Benzer Yazılar

Bir mağdur, Jung Jun Young’ın Katalk grubundaki beş kişi tarafından tecavüze uğradığını iddia etti

Bir mağdur, Jung Jun Young'ın Katalk grubundaki beş kişi tarafından tecavüze uğradığını iddia etti

Geçen ay, ‘A’ diyeceğimiz mağdur avukat Bang Jung Hyun’a ulaştı ve Katalk grubundaki üyelerle buluştuğu tarihi ve yeri avukat ile doğruladı, sonucunda Katalk grubunda kendisinin altı tane fotoğrafı ve bir tane ses kaydı olduğunu öğrendi. Bu olaydan sonraki gün Katalk grubunda Jung Jun Young ‘toplu tecavüz’e işaret edecek argolar kullanmış, Choi Jong Hoon ise ‘A’ baygınken onu taciz ettiğini ve bu sırada gülmemek için kendini zor tuttuğunu söylemiş. ‘A’ ile yapılan röportaj:

Soru: Beş üyeyle ilişkiniz nedir?

“2012 yılında bir tanıdığım aracılığıyla Jung Jun Young ile tanıştım, ‘Kim’i ise 2013’ten beri tanıyorum. Arkadaşlarımdan biri o zamanlarda Seungri ile sevgiliydi, grup olarak takılıyorduk. 2016’nın başlarında Jung Jun Young uzun zaman sonra beni içki içmeye davet etti. Katalk grubundaki beş kişi ve ben, toplam altı kişi, üç farklı mekanda içki içtik. Biraz sarhoştum, ama iki tane daha ünlü vardı ve onları birkaç yıldır tanıdığım için kendimi sakınmadım. Bir otelde oda tuttuk, orada biraz daha içelim dediler, ama otelde alkol içtiğim anda bayıldım.”

Soru: Uyandığınızda ne oldu?

“Başım ağrıdığı için uyandım. Çıplaktım, Choi Jong Hoon yanımda yatıyordu ve gülüyordu. Çıplak olduğum için onlara ‘Neler oluyor?’ diye sordum. ‘Hatırlamıyor musun?’ deyip güldüler. Ben çıplakken bana yaklaşıp ‘İç çamaşırın arasana’ dediler. ‘Heo’ kişisi beni dürterken ‘yatalım’ diyerek şaka yaptı. ‘Kesin şunu’ dediğim zaman iç çamaşırlarımı verdiler. Kıyafetlerimi buldum, giyindim ve otelden ayrıldım, hatırladığım bu.”

Soru: O gün tecavüze uğradığınızdan şüphelenmediniz mi?

“Otelde içki içip bayıldıktan sonrasını hatırlamıyorum. Panik bozukluk için hap alıyordum, herhalde o yüzden bayıldım diye düşündüm. Başımın arkası şişti, sanki bir yere çarpmışım gibi. Sabah çıplak uyandığımda çok utandım, ama neler olduğunu bilmiyordum, soramadım. Otelden çıktıktan sonra Jung Jun Young, Choi Jong Hoon ve ‘Kim’ hiçbir şey olmamış gibi bana ulaştılar. Choi Jong Hoon ‘Sonra görüşürüz’ bile dedi. Aceleyle onlara sormam zordu.”

Soru: Grup konuşmalarının haberleri çıktıktan sonra onlara ulaştınız mı?

“Choi Jong Hoon ve ‘Kim’e ulaştım, benim gizli videolarımı mı çektiniz diye sorunca kesinlikle yapmadık dediler. ‘Grupta senden bahsetmedik bile, bize inan’ dediler. ‘Endişelenme, gel buluşalım’ dediler. Onlardan samimi bir özür ya da pişmanlık beklememem gerektiğini anladım”

Soru: Neden onlara dava açmaya karar verdiniz?

“O günü düşününce canım yanıyor, çok utanç verici olduğu ve beni üzdüğü için özellikle o gün yaşananlardan konuşmaktan kaçındım. Haberleri gördükten sonra onları yakın arkadaşım olarak görsem bile onların beni sadece obje olarak gördüğünü anladım. Utandım. Umarım suçlarının cezasını çekerler.”

Soru: Dava açmak üzeresiniz, nasıl hissediyorsunuz?

“Misilleme yapmalarından ya da polisin doğru düzgün soruşturma yapmamasından korkuyorum. Polis grup konuşmalarını incelediklerini söyledi, ama bana hiç ulaşmadılar. Beş üye öyle bir şey yapmadık derlerse bana ne olacağını bilmiyorum. Kimliğimin açıklanmasından, mağdur olduğumun ortaya çıkmasından korkuyorum.”

(cr: Soompi)

HABER: [ÖZEL] İlk kadın mağdur “Jung Jun Young’ın Katalk grubundaki beş kişi tarafından toplu tecavüze uğradım”

KAYNAK: SBS funE via Nate

1. [+4,873, -48] Toplu tecavüz mü, yok artık

2. [+4,098, -37] Aigoo, hepsinin hadım edilmesi gerekiyor, nefret bile boşa gidiyor

3. [+3,397, -46] Gazeteci Kim, fighting!!!

4. [+312, -0] Cidden mi.. böyle herifler gerçekten var mı? Toplu tecavüz gerçekten yaşanan bir şey mi? Ünlüler mi yapıyor bunu?? Manyaklık bu.. Mağdurlar vücutlarının kendi istekleri dışında çekilmiş video ve fotoğraflarını gördükten sonra yaşadıkları şoktan nasıl kurtulacaklar.. Bu herifler köpeklerden beter..

5. [+278, -0] Gerçekten cinayet hariç tüm suçları işlemişler mi? İğrenç p*çler

6. [+242, -2] Gizli kamera videoları çekip bunları yaymak suç zaten, ama bu tamamen farklı seviye bir suç.. hayal edilemez bir seviye.. bu adamların olduğu TV şovları izlediğimi düşünmek tüylerimi diken diken ediyor…

7. [+236, -1] Lütfen kadını yalan söylemekle suçlamadan önce haberi okuyun. Kadın bu Katalk’lardaki mağdurlardan biri olduğundan şüphelenip avukata bu adamlarla birlikte olduğu tarih ve yerin bilgisini mail atmış. Avukat kontrol etmiş, o gün grupta bu kadının 6 tane fotoğrafı, 1 tane ses kaydı bulunmuş. Ses kaydında kadının topluca tecavüze uğrarkenki sesi varmış, fotoğraflarda da adamlar onu taciz ediyormuş. Avukat bunların hepsini kendi kontrol etmiş ㅡㅡ

8. [+174, -2] Hayal gücünün ötesinde bir şeytanlık. Lütfen hadım edin bu herifleri. Seungri’nin soruşturmaları nasıl gidiyor?

9. [+145, -0] Sonu yok bu adamların..

10. [+124, -1] Vay be.. manyaklık bu;; korkunçlar…

KAYNAK: Naver

1. [+180, -2] Kadınlara sadece ürün muamelesi yapmışlar.. hayatlarında anneleri ya da başka kadınlar olduğunu düşünmek.. Kadınlara nasıl insan muamelesi yapmayıp bu konuda gülebildiler? Manyaklar, pislikler..

2. [+122, -0] Sizi bir kadın doğurdu, hepinizin ablası ya da kız kardeşi, kuzeni, yeğeni var.. hayatlarınızda hiç mi kadın yok? Bu herifler pisliğin de pisliği. Anne babanızı öyle bir lekelediniz ki, suçlarınızın cezasını ağır şekilde çekmezseniz bir daha insan olarak görülmeyeceksiniz.

3. [+91, -2] Cehenneme atın bu adamları. Hayvanlar onlardan daha değerli.

4. [+77, -0] Anne babanız sizi nasıl yetiştirdi? Benim kendi oğlum bunu yapsa onu öldürürüm.

5. [+50, -1] İnsan değiller

Bir mağdur, Jung Jun Young'ın Katalk grubundaki beş kişi tarafından tecavüze uğradığını iddia etti

KAYNAK: Naver

1. [+1,351, -6] Şeytanlar. Bu herifler asla pişman olmaz ya da suçlu hissetmezler. Eğer onları affedersek başka mağdurlar bulacaklar. Cezaevine ya da akıl hastanesine yollanmaları gerek.

2. [+1,144, -5] Kadın uyandığında vücudunu korkunç bir halde bulmuştur, fotoğrafları görünce hissettiği utancı, öfkeyi, suçluluk hissini hayal bile edemiyorum… Bunu hayal etmek bile tüylerimi diken diken ediyor. Bu herifler birinin hayatını mahvetti.. umarım suçlarının cezasını çekerler.

3. [+696,, -1] Avukat Bang kendisi öne çıktı çünkü mağdurların onun arkasına saklanmalarını, ama bir yandan da hikayelerini anlatacak kadar cesur olmalarını istedi. Avukatı cesur olduğu ve mağdurlar için bunu yaptığı için destekliyorum

4. [+337, -6] Ölüm cezası

5. [+99, -0] Avukata teşekkürler. Bunlar açığa çıkmasaydı bu şeytanlar daha da kötü şeyler yaparlardı ve biz televizyonda sahte imajlarını izlerdik.. gerçekten şeytanı gözümüzle gördük

6. [+82, -0] Avukat Bang Jung Hyun televizyonda söyledi, Katalk odasında paylaşılan toplu tecavüz videosunda ünlüler ve diğer tanınan kişiler varmış ama polis asla soruşturmuyor.. Mağdurlar dava açmakla suçladığı için soruşturuyor gibi davranıyorlar. Tanınan kişiler kim acaba.

7. [+65, -0] Mağdurların ortaya çıkacak kadar cesur olmalarını alkışlıyorum…

8. [+64, -1] Bu adamları televizyonda izlemiş olmak tüylerimi diken diken ediyor.. sapık suçlular

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+237] Kadın için tam bir kabus olmalı. İlaçlanıp tecavüze uğradığınızdan şüphelendiğinizi düşünün – sonra polisle görüşüyor ve o geceden ses kayıtları ve fotoğraflar görüyorsunuz. Her şeyin yalan olmasını en çok dileyen kişi bu kadındı herhalde.

 

Kaynak: Netizenbuzz

16 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
KINGEXO

Gerçekten bu yaşandı mı?
Kadının o halini düşündükçe kalbim sıkışıyor nasıl yaparlar ya bırakın bir insanı hayvanlar bile yapmaz böyle iğrenç bir şeyi.
Hadımı, idamı bırakın bu kişilerin tedavi edilmesi gerekiyor hastaneye yatırın bu pislik herifleri!

feride

Mısır yiyodum haberi okuyunca kusasım geldi kendimi bi an o kadının yerine koydumda bi an için tüylerim diken diken oldu düşününce bi insanın başına daha kötü ne gelebilir insanlar derlerya namusu,şerefi için yaşar tecavüze uğruyosun bide toplu tecavüze uğruyosun daha ne olsun umarım kadın intihar etmeyi falan düşünmez hayatı boyunca bu acıyla ve tramvayla yaşıycak bunu yapanlarda hapiste yan gelip yatsın dünyada adaletin olduğuna inanmıyorum asla da inanmıycam!

Drbel

İçsin veya içmesin her ne olursa olsun bu olayda kadında suç aramanın, mini etek giydi diye taciz etmekten hiç bir farkı yok arkadaşlar. Neden hala bazı hemcinslerimiz tamamen kendimizdeki bir şeyleri kısıtlamamız gerektiğini söylüyor? Sesli kahkaha atmayalım, makyaj falan yapmayalım, eteğimizin boyu da sınırı geçmesin aman tahrik falan ederiz karşımızdakini. 21. Yüzyılda nelerle uğraşıyoruz yaa, artık eşlerin bile diğeri istemiyorsa cinsel birlikteliğin olmaması gerektiğini, olduğunda tecavüz sayıldığını onaylayan yasalar var iskandinav ülkelerinde. Kadınların da birbirlerine bu şekilde bakmaları çok çok üzücü arkadaşlar, lütfen hemcinslerimizin yanında olalım. Her ne kadar çoğu zaman tam tersi olsa da, kadının dostu yine kadındır. Lütfen… Read more »

SURMEW-BTS

Kadın belli ki olayın yaşattığı travmadan ve o kişilerin arkadaşlıklarına inanarak yaşadıklarını reddetti kabullenemedi ama bu olaylar ortaya çıkınca kontrol ettirdi ve gerçekten de tecavüze uğradığını anladı ve kabullendi, cidden çok korkunç, inşallah adalet yerini bulur, Rabbim kimseye böyle bir şey yaşatmasın inşallah ve belli ki içkisine ilaç koymuşlar, kafasını da çarpmış, ayrıca bu kişilerin sahip olduğu güç ve arkalarını da kollayanlar olduğu için de uzun süre olayı psikolojik olarak reddetmiştir zaten zor bir durum ama olaylar açığa çıkıp ve suçlular inkar edemeyince halkta mağdurlardan yana olup mağdurlara inanınca kanıtı da olunca açıklamış ve adalet istemiş. İnşallah adalet tecelli eder… Read more »

Momonun karın kasları

Cok korkunç bi şey… Kanım dondu resmen.

Birisiiii

Bir şeyi ilginç buldum kadın otel odasında uyandığında çıplakmış o zaman neden hiç şüphelenmemiş olaylardan sonra polise gitme gereği duymuş

Drbel

Bence içten içe doğru olmamasını umuyordu, adamlar da ona hiçbir şey olmamış gibi davranmaya devam edince bahsedip onurunu daha fazla kırmak istememiştir diye düşünüyorum. SKAM’da böyle bir sahne vardı noora’nın, o da çıplak uyanıyordu, bir şey olmadığını umut ederek normal şekilde devam ediyordu ama çocuk telefonuna resimleri atıp şantaj yapmıştı.

Selin

Sence bu insanlara böyle bi skandal öncesi bulaşırsak ve üstüne toplu tecavüz iddia edersek insanlar kaileye alır mı?

Se hoon

Kadın nasıl bir rahatlıkla 5 adamla buluşup 3 farklı yerde içkiler içmiş ve otel odasına bile gitmiş?? Böyle herşey veya rahat davranan kadınlara elbette adamlar istekli bakar ve rahat davranırlar. Kadında da suç var.

bSakura

Ya kardeşim sen ne saçmalıyorsun? Kadınlar sadece kadınlarla erkekler sadece erkeklerle mi buluşup takılmalı? Koskocaman iş kadınları var tek başlarına 20-25 adamla iş yemeği yiyip aynı otelde kalmaları gerekiyor. Hadi o zaman o adamlar da ilacı dayayıp tecavüz etsinler kadına biz de diyelim ki o kadar adamla ne işi vardı? İş bile olmasa bir kadın birden fazla erkekle oturup içemez mi sohbet edemez mi? Bunun nesi suç? Kadın, yanında çıplak bile dolaşsa erkek; adamlığını bilip kendini dizginleyecek. Sırf kadın rahat davrandı diye bu onun izni olmaksızın cinsel ilişkiye gireceği anlamına GEL Mİ YOR! Kadınlar oradan buradan kısmak zorunda değiller. Erkekler… Read more »

Billy

Yemin ederim sen ruh hastasısın. Başka diyecek hiçbir şey ama HİÇBİR ŞEY bulamıyorum.

ABCDEF.U

Böyle bir şeyi yazarken nasıl için sızlamadı anlayamıyorum… Sizin gibiler yüzünden kadınlar gereken saygıyı hiçbir zaman göremeyecek, üzülüyorum gerçekten.

Uzakesinti

Tam da bu yorumu yapacaklar gelmemiş yazacaktım ki, neyse ki yanıltmadan erkenden damlamış bir tanesi. Hak etti değil mi? Daha önce yakın kız arkadaşlarıyla grupça içtiği kişilerle, arkadaşım oldukları için beraber içebilirim diye düşünerek içtiği için, hak etti toplu tecavüzü? Siz çok sarhoşken akıl edip otele gitmeyin, melek olanlar sarhoş olmuyor ve sarhoşken düşünme yetilerini kaybedip otele gitmiyor çünkü. Dipnot: Engin akıllar saçma sapan şeyler yazamadan önce; içmiyorum, sarhoş olmak nasıl bir şey bilmiyorum ama çok sarhoş gördüm mesleğimden ötürü. Değil otele gitmemeyi düşünmek o an soysanız, giyinik olmalıyım diye bile düşünemezler. Kızı sarhoş edip otele götürmeleri de suç yani.… Read more »

KINGEXO

Iğrençsin. IGRENÇ! Sana uzun uzun bu düşüncenin yanlış olduğunu anlatmayacağım çünkü anlaman için beyninin olması lazım. Hasta zihniyetli pislik.

Helen

Nutkum tutuldu.

SURMEW-BTS

İyi misiniz pardon insan mısınız?!!!!!!! Size Hint filmi PINK i izlemenizi tavsiye ediyorum, bir kadının sadece arkadaş olarak erkek arkadaşları olabilir ve onlarla takılıp eğlenebilir ayrıca yazıyı okudunuz mu. Kadın içki içer içmez bayıldım diyor, bu şerefsizler kadının içkisine ilaç katmış ve bayılınca tecavüz etmiş. Söz de Kore kadınların gece istediği saatte sarhoş olsa bile rahat rahat gezebildiği bi yerdi, belli ki kadın onlara bir arkadaş olarak güvendi. Ayrıca bi kadın bi erkekle otel de buluşup eğlendi dşye kimse ona tecavüz edemez ve kadın sözde arkadaşları ünlü dşye, paparazziler çekip haber yapmasın dşye otel odasında buluştuklsrını düşünmüştür. Ünlülerin yanındaki her… Read more »

Yeni Yazılar