanlar herşeyi onaylıyor.

Aytən

Bu olay 25 aprelde baş vermiş o zamanda Itaewon da hayat akışında gidiyor ve sokaklar insanla dolup taşıyodu şimdi 17 mayıs. Distapch nch room da olan ünlülerin adını söylemek yerine 25 aprelde olan sıradan gündelik bi hayatı büyütdü. Raphael adlı ünlü bir (jurnalist olmalıdı bence) 25 aprelde Itaewon foto paylaşıb göstermişdirki her bir insan bara ve diger yere gedirler. Distapch JUNGKOOK ve diger idollerden özür dilemelidi çünki onlar karantini bozub dışarı çıkmayıb ve barada getmeyibler fotosuda paylaşılmışdı ve onların ətrafında insanlar bele yox idi. Haberleri araşdırmamış kötü yorumlar yazmayın çünki bu haber döğrü yazılmır ve onları günahkar gösterir. JUNGKOOK SENİ… Read more »

öfff

aynen öyle ya insanlar bunu anlayamıyo. orda durum Türkiye’deki gibi değil haftalardır 10-20 vaka çıkıyo ülke genelinde millet sokaklarda geziyor gayet rahat bir şekilde

öfff

fandomdaki bazı kişilerin yaptığı yanlışın bedelini ödemesi gereken kişi grup üyesi mi oluyo?

öfff

üf ağzımı bozdurcaksın bana yemin ederim bu kadar kudurmayın ya

bcn

heh geldi yaş muhabbeti tamam teyze en büyük sensin

öfff

evet bozmamış halim sus artık

öfff

“ Alacağı her tepkiyi hak ediyor Bts in imajını yerle bir ediyor hala ne var bunda diyenler var şaka mısınız ya”
asıl sen şaka mısın? haftalardır günde 10-20 vakanın çıktığı ve herkesin sokaklarda olduğu, hayatın normale döndüğü ülkede devlet izniyle açılmış ve halkın da gittiği yere gittiği için mi bu kadar tepkiyi hakediyor? çocuktan nefret edecek yer arıyor herkes resmen

Chensungunbebesi

Bu nefret yorumlarını yazanlar olay unutuldıktan sonra Jungkook oppağğğ diye geri gelecekler. Gelmeyin. Fandomu kirletiyorsunuz. Biz bir aileydik. Ve aile her ne olursa olsun birbirine destek çıkardı. Evet bir hata yapılmış ama pişman olduğunu söylemişler. Bu sadece Jungkook için geçerli değil 97line ‘in tamamı pişman. Şimdi siz bu hatada sırt çevirirseniz BTS diye birşey kalmaz. Biraz bu konuda oturup düşünün ve beyninizii kullanamaya çalışın lütfen. Sadece kötü yorum yapmak için kötü yorum yapmayın çok aptal gibi görünüyorsunuz. Dispact nth room olayının üstünü örtmek için 97line’ı suçladı. Ve siz hala yok oraya gitti şöyle yaptı böyle yaptı derseniz bu beyinle fazla… Read more »

Fake love

Abi hepsini antiler söylüyor yani ne olmuş ki jk bunu yaptı diye kıyameti koptum ayrıca diğer üyelerinden işin içine sokuyorlar

Jungkook we love you♡

Siz ne yasiyosunuz allah askina bunlar ne kadaar sacma yorunlar 1 ay once yasanmis olay 1 ay once korede halk da sokalardaydi bitek jk mi size batti yabanci yorumlarida site altindaki cogu yorumda sapan sacma utaniyimusmus sg o zmn bu fandomda isiniz yok curukler sizi idolunuzun arkasında duramayacaksaniz çıkın fandomdan aptal aptal yorum yazmayin istedigi yere gider sizene bunun icin ozur dilemeleri bile cok sacma iyiki bu olay yasandida army im diyenlerin gercek yuzu ortaya cikti da kimin ne oldugu anlasildi asil kendinizden utanin

Sıla

Hayranlar da şarkıcılar da aptal diyenler olmuş. Biz ARMY ler Jungkooku korumaya devam edeceğiz. Haber ilk yayınlandığında kanıt yoktu. Biz de sadece hayran olduğumuz için gerçekleri bilemezdik değilmi? Yalan bir haber olduğunu düşünüp Jungkooku korumaya çalıştık. Çünkü gerçek hayranlar böyle yapar. Düşünsenize sevdiğiniz biri hata yapsa ama kanıt yoksa siz de onu korumaya çalışmaz mısınız? Biraz mantıklı yorumlar yapın ya da sadece susun. Hiç kimsenin onlara da başkalarına da aptal demeye hakkı yok!

Yeni Yazılar