BTS V, Askerdeyken Hayranlarına Tatlı Bir Mektup Yazdı

6

BTS V, askerdeyken hayranlarına tatlı bir mektup yazdı.

V, 13 Haziran’da hayranları için el yazısıyla yazdığı bir mektup paylaştı. BTS üyesi şu anda Chuncheon’daki 2. Ordu Kolordusu’nda askeri polis biriminin özel bir üyesi olarak görev yapıyor ve ARMY ile bağlantı kurmak için biraz izin aldı. Mektubu aşağıdaki gibi:

 

“Merhaba! Sizi özledim! Herkes iyi ve sağlıklı mı?

İyi besleniyorum ve iyi uyuyorum, bir yandan eğitim alırken bir yandan da sağlıklı yaşıyorum. Üstlerimden ve devrelerimden iyi yorumlar alıyorum ve çeşitli deneyimler kazanıyorum. Birimin gururu olduğum için bir ödül bile aldım!

Bir takdirname de aldım ve bölük komutanımız sık sık birliğimizdeki askerlerin fazla sorun yaşamadan iyi iş çıkardığını söylüyor. Askerlerimizle aynı birlikte olmak bile beni mutlu ediyor!

Ayrıca liderler ve meslektaşlarımla birlikte eğitim alabildiğim için de minnettarım. Çok fazla endişelenmeyin! Müfreze çavuşu oldum ve bu pozisyon biraz baskı getirse de çok heyecanlıyım. Lütfen anlayış gösterin.

Son zamanlarda boş zamanlarımda tek başıma egzersiz yapıyorum ve vücudum önemli ölçüde güçlendi. Sanırım kaygılarımı biraz olsun yenmeye başlıyorum. Sadece küçük sorunlar değil, gerçek mücadeleler olan zorluklarımın üstesinden geliyorum.

Bu yüzden iyi olduğumu söyledim. Umarım herkes sağlıklıdır ve hasta değildir. Umarım çok endişeli değilsinizdir ve hiçbir endişe duymadan buluşabiliriz. Tekrar buluştuğumuzda, beklediğimiz her anın değerini bilelim ve tadını çıkaralım.

Birbirimizi tekrar görene kadar mutlu yaşayalım! Sizleri çok özlüyorum ve çok seviyorum. Şimdilik hoşça kalın diyorum. Güle güle~.”

K: allkpop

Önceki İçerikT-ara, 15. Yıldönümleri İçin Yeniden Bir Araya Gelecek
Sonraki İçerikSuzy, ‘Longines’ için Hazırlanan Zarif Yeni Kampanyada Işıldıyor
Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments