Benzer Yazılar

BTS Jungkook’un güvenlik kamerasından görüntülerini sızdıran kişi hakkında soruşturma başlatıldı

BTS Jungkook'un güvenlik kamerasından görüntülerini sızdıran kişi hakkında soruşturma başlatıldı

HABER: BTS Jungkook’un sevgili dedikodularını başlatan fotoğrafı sızdıran karaoke personeli soruşturuluyor

KAYNAK: Yonhap News via Nate

1. [+1,413, -123] Cidden komikti ama. Bir insanın özel hayatından gizli kamera görüntülerine sahip olduğu için böbürleniyordu, kendine ne olacağını bilmeden… aptal

2. [+1,393, -221] Sevgili dedikoduları doğru değildi, gizli kameradan görüntü yayınlamak ise suç

3. [+1,018, -113] Böyle dedikodu materyali bulunca birine söylemesi gerektiğini hissetmiştir

4. [+105, -5] Dövme dükkanından fotoğraflar sızdıran kişiyi yakalamayacaklar mı???

5. [+97, -68] ㅋㅋㅋㅋ Dövmeci kız onunla bedava tatillere gidiyor, içiyor, Jungkook ona arkadan sarılıyor, bizim aptal hayranlarımız ise uzaktan onu bir an görebilmek için para ve zaman harcıyorlar ㅋㅋㅋ

6. [+82, -47] Hayranlar nasıl hala sevgili olmadıklarını iddia edebiliyor? ㅋㅋ Böyle daha rahat uyuyorsanız bilemem tabi

7. [+76, -42] Sadece arkadaşsa eğer niye arkadan sarılıyordu? ㅋㅋ

8. [+68, -31] Ama o gizli kamera görüntülerinde Jungkook kıza arkadan sarılıyordu, hala sevgili olmadıklarını mı söylüyorlar? Neler oluyor?

9. [+56, -14] Orada 7-8 kişi birliktelerdi ama o kişi bir anın ekran görüntüsünü alıp sosyal medyada sızdırdı. Kötü bir niyet vardı ortada. Ceza almalı ve internette dedikodu uyduran antiler de dava edilmeli.

10. [+44, -32] Ama sevgilin olmayan birine arkadan sarılmak mümkün mü? Özellikle de karşı cinsiyetten biriyse?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+160] Buradaki sorun Jungkook’un kızla olup olmaması değil, karaokede çalışan birinin Jungkook’un özel zamanından fotoğraflar sızdırıp özel hayat gizliliğini ihlal etmesi.

 

Kaynak: Netizenbuzz

34 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Yılgın

yabancı yorumlar olmasa asla asıl noktaya değinilmeyecek zaten yapılması gereken bir şeydi bence dövme dükkanınında soruşturulması lazım oradanda sızdırıldı fotoğraflar kızın Jk nın sevgilisi olması yada olmamasıda da kimseyi ilgilendirmez ciddi bir şekilde sevgili olmuş olabilirler sadece flört etmiş de olabilir sonuçta özel hayatı kime ne çocuğun özel hayatına saygısızlık yapıldı suç işlendi ve layıklarını bulacaklar 5. yorum kadarda saçma bir şey duymadım nasıl işi ile özel hayatını bir tutacak kadar salak oluyorsunuz anlamıyorum birde hayranlara aptal diyorlar sırf para harcıyorlar diye kendilerini idollerin sevgilisi sahibi sananlar ne kadar salaksa sizde o kadar salaksınız

Nokta

İster sevgilisi olsun ister olmasın.. Sen bunu güvenlik kamerasından çekiyorsun ve oh bana bir şey olmaz diyerek paylaşıyorsun. Karşıdakinin özel hayatını bir anda mahvediyorsun. Karşıdaki insanın yemediği hakaret, küfür kalmıyor.. Her kim sanatçı olursa olsun bu hiç hoş bir şey değil. Kore’deki yasaları bilmiyorum nasıl bir ceza alırlar ama büyük ihtimal para cezası olur. JK in dövmeleri o kadar olay oldu ki. Bon vogayede dövmeli eli eldivenli geziyor hemen sonra olduğu için.Ayrıca fark ettiniz mi bilmem ama MMA da boy with love performansında hep en sonda jk in eli gözükürdü ve işaret ile bitirirdi ama onun yerine galiba Suga nın… Read more »

Nokta

Ayrıca burada BTS ile ilgili ufacık kötü bir şey bekleyenleri de unutmayalım.. Kurt gibi bekliyorlar.

Narengi

O dövme gerçek değil mi? Geçici falan değil?
Çok kötü gerçekten. İçinde yatan anlamdan bahsetmiyorum. Yanlış anlaşılmasın. Tasarım ve çizimi çok kalitesiz. Korkunç gözüküyor. Elde dövmeler çabuk deforme oluyor. Umarım daha iyi bir dövmeciden revizyonla daha estetik bir görünüme kavuşturur Jungkook dövmesini.

Nokta

Büyük ihtimalle gerçek. Geçici olsa şimdiye kadar kalmazdı. Ama evet sana katılıyorum elindeki gerçekten basit ve acemice. Bende çok beğenmemiştim. Sanki her şeyden var gibi karmakarışık geldi. Bir de kolunda var onları göremedik. Onları da görsek herhalde lanet yer çocuk..
Performanslar ya da konser videolarında biraz dikkat edildiğinde dediğin gibi çok deforme olduğu görülüyor. Umarım yani dilediğini yapsın :))) herkesin zevki farklı sonuçta bize estetik açıdan güzel gelmez ama ona geliyordur.

Muziksever

@Narengi elinin üstündekileri ben de cok beğenmedim ama koluna tümden dövme yaptırmış. Kolundakilerle bir bütünlük sağlıyor bence.

narengi

koluna tümden mi dövme yaptırmış?!! bunu bilmiyordum. bayağı şaşırdım. kore gibi bir ülkede çiçek çocuk imajına sahipken buna cesaret edebilmesi hayranlık verici. umarım kolundakiler güzeldir. kalitesiz çizim kimsenin zevki olamaz bence ya 🙂 kızla aralarında olan samimiyete güvenip bir gazla yaptırmıştır diye düşünmek istiyorum ben 🙂

Nokta

Kolunda var evet ama tamamen kaplattı mı bilmiyorum ben. Yanlış bilgi vermeyeyim 🙂 Aslında çiçek çocuk imajı olduğunu ben hiç düşünmedim. Kızla arasındaki samimiyetten dolayı yaptırdığını mı düşünmeliyiz yoksa zaten yaptırmak mı istiyordu bilinmez. Belki de bir heves. Sonuçta 20 li yaşlarında..

HTGNMO

Tamami degil buyuk ihtimal ama belirgin dovmeleri var bir kolunda ..bence de buyuk cesaret mesela chanyeolun da var ama onun kucuk kucuk bence jungkookun dovmeleri ozellikle el dovmesinin tasarimi cirkin ya

Cer

YETİŞKİN BİR İNSANIN SEVMESİ VE/VEYA BİRİYLE BİRLİKTE OLMASI GAYET NORMAL DEĞİL Mİ????????

Yılgın

Gel de bunu korelilere anlat

Lover

Özel kamera kayıtları sızdırılmış ama insanlar hala bunun nasıl bir suç olduğunun farkında olmadan magazincilerle bir tutuyor.Bravo yani.Olay sevgili olup olmamaları değil kimsenin bu konuyla derdi yok zaten drama yaratan armyden çok skandal çıksa da bts üzerine atlasak diye bekleyen diğer fandomlar.Kıza en başta üzülmüştüm sonra zaten olayın primini yaptığı çok bariz olduğundan üzüntüm de geçti.Sevgilisi olduğunu düşünüyor muyum? Hayır.BigHit bu konularda güvendiğim tek şirket çünkü.Gerçek olsaydı o konuya hiç değinmeden özel hayat ihlali ile ilgili açıklama yapar o konuda kapıyı açık bırakırdı ancak NET bir şekilde reddetti.İnanan inansın inanmayan inanmasın çok da tın.Hala konuyu sevgilisi mi değil mi seviyesine… Read more »

Gamzee

5. [+97, -68] ㅋㅋㅋㅋ Dövmeci kız onunla bedava tatillere gidiyor, içiyor, Jungkook ona arkadan sarılıyor, bizim aptal hayranlarımız ise uzaktan onu bir an görebilmek için para ve zaman harcıyorlar ㅋㅋㅋ

Pardon ama BTS üyelerinin müziğini seviyoruz biz. Tutup bizimle sevgili olamayacaklarına göre? Bu yorumu yapanın gri beyin hücreleri hasar görmüş galiba. Özel hayatları onları ilgilendirir. Eğer o kızla mutluysa umarım bu olaydan etkilenmezler 🙏🏻

Nişu

Valla isterse sevgili de yapar tatillere de çıkar içkilerde içer sonuçta yetişkin bi çocuk ama bence bunca şeyi yapan medyaya oynayan biri bırakın sevgiliyi arkadaşı bile olamaz yazık ben hala üzülüyorum çocuğa hatta bana kalırsa dövme dükkanını da bi elden geçirsinler

Alice

Şahsen ben de katılıyorum. en başta ben de sevgilisi varsa ne olmuş diye konuştum ama kızın yaptıkları asla bir sevgilinin ya da yakın arkadaşın yapacağı şeyler değil. kıızn yorumları kapalıydı olaydan önce bu olay olunca yorumları açtı bir sürü takipçi kazandı ve Jkle ilgili sayısız haber beğendi sonra gazetecilere konuştu tam ortalık duruldu dedik bu sefer arkadaşı konuştu üstelik gazetecileri bizzat çağırmışlar. amacı o kadar belli ki. gerçekten çok üzüldüm Jk ye arkadaşı olabilir diyoruz ama etrafındakiler prim peşinde o dövmeci dükkanı da en başta fotoları onlar yaymadı ama dikkat çektiler bir sürü army onlara yardım etti. bunu görünce army… Read more »

Nişu

Yazdıklarının çoğunu bilmiyordum vay be

db db

6. [+82, -47] Hayranlar nasıl hala sevgili olmadıklarını iddia edebiliyor? ㅋㅋ Böyle daha rahat uyuyorsanız bilemem tabi

Ne yapalım kardeşim, ne istersin söyle de ona göre davranalım? Sevgilisiyle ne yapmamızı uygun görürsün? Bilelim de öyle davranalım.

Klasik antiş halleri. İstiyor ki “#JungkookleftBTS” diye tag açalım. YALLAH ŞOFÖR YALLAH!!

İğrençlik

Jungkook un sevgilisi olabilir bu kimseyi ilgilendirmez, özel hayatı ile ilgili görüntülerin sızdırılması suç, önemli olan bu olmalı, ayrıca hayranların konsere gitmeleri, albüm almaları elbette parayla bedava mı olacaktı, ayrıca bi şarkıcı oyuncu vs biri elbette sevgili yapacak evlenecek, ya da arkadaşı olacak onunla birlikte olan kişi ya da ona yakın olan kişi elbette onunla birlikte etkinlikler yapacak. Bunlar neden bunun hesabını yapıyor manyaklar mı?!

rpmn

LIA Bİ TANE DAHA BTS HABERİ GELDİ HEM DE JUNGKOOK EN SEVDİĞİN

Lia ama tapmayan

Agsjdk ya tesadüfen gördüm yorumunu kahkaha attim ahsjdk bu kadar ruh hastasi olduğunu bilmiyordum yazik sana. Kız Tanrı aşkına ne söylüyorum ki ben yanlis olan? Buraya yorum bile atmayacaktim ama madem israr ettin atayim ahsjdk adamin yaptigi suç ama başka gruplarin başına gelince suç olmazdi bu army iki yüzlülüğü mesela. Diğer bi konu da bu kızla cunkuk sevgili. Bu gerçeği kabullenin ve uyku düzeninizi ayarlayin. Cunkuk o eski minik davşan değil, dövmeli seksi kadınına arkadan sarılan bir erkek artik ahsjdj ben cunkukun bu hallerini çok sevdim. Siz saçına başına, dövmesine kıyafetine karismazsaniz daha iyi olacak tabi. Ay siz cidden obsesifsiniz… Read more »

rpmn

okumadım bile hoşt djjwswjsjwjs

Yerimiese

Puahahahaha kız lia nerden buluyon bu lafları 👏

rpmn

senin gibi iqsu -340 olanlar güler zaten lia puahahah diye

Yerimiese

Tamam sen zeki olmaya devam et RPM RPM bum bum bum 🙊. Not: kaos çıkarmayacağım hadi başka kapıya!!

rpmn

ay çıkarsana…çok korktum yerimiese

Yerimiese

Korkmalısın…🐢🐢🐢

db db

Bundan bir önceki haberin yorumlarında “Çiçekler açsın~ böcekler uçsun~” kıvamındaki insanların buraya gelip sallamalarını izleyeceğiz.

IMBd: 8/10

Krystal benim karım ok?Sulli ve Hara bir melek

Sevgiliyse kime ne.Önemli olan Jk nin ve o kızın özel hayatını suistimal etmeleri…Umarım hak ettiğini bulur o adam da.Çocuklar azıcık dinlenme,rahat olma peşindeydi be

saklı

size ne istediği ile görüşür tatile çıkar iki albüm alıp müziğini dinleyince insanların sahibi mi sanıyorsunuz kendinizi? ortada işlenen bir suç var hala aptal fangirl yok bilmem ne

mabel

Halk gizli kameraya çekilmeyi o kadar kanıksamış ki bunu suç olarak kabul etmiyorlar.Yani ne var ki bunda asıl çekilen suçlu modundalar. Gizli kamera ya çekilmek normal ama şikayet etmek saçma. Yakında sikayet edenler ceza alacak çekenler ise ödül. Hatta “iyi gizli kamera çekimi” programı,ödül töreni bile yapabilirler. Aman Allah ı’m saygı ve mütevazilik en önemli erdemleri olduğunu iddaa eden halka bak. Bu mu saygı. Kore ye gitmeden önce yanınıza mutlaka sinyal bozucu alet alın zira hiç bir yer güvenli değil.

AhgaseAileean

Dövmesi çizim bakımından kalitesiz gözüküyor evet ama o yetişkin bir birey dövme yaparken de sevgili yapıp onunla sarılırken de kimseye soracak değil sırf fanları var diye. 🤷

...

Cidden sevgili ya da flört olmadıklarını düşünen varsa gitsin perilerde inansın. Cidden çok bariz. Hayranların hayal dünyasından uyanması gerekiyor. Armylere sorsan 9382882 gereksiz detay ile sevgili olmadıklarını kanıtlamaya çalışıyorlar. Kıza yükleniyorlar. Cidden çok komikler. Adama gelince yaptığı suç ama o zaman tüm magazin siteleri suçlu?

rpmn

şaka gibi adam resmen özel güvenlik kamerası görüntülerini yayınlıyor sen olayın korkunçlugunu nasıl böyle basite indirgersin ya sürekli olaylara kendi kafanızla ve armynin allah belasını versin mantığıyla baktığınız için size garip gelebilir ama kusura bakmayın olay böyle ayrıca kızı sevmememizin nedeni saçma sapan gönderiler beğenmesi bizden çok olaylara vakıf olduğun için böyle bi ayrıntıyı da bilmen gerekirdi tüh al sana 134627 tane açıklama:( armyim ya ondan yaptım bi de oppama aşık olduğum için sevgili değiller diorum.s.s.s bariz

Burcu İsra

Ben kıza yüklenen bir yorum görmedim. Kıza yüklenmelerinin sebebi çok farklı. Sevgili olup olmamasından kaynaklı bir şey değil. Ne hayal dünyasından bahsediyorsun. Yetişkin biri tabiki de sevgilisi olacak konu çok farklı sızdırılmış resimler var. Bu resimler yüzünden ne kadar nefret yorumları aldı. Ayrıca Madde 134 Kişilerin özel hayatının gizliliğini ihlal eden kimse, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. Gizliliğin görüntü veya seslerin kayda alınması suretiyle ihlal edilmesi halinde, verilecek ceza bir kat artırılır. Ortada daha büyük bir suç varken bu yorumu yapman asıl senin açından komik..

Yeni Yazılar