Benzer Yazılar

Bir sasaeng, BTS V’nin pasaport bilgilerini sızdırdı

Bir sasaeng, BTS V'nin pasaport bilgilerini sızdırdıBir sasaeng, BTS V'nin pasaport bilgilerini sızdırdı

HABER: ‘Sasaeng hayran yine sınırı aştı’ BTS V’nin pasaportu sızdırıldı

KAYNAK: Sports Seoul via Nate

1. [+1,765, -14] Bu bir suç… umarım bunu sızdıran kişi yasal olarak cezalandırılır

2. [+1,473, -13] Kafayı mı yemişler?

3. [+1,231, -11] Sasaengler böyle yapmayın lütfen ㅠㅠ

4. [+37, -0] Big Hit dava açma konusunda iyi, umarım bu sasaeng s*rtükleri dava ederler

5. [+35, -0] Bu davayı da geçip cezaevinde yatmaya kadar gitmeli

6. [+27, -0] Delirmiş olmalı, kendi hayatından vazgeçti herhalde. Big Hit ne yapıyor? Videoyu sil ve hemen dava aç

7. [+25, -1] Gerçek bir hayran değil

8. [+19, -0] Yakalayıp akıl hastanesine atın

9. [+16, -0] Çinli biri yaptı

10. [+16, -0] Stalkerlar, sasaengler, ekstrem hayranlar gerçek hayran değiller

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+177] Koreli şirketler parayı bu kadar çok düşünmeyi kesip sasaengleri dava etmeliler. Defalarca sınırı aştılar, çok rahatsız edici, ceza alana kadar da devam edecekler.

Kaynak: Netizenbuzz

12 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
cns

Bu ilk değil ve eğer dava edilmezse son da değil. Taehyung saesanglerden en çok etkilenen ve rahatsız olanların başında geliyor. Bu pislikler otel odalarına varana kadar takip ediyor. Buna bir dur denilmesi gerek. Onlar her şeyden önce insan.

Angel

Çıldırmamak elde değil, umarım dava edilir ve iyi bir ceza alır. Sasaenglere artık birisi hadlerini bildirsin. Bunu yapmaya nasıl hakları olabilir ya, aklım almıyor gerçekten.

Buse

Önce Sehun ve Chanyeol, sonra Taehyung. Sasaengler cidden kafayı yemişsiniz. Bighit insanların özel bilgilerini sızdırma konusunda her an dava açabilir 😉

Kooki

Bighit dava konusunda acımasız. Olması gereken de bu zaten. Kanıtlar düzgünce toplanıp mail ile gönderilince pek çok kişiye dava açtılar. Daha geçen günlerde reşit olmayan kişilere dava açmış onlar da ailemizle ifade vermeye gidicez ben napıcam deyip bighite yalvarıyorlardı.
Ama asıl sorun bu kişilerin yasa önünde korunuyor olması. Sasaenglere sadece para cezası veriliyor ve bu kişiler de zaten para içinde yüzen kişiler oluyor genelde. O yüzden cezadan, alacakları para cezasından korkmuyorlar. Ben kaç kere gördüm “gidin şikayet edin öderim paramı yine devam ederim istediğim şeyi yapmaya” diyorlar. Kore kanunları gerçekten BERBAT!

May ile

Neden sevdiğim bir şarkıcının pasaport bilgilerini merak edeyim?

Elifb.xq

Lan sasaengler şu pasoport dızlama huyunuzdan vazgeçin

ImYeon

Asla, asla, asla dava edilmiyorlar.
Bu durumdan nefret ediyorum aslında. Eğer idoller zarar görüyorsa dava etmeliler yoksa bunlar tepelerine çıkıyor. Ayrıca çok kişi dava etmeyince dava edenlere bunlarda nefret yorumu mu, x kişinin yerinde olsaydı ne yapardı diyorlar.
Yunho bile kendini zehirleyen fan müsveddesinden davacı olmadı. Kafayı mı yediniz şirketler? Davacı olmamak yüce gönüllülük değil!

barbie

bu olay erkek idollere olunca nasılda tepki çekiyor geçenlerde aynısı dahyun a oldu gakat suçlanan yine dahyun oldu burada demek istediğim netizenlerin iki yüzlülüğü

Chickenisnotmystyle

Bu ara idollerin pasaport bilgilerinin sızdırılması moda oldu herhalde. Dava edin şu salakları ya sm aptalı yapmadı bighit bari yapsada gözü korksa bu aptalların.

Sullistan

Hahah aklıma DBSK sasaeng’leri geldi. BTS onların yanında bayağı bir şanslı. Gizlice yurtlarına dalıp kişisel eşyaları çalarak üyeleri öpmeye çalışıyorlardı falan.

ZzZ

Zaten bu ara aşırı sessiz sakin bi de bu mu çıktı. Bunu yapanlara dava filan açılmıyo sanırım bir değil iki değil yapan yapana.

Akali

Çok alakasız ama resimdekini Jin sandım

Yeni Yazılar