Benzer Yazılar

BTS ve Black Pink, 2019 E! People’s Choice ödüllerinde aday gösterildi

BTS ve Black Pink, 2019 E! People’s Choice ödüllerinde aday gösterildi

Yılın grubu adayları: BTS, BLACKPINK, Jonas Brothers, 5 Seconds Of Summer, Panic! At The Disco, CNCO, Imagine Dragons, The Chainsmokers.

Yılın klibi adayları: BLACKPINK “Kill This Love,” BTS “Boy With Luv” featuring Halsey, Daddy Yankee ve Snow “Con Calma,” Taylor Swift “ME!” featuring Brendon Urie of Panic! At The Disco, Ariana Grande “7 Rings,” Billie Eilish “Bad Guy,” Sam Smith ve Normani “Dancing With a Stranger,” Shawn Mendes ve Camila Cabello “Señorita.”

Yılın konser turu adayları: BTS “Love Yourself: Speak Yourself,” BLACKPINK “BLACKPINK 2019 World,” Lady Gaga “Enigma,” Ariana Grande “Sweetener,” P!nk “Beautiful Trauma,” Justin Timberlake “Man of the Woods,” Jennifer Lopez “It’s My Party,” Cher “Here We Go Again Tour.”

HABER: BTS ve BLACKPINK 2019 E! People’s Choice  ödüllerinde 3’er defa aday gösterildi

KAYNAK: Naver

1. [+87, -2] BTS, üç ödülü de kazan!

2. [+37, -0] BTS

3. [+25, -2] BTS’in kazanacağına eminim

4. [+22, -5] Teen Choice Ödülleri’nden sonra Black Pink ve BTS’ K-pop’ın zirvesi oldu. İki gruptan galibiyet görmeyi merakla bekliyorum.

5. [+11, -0] BTS ve BLACKPINK zirvedeki K-pop grupları

6. [+6, -0] BLACKPINK~

7. [+5, -0] BLACKPINK ile gurur duyuyorum. Sizi seviyorum, fighting!

8. [+4, -0] BLACKPINK’e bayılıyorum

 

Kaynak: Knetizen

92 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Dalgomi🐶

Kimse btsn başarısna bişey demedi neden illa blackpinki görmüyorsunuzki açıkçası ben gerçekten army olanların böyle olduğunu düşünmüyorum en azından yabancı arymler öyle değil hatta kız grubu olduğu için sevinenler bile oldu siz neden böylesiniz? Ne güzel iki kpop grubu aday olmuş tebrik edemezmisniz?(bts sadece kpop grubu değil demeyin lütfen farkında oldğunuz birşeyi söylemesemde olur) umarım adil bir yarış olur hangi grup alırsa alsın ben çok mutlu olurum sonuna kadar hakediyorlar benim gözümde her halükarda kazanan ARMYLİNK olacak bence. 🎈💜

KINGEXO

Armylink ne içiliyor mu?

ClarryRiddle

Sjxjsbxxb

Deniz

Neden aklıma Banu berberoğlu ve çilekli linki geldi ya ne güzel unutmuştum mnbfvjkqbajk

Dalgomi🐶

Ciddiye alıp cevap vermeye bile tenezzül etmezdim ama insan yerine koyup cevap verelim bakalım. İçilmiyor içilecek birşey değil. Yabancı hayranlar böyle dile getiriyor fakat gidip bakabilirsin sığ düşüncelere sahip olduğunuz için size anlatılanları yargılamadan kabullendiğniz için bunu beklemiyorum ama bir umut işte… Ben yorumumda kötü tek bir şey bile kullanmadım iki grup içinde sadece tebrik etmek bu kadar mı zor ?blackpink bir kız grubu ve onlar da aday oldu bundan dolayı ve kim kazanırsa kazansın mutlu olacağımı dile getirdim kavrayamamışsınız. Verdiğiniz cevap komik değil mantıklı değil elde kalıyor anlayacağınız komik olan şu ki siz ve size katılanlar. Acınası… Son olarak… Read more »

aRMyley

Bahsettiğin yorumlarda ne bir hakaret ne bir aşağılama ne de küçük görme var. Şahsen bana kullandığın kelime komik geldi, yazdım. Allah versin daha başarılı olun napalım yani. Benim derdim şirketin politikaları ve bunları gereksiz yere savunup yarış yapan fanlarınızla. Keşke objektiv bir şekilde okusaydın yorumları. Çünkü hiçbirinde iğneleme gibi bir amaç görmüyorum ben.

Dalgomi🐶

İnanın bana özellikle blackpinki sevenler sizden daha çok bıkmış durumda şirket üyelere eşit davranmıyor albüm vermiyor promosyon yaptırmıyor daha saysam sabaha kadar devam eder. Dediğim gibi yabancı hayranlar öyle kullandığı için ve ben kendimde çoğu kez kullanıldığına şahit olduğum için söyledim en azından gülümsemişsiniz buda bir şey :). Yorum yapaken objektiftim herzaman olduğu gibi öyle olmasaydım sadece jisooya olan sevgimle blackpinki savunurdum ama yapmadım iyiye iyi kötüye kötü demmemiz gerekiyor belli zevkleri ve sınırları olan yetişkinleriz ki bu gereksiz savunmaya geçip yarış yapan fanlar içinde geçerlii yani neredeyse tüm fandomlar. Tüm yorumları okudum ve üçünüzünde ısrarla blackpinki küçük düşürmeniz tuhaf… Read more »

aRMyley

Abi müziklerini dinlediğim grubu niye küçümseyeyim ya ksjdjdjfj Evet belli başarıları var ben bunları asla gözardı etmem. Youtube izlenmeleri de umrumda değil. Milyonlarca izlenen çocuk videoları var mesela, olay izlenme değil. Yine söylüyorum benim derdim şirket ve bazı gereksiz fanlarla. Asla oturup da şu ya da bu grubu küçümsemem. Çünkü zamanında bundan fazlaca canımız yandı. Kendimize yapılmasını istemediğim hiçbir şeyi başka gruplara yapmam.

Dalgomi🐶

Abi ? lütfen yorumu tekrar okuyun “siz şirket ve yarış yapan fanlar için konuşuyorsunuz bu kabul edilebilir ve anlaşılabilir peki diğer iki şahıs ?” demişim burada sizin düşüncenizin kabul edilebilir ve anlaşılabilir olduğunu söylemişim neden yanlış anlamaya bu kadar müsaitsiniz ?

aRMyley

“Tüm yorumları okudum ve üçünüzünde ısrarla blackpinki küçük düşürmeniz tuhaf geldii ” üçünüz? Benim cevabım bu cümlenize.

Dalgomi🐶

Gerçekten anlatamıyorum bakın üçünüzün küçük düşürmeye çalıştığını söyledim siz nedeninizi belirttiniz bende bunun kabul edilebilir olduğunu söyledim yani nedenize söylediklerinze saygı duyuyorum ve diğer şahıslara yöneltiyorum. Alınmayın lütfen iyi geceler 🙂

aRMyley

Hayır hayır alınmak söz konusu değil. Ben sadece iyice durumu izah etmek istedim. Yoksa ucu açık kalacaktı bu durumun. Fikirleriniz için teşekkür ederim ve size de iyi geceler.

aRMyley

ArmyBlink değil miydi o sjdjjdjf Bu gözler blimyi de gördü ama armylink sjdjjsjdjfj

mihi

Army ve Blink olarak gururlu anne modundayım skdndkndkx

deliyimben

Yemin ederim gına geldi sizin saçma salak sidik yarıştırmanızdan ya. Ben 12 yaşındaydım şu sektörü tanıdığımda ki o zamanlar bu sektörü bilen kişi sayısı azdı,güzeldi ve sektör özgündü şimdi bakıyorum da grubunun izlenmesiyle,albüm satışıyla vs tanımadığı insanlara afkuran asalak dolu. KPOP benim tanıdığım,sevdiğim gibi değil artık her geçen gün daha çok APOP olmaya başladı ve ne yazık ki koca bir ergen sürüsü doldu ”fan” diye. Yiyin birbirinizi cidden ki nesliniz tükensin

Suna

Sana aşırı derecede katılıyorum. Müzik sevgisi bitti grup tapmaları başladı. Eskiden müziklerden fan ortamına kadar her şey iyiydi. Şimdi ise sadece koca bir gerizekalı ordusu gibi duruyoruz

deliyimben

Gerçekten dışarıdan bakarak kpop sevenlere laf eden insanlar o kadar haklı ki şuan söylemlerinde. Bir kişinin/grubun müziğinden güç bulmak,hayran olmak ayrı bir şey tapmak apayrı. Onlar kazanıyor buradakiler kavga ediyor benim grubum daha iyi şöyle böyle diye olaya bak.

Good morning to kim jisoo only

Eskiden kız erkek grubu olunca ne biliyim moment olur belki falan derdik ya da sevinirdik ya etkinlik falan diye.. Çok gereksiz ünlendi ya k pop.. Bu kadarina gerek yoktu sanki. Nerede çokluk orada sıkıntı işte:/ Ne biçim bu haber altı yorumları anlayamıyorum çok saçma cidden..

deliyimben

Yaa değil mi bak her ne kadar fan kavgaları olsa da iki grup bir araya gelince sevinirdik hoşumuza giderdi çünkü kpop bizim için renkli bir ortamdı ve samimiyet vardı birbirine bu denli saldıran kişiler yoktu. Zamanla şarkılar,kişiler aynı olmaya başladı o yüzden kemik kpop kitlesi önceki kadar ilgili değil bence şuan oluşan fan kitleleri tamamen popülerlikten kaynaklı.

Good morning to kim jisoo only

Maalesef hic eskisi gibi değil artik .. Müzikler de iyice amerikanlaştı özgünlüğü kalmadı pek. Yine bts idol da falan kore kültürünü yansıtan şeyler denedi ama bilmiyorum.. Eski melodiler kareografiler falan çok özlüyorum ben. Eski fan ortamini da ozluyorum o etkileşimleri muhabbetleri.. Kız erkek grubu karşılaştırıyorlar çok ilginç bilmiyorum.. Ayrica bu bahsedilen gruptakiler gayet birbirlerinin muziklerini beğenen az çok iletişimi olan idoller. Yani birakin da herkes kendi yolunda ilerlesin..

Dalgomi🐶

@Good morning to kim jisoo only

İkidir yorumlarına denk geliyorum ve harfi harfine katılıyorum.

Good morning to kim jisoo only

İkimiz zaten jisoo konusunda da ortak paydada buluşmuşuz.💜

İğrençlik

Kpop nasıl özgün oluyor ki, bi kere n geleneksel Kore Müziği yok içinde, trot ta değil ve kpop idol grupları Japonya’dan alınan idol sistemiyle kuruldu, ayrıca içinde batı pop müziği ve Amerika dan gelen rap müzik karışımı var, dans desen geleneksel Kore dansı değil, saçlar boya gözler lens, şarkılar da İngilizce sözler var, şarkı ve grup adları İngilizce vs. Müzik te teknoloji bilim gibi sürekli ilerleyen değişen, gelişen çeşitli yeni türlerin çıktığı ya da yeni türlerin üretimi, sanatçıların sürekli farklı olmaya çalışıp kendi şarkılarını üretmeye çalıştıkları bşr alan. Kpop dinleyici kitlesinin yaptıklarına gelirsek Türkiye de ki kitle ve uluslararası fanlarında… Read more »

Good morning to kim jisoo only

Şöyle açıklayayım; miss a olsun wonder girls olsun jyp kız gruplarının müziklerini dinlersen anlarsın ya da suju müzikleri falan. Geleneksel kore müziklerinden bahsetmiyorum ama tarz olarak amerikan şarkılarından çok farklılar. Örneğin teddy sarkıları çok amerikan tarzı jyp sm sarkilari ise daha çok kore ruhu barındıran şarkılar. Fan olayina gelirsek böyle fanwar lar hatırlamıyorum ben açıkçası gayet sakalasarak olurdu. En azindan ayni grup icinde bu kadar parçalanmış fan gruplari yoktu. Herkes iyi performansı beğenirdi. Böyle iyi olsa bile karalama gibi bir durum yoktu. Ben hiç hatırlamıyorum mesela bu kadar bir erkek grubu fanlarının kiz grubunu karalamaya çalıştığını ya da kız grubu… Read more »

İğrençlik

Bu tarz kötü olaylar kpop ta hep vardır Türk fanlarda pek yoktu ya da batılı fanlarda ama maalesef Asya da vardı biz de zaman içinde arttı, fandom adı vermek istemem ama 3-4 sene önce bir ödül töreni dönemi iki fandom kavgalıydı ve bu kavgalı fandomlar dan diğeriyle kavgalı olan 3. Bi başka fandomda düşmanımın düşmanı dostumdur tarzı diyerek öteki fandoma oy vermişti Türk fanlardan. Çok azdı zamanla arttı haliyle. Kpop dinleyen kitle ve internet kullanımı artınca bu tarz şeyler oluyor. Müzik tarzı anlatımıyla ilgili verdiğiniz örneklerle ne demek istediğinizi anladım. Müzik illaki zamanla gelişip değişiyor ben kopya gene o kpopa… Read more »

deliyimben

Kpop özgünlüğünden kastımın geleneksel Kore müziği,dansı,nameleri olmadığı çok açık bence. Günümüzde teknoloji,sanat,müzik,resim her alan kendini geliştiriyor elbette bu yüzden belli alanların değişime uğraması çok normal ama benim demeye çalıştığım şey dinlediğimiz müziğin apop devrilmesi yaşaması. Jpop sektöründen kendilerine aldıkları bir alan olsa da belli bir döneme kadar kesinlikle bu kadar benzer müzik,tarz,yüz yoktu. Jpop dışarıya kapalıdır mesela hala kendini korur araştıran bilir,tanır içindekileri ki bu benim hoşuma gidiyor ama Kpop öyle mi cidden içtenlikle soruyorum? Popüler kültür ögeleri ile doldurdular. Bugünkü şarkılarda eski nesil idollerin şarkılarının öz benliği yok bir şarkı çıkaralım altına koyalım edm basalım autone patlar zaten kafası… Read more »

İğrençlik

Kpop ezelden beri bşr popüler kültür ötesi ve uzun yıllar boyunca idoller Kore de asla saygınlık görmedi, yeni yeni şarkı, söz, beste, melodi, Beat vs kendi kendine yazan idoller çıkınca, yapımcı rolünü de üstlenen hatta koreografı tasarlayan kaliteli, bilgili, donanımlı, yetenekli ve yaratıcı, gerçekten de sanatçı, müzisyen diyebileceğimiz idoller çıktıkça saygı görmeye başladı kpop sektörü. Yoksa Koreliler oyunculara ve solo şarkıcılara, kendi trot sanatçılarına daha fazla değer ve saygı gösteriyorlardı. Onlara göre idoller sahnede playback tapan, şirketin ve fanların her dediğini yapan amacı sadece fanları eğlendirmek olan, sürekli mükemmel ve kusursuz olmaya çalışan oyuncak bebeklerden farklı değildi, ki öylelerdide, şirketin… Read more »

İğrençlik

Ayrıca kpop kapitalist sistemin yarattığı amacı sadece para kazanmak olan sanat kaygısı olmayan , popülariteye de amaçlayan bir tür, millet ilk başta kpopu keşfettiğğnde Korece olduğu ve çok daha az kişi dinlediği için onlara böyle alternatif bi tür givi geliyordu ama ne kadar kapitalist ve popülizm içerdiği belli, o yüzden bir caz, soul, blues gibi davranmamak lazım. Ha artık gruplar içinde daha kaliteli üyeler var ve eski gruplardan da üyeleri ses, vokal, şarkı yapımı konusunda becerikli, çalışkan ve yetenekli olanlar zaten hala tanışıp dinleniyor ve şuan da çok saygı duyulan kaliteli ve iyi gruplar var.

Kyulglkyun

8 senedir kpop müziğinin takipçisiyim eskiden ne haltsa yine aynı bu kavgalar globalleşmeye başladı sadece o kadar

Suna

Blackpink gerçekten efsane kız grupları listesinde yerini aldı çoktan. Çok şey başardılar. Müziklerinden kliplerine danslarından tarzlarına kadar mükemmel bir kız grubu. Sonuna kadar hak ediyorlar. Siz konuşmaya devam edin sonuçta meyve veren ağaç taşlanırmış. Ayrıca BTS’i tebrik ederim.

İğrençlik

Tebrikler BTS

KINGEXO

BTS hem ‘gerçek’ izlenimle hemde listelerdeki başarısıyla eminim ödüllerin hepsini toplayacak.💜

Lia

İroni yaptıysan harika yapmadıysan büyük bir şaka ahdkfklf

ClarryRiddle

Yoo gayet de gerçekleri söylemiş aa tabi sen bunları yedirememişsen şaka olarak algılayabilirsin

KINGEXO

Lafım BTS’e değil olayı bilenler zaten çoktan anladı 😉

ClarryRiddle

Canım boşver takma bunları tek övündükleri şey izlenmeleriydi onlar da youtube tarafından açıklanınca kuyruk acısı çekiyorlar belli buraya sallamaya gelmişler

eieieie

YouTube bir şey açıklamadı :p kimin yazısını okudun da atladın koyun haber yapan site bile çeviri hatasını söyledi

...

@Mirror Nerenizden uyduruyorsunuz buyur makale aynı yerde.Makaleyi yayınlayan Bloomberg ve Rolling Stone.Eğer fansitenizin çevirisine güveniyorsan sana tavsiyem en son güvenilmesi gereken fansite Blackpink’in fansitesi.Git Google translate yap yine anlaşılıyor ne anlatmak istediği.Youtube çıkıp da açık açık anlatmaz.O zaman neden bizim rekorumuz geri verildi bunu düşünemiyor musun?Ayrıca sizin fansiteleriniz 47 milyon satış yaptığınızı iddia eden bir site.İlk 100 de isminiz bile yok ilk yüzde yer alan tek Koreli grup BTS onun da 37 milyon satışı var.Hele chart hesabınızı söylemiyorum bile nerede fanwar orada kendisi var.Tarafsız bir k pop chart hesabı bile olaya el attı ne anlatıyorsun.Bir de bu tür makaleler önceden… Read more »

ClarryRiddle

Lia bak sayende insanlar izlenmeleri sahte olduğunu öğrendi en azından bi işe yaradın

KINGBANG

Sen de mi brütüs

KINGEXO

@KINGBANG 🙁 yanlışa yanlış demeliyim.

KINGBANG

Ya ne oldu ki ? Ben baya geriden takip ediyorum izlenmeler mi sahte

ClarryRiddle

Youtube açıklama yaptı taylor ve bp izlenme satın almış yani gerçek değilmiş izlenmeleri

KINGBANG

Taylor da mı ? Açıklamayı nereden okuyabilirim ?

KINGEXO

Instagramda glorymagazin var oraya bakabilirsin ingilizceden çevirmiş olayı.

KINGBANG

Baktım da bu şey değil mi reklam olarak klibin çıkması ? Sadece Bp değil ki ben bu sene you tubedan ders dinlerken Itzy , Seventeen , Chungha hatta bir sürü adını bilmediğim grubun geri dönüşleri çıktı . Hatta onlar yüzünden kaç kere ders çalışmayı bırakıp tıklayıp klipleri izledim bfcjhbcjhacbw

ClarryRiddle

https://www.instagram.com/p/B2BzzEegyU_/?igshid=dtw17kvwmblp

KINGBANG

tamam , teşekkürler 🙂

mel

rollingstone haber yaptı konu hakkında ingilizceniz varsa googledan bakabilirsiniz

KINGBANG

Arkadaş sağ olsun atmış , okudum . Ama üstte yorumumda da dediğim gibi bizzat kendim bir çok grubun geri dönüşünde şahit oldum . YG niye yaptı bilmiyorum zaten fandom büyük ve baya da stream kasıyorlar yani . Bana sorarsan ikisi de gereksiz ve saçma ama

KINGEXO

Onlar bildiğim kadarıyla izlenim sayısına eklenmiyor. BP, taylor ve diğerlerinin yaptığı direkt izlenim ekleniyor o yüzden sahte izlenim diye geçiyor.

KINGBANG

Haa anladım . Ne diyelim artık vayci albüm vermekten başka her haltı yaptı bakalım sırada ki ne

mel

@KINGEXO açıklamış, konu hakkında çok konuşmak istemiyorum açıkçası youtube gibi bi platformda kral olmak çok da matah değil zaten…

KINGEXO

Evet youtube’da 20-60 bin dolar gibi bir fiyata reklam satın alıp 1 günde 12Mn gibi izlenim alabiliyorsun (sahte izlenim oluyor) Taylor, BP ve bi kaç ünlü (şirket) bunları kullanarak izlenim almış.

KINGBANG

Eee tabi para bol artık nereye harcayacaklarını şaşırdılar bsndv Taylor yıktı beni . Peki bunu nereden öğrenebilirim yani açıklamayı nereden okuyabilirim ?

KINGEXO

Rolling stone’un yayınladığı makaleymiş https://www.rollingstone.com buradan ulaşabilirsin. Açıkçası Taylor beni de büyük bir hayal kırıklığına uğrattı.

db db

https://www.rollingstone.com/music/music-features/buying-youtube-views-trueview-ads-adwords-878239/

Effie

Bloomer blackpinkin satın aldığını iddia etmiş.Latin müzik satın alıyor diyor siz bp satın alıyor diyorsunuz. İngilizceniz mi yok sizin? Böyle bir haber olucak dispatch haber yapmıcak??? Saf mısınız???blackpink başından beri izlenmelerde çok iyiydi 40 50 M 100M izlenen ingilizce şarkı çeviri videoları var bu kızların onlara da mı para verdi yg? Anca kendinizi kandırırsınız

Clary Riddle

kendimi teselli ederken ben axaxaxzxza

asyya

konunun dispatchle alakası ne?? sonuçta adamlar global bi haber yapmışlar dispatch iki iğrenç olayınizi bi ilişkinizi yayınladı diye en büyük haber sitesinin size oynadığını düşünmek jdxjjddjmdkdkddkkdk kusura bakmayın da gelen izlenmeleriniz %70i zaten lisanin memleketinden geliyor jdjxkdkdkdkd kendinizi sürekli böyle mi savunacaksiniz başarılarınız şişirme ve bts ile asla ve asla yanyana gelemeyeceksiniz sadece açtığımız yoldan en hızlı gelen grup olursunuz o da dua edin bts kızlarıma yol açtı diye.ayrıca iddia etmemiş bence senin ingilizce biraz sıkıntılı şirketlerle bu iddiayı konuşmak istemiş ama şirketler görüşmek bile istememiş o zaman çok sevgili şirketiniz çıkıp açıklama yapsaydı yok öyle bir şey diye.neyse siz… Read more »

...

@blınki Google translate denilen bir şey var ingilizcen yoksa oradan bak istersen. Makalede Latin müziğinin önde gelen müzik platformlarindaki kişilere soruyorlar.Bir kısmı sessiz kalmayı tercih ediyor bir kısmı parayla izlenim satın alındığından, bunun güya meşru olduğundan, sadece kendilerinin değil Taylor, Blackpink ve diğer sanatçı gibi pop sanatçılarının da bunu yaptıklarından bahsediyor. Amerika gibi yerlerde 1.000 dolara en fazla 200.000, 500.000 izlenme alınabileceğinden daha az maliyetli olan Endonezya, Türkiye gibi ülkelerde reklamların daha fazla verildiğinden bahsediyor. 20.000 60.000. bin dolar aralığında günlük12 milyona kadar izlenme alınabileceğinden ve bunun tek bir günü değil bütün bir haftayı da kapsadığından söz edilmiş.Günün sonunda da… Read more »

GirlsLikeSunset

Blinkler ironi olsun diye yg satın alıyor diyordu. Gerçekten satın alıyormuş jsiqxwgxtwjs

aRMyley

BTS’in geçen yılki gibi hepsini alacağına eminim. 🖒💜

Tuğba

Şu adaylara bakacak olursak bts yada black pink ödül alırsa gece gündüz yemeyip içmeyip oy verecek olan işsiz fanlar sayesindedir.Kimse kendini kandırmasın.Herhangi bir k-pop grubu için de aynı şey geçerli

tata

BTS bu choicelu ödülleri hep alıyordu zaten hatırladığım ama haberleri bile olmuyor boştan yere oy veriyoruz

ClarryRiddle

Tabi ki de bts kazanıcak aa tabi yg ödülleri de satın alırsa bilemiycem

im jisoo im okey🤪

Üzgünüm ama siz de reklam koymuyor muydunuz? Tamam tamam anladık şirketiniz yapmıyor. E o zaman daha kötü çünkü eskiden fandomunuzun para verip yaptığınız taktiğe şu an hile diyorsunuz :d Bu daha da rezil. Elimde bangtanın 3 şarkısının da reklama koyulduğunun ss’i var. Gelmişler bir de izlenme satın aldılar yazmışlar PEHH bu nasıl bir anlama seviyesidir… makale reklam için para ödemişler diyor bizimkiler hile, üsulsüzlük, izlenme satın alma diyor ŞSÖXŞĞZSĞŞSŞXDKDL nefret öyle bir şey ki insan okuduğunu anlayamıyor nasıl görmek isterse öyle algılıyor :)) Bu hile değil, nasıl televizyon programlarında vs markayı görüp araştırıyorsanız bu da insanları mv’ye yönlendirip izlendirme veriyor.… Read more »

ClarryRiddle

Ay kıyamam bi de uzun uzun yazmış😂 e tabi bi izlenme vardı o da sahte çıktı bir şey kalmayınca başka gruplar da yapıyor diye normal mi göstermeye çalışıyorsun

im jisoo im okey🤪

Size bir şey diyeyim mi? Siz bu önyargı ve bakış açınızla fazla ilerleyemezsiniz. Yukarıda açıkça belli etmeme rağmen “sahte çıktı” “normal mi göstermeye çalışıyorsun” demişsiniz… ya okuduğunuzu anlayamıyorsunuz ya da gerçekleri görüp bunu benim grubumda yaptı diyemiyorsunuz🤷🏻‍♀️ Youtube kendi politikalarında bunun yasal olduğunu açıkça belirtirken, burada ekran başında oturduğu yerden millete sallayan kişiler mi hile olup olmadığına karar veriyor :d PARA VERİLDİ VE KLİBİN REKLAMI YAPILDI, AYNI FAVLARINIZIN DA KULLANDIĞI GİBİ ✅ Bu bir madde ve buna izin var :d harbiden şurada kendinizi ne kadar önemli sanıyorsanız global bir site olan uygulamayı ve politikalarını reddedip kafanızdan bir şeyler uyduruyorsunuz ŞAŞDŞXĞĞSŞSPCLSOCPSPSP

...

Makalede para ile izlenim satın almadan bahsediyor. Eğer Bighit verseydi emin ol makalede adı ilk yazılan o olurdu. Eğer gerçekten okuduysan makalede aynı zamanda Taylor, Blackpink ve adı geçen diğer sanatçının temsilcilerine ulaşılmaya çalışıldığını ama yanıt dahi alamadıklarından bahsedilmiş.Haberi yapan da Bloomberg ve onu kaynak gösteren Rolling Stone. Hintli şarkıcının rekorunun sahte olduğu açıklandı ve BTS guinness rekorlar kitabına girdi. Anlayacağın youtube da doğrulamış oldu.

ClarryRiddle

Cahil cahil konuşma fanların koyduğu video izlenmeye koyulmuyor

Olga

@ClarryRiddle o kadar haklisinki öpmek istiyorum

Stardust

Bir izlenmemi var RIAA Altın sertifikası aldı siz görmk istemiryorsunuz galiba onların başarısını spotify bile seviyyesizce BP iftira atanlara cevab verdi reklam stream yapmaz diye ama antiler mallığa devam diyib kendilerini rezil etmeye devam ediyorlar.BP BTS’e ne yapdıkı bu kadar bazı armyler iğrenç tutum sergiliyorlar.Lanet yg’nin yapdıklarını onların üzerine yıkamazsınız BTS de zamanında haksızlığa uğramışken şimdi neden sizde aynılarını BP yapmaya çalışıyorsunuz ki? BP her zaman nefretlere ırkçılığa en çirkin küfürlere karşı bile nezaketini bozmadı şimdi kalkmış kızların popüler olduğu için onlara iftira atan nefret toplumu IRKÇI korelilere uyub bu kızlara demediğinizi bırakmıyorsunuz.Hem BP hem BTS törünler de bir birlerinin… Read more »

KINGEXO

Tanıtım için reklam farklı izlenim kazanmak için parayla izlenim almak çok farklı şeyler. Azıcık araştır da öyle gel

im jisoo im okey🤪

Olum harbi komiksiniz ya SLXŞSİŞSŞXŞSŞSPCŞDŞ ciddiyim hesabınızı yazın dm’den göndereyim. Bp sadece promo,tanıtım döneminde yapıyor. Bts ise eski şarkılarını bile reklam yapıyor. Boy in luv falan bile reklam halinde karşıma geldi :d neye bilmeden konuşuyorsun diyorsunuz, gelin kanıt atacağım diyorum. Tabi elimde kanıt var, sosyal medya da kanıtları var. Youtube kullanıcıları bile bp’den çok bangtan ve itzy’i gördük diyor:d Fazla gerilmişsiniz siz. Bu kadar körü körüne konuşmayın yahu,KANIT OLDUĞU HALDE GÖRMEMEK İÇİN DİRENİYORSUNUZ.Bir bildiğimiz var ki diyoruz. Hesabınızı yazın favınızın reklamlarını göndereyim,anca sallamakla olmuyor biraz gerçeklerle yüzleşin. Kim bilmeden konuşuyor görelim.

KINGEXO

Sen kör müsün? Yazılan şeyi okumuyor musun? O reklamlar izlenime geçmiyor tanıtım onlar bir çok uygulama da youtube üzerinden tanıtım yapıyor ama bu dediğimiz şeyle alakası yok. Izlenim için para vermek çok farklı 1 gün içinde yaklaşık 12Mn izlenim ekliyor ve bunun hepsi sahte. Bu makaleyi yayınlayan site aynı zamanda bot olanların listesini verdi listede, Ariana, Taylor, BP bi kaç latin ve hintli sanatçılar var ünlülerin izleniminin yanında BTS’in idol ve bwl şarkılarının yanında bot olmadığı yazıyor. Git araştır Allah aşkına cahili laf anlatmak valla çok zormuş

ClarryRiddle

Çocuk resmen hepsine de üşenmeden uzun uzun yazmış

Effie

Ahahahhahahajaj bts reklamları army blackpink reklamları satın alma kandırın kendinizi kandırın. Clarry gece yatagına yatıp ağlıyordur kesin bp neden başarılı diye. Bu sene en çok albüm satan 3 ggden biri blackpink 15 yıl sonra ilk kez destiny child rekorunu kıran gg:’) ağla belki bp flop olur

Alice

Bu ne cehalet yarabbi söşsşdsşdld tanıtım Farklı youtube ile anlaşmalı olup 12 milyona kadar izlenme eklenmesi farklı. Hayranların yaptığı tanıtım izlenme olarak gitmiyor. Eğer big hit para vermiş olsaydı Yt izlenmelerimiiz çatır çatır silmes biz de Yt ile kavga etmezdik deli gibi orda sahte izlenme eklenen sanatçıalara izlenme eklenşyordu 24 saat sonunda Bp ye bile ddu zamanında 20 gün sonra eklendi siz de o zaman zilenmelerimiz korunuyor dediniz ben de sevinip Bta e de verirler diye bekledim ama size izlenme verilirken bize neden berilmedi ve silindi var olan izlenmeden daha az yazıkdı rekor ? Bana bunu açıkla eşer aynı şey… Read more »

aRMyley

Yine bir cahil firarda oynat bakalım

Suna

Sen onları boş ver daha kendi Army imajlarını temizlemiyorlar gelmişler burada başka gruplara bok atıyorlar. Kardeşler el ele verin beyin paylaşımı yapım Tik Tok Armyleri isminizi rezil ediyor. Kendi işlerinizle uğraşın

...

@Suna Ne alaka arkadaşım bu yapılmış değil yapılmış.Olan bir şeyi söylüyoruz. İnkar etmeye gerek yok. Diğer başardıkları şeylere laf eden yok zaten.

aRMyley

İmajımızı temizlememizi gerektiren herhangi bir şey yok. Laf söylemeye çalışırken ilk önce kendi fandomlarınızda olan biteni bir gözden geçirin. Bahsettiğin tipler her fandomda var. Böyle saçma yerlerden vurmanız daha doğrusu vurmaya çalışmanız çok gülünç.

Nişu

Bu tür ödüllerde özellikle aynı adaylıksa army’nin gücü belli o yüzden kazananda belli.. Ayrıca Red Velvet’de Teen Choice ödülü kazanan bir grup

SURMEW-BTS

BTS canlarımla gurur duyuyorum. İnşallah bütün ödülleri evlerine götürürler, başarılar diliyorum.

Stardust

BP’ye yalnız izlenme başarısı var diyenler RİAA altın sertifikasını aldığını çekemiyorsuz anladık bu kadar belli etmeyin🤦‍♀️ Bir çok yabancı şarkıcı bile onlarla işbirliği yapmak istiyor.Spotify bile iğrenç antilerin iftiralarına cevab verdi reklam stream yapmaz diye.BP erkek grupu bile değil sürekli BTS’le onları yarışdırıyorsunuz neden her iki grupun başarısına tebrikler deyib geçemiryorsunuz ki.Pardon ama bütün armyleri kastetmiyorum bazı armyler öyle iğrençlemeye başladı ki yalnız BP değil bütün gruplara sardılar bütün fandomların buna sinirli olduğunu görüyorum.Neden böyle yapıyorsunuz ki BP lanet olası yg’nin yüzünden zor zamanlar geçiriyor bunun suçunu onlara yıkmanız akıl almaz bir şey.Siz de zor zamanlar geçirdiniz biz blinkler de… Read more »

imerasay

boy with luv ve kill this love globalde gerekli başarıyı elde etti objektif bakarsak. eğer ben kendi fikrimi söylersem; bwl’ın ktl’den daha fazla hak ettiğini düşünüyorum ve keşke bu sene yg denen illet kızları acele yapılmış şarkı ile değilde,full bir albüm ve daha önce kızlarda görmediğimiz bir konseptle döndürseydi. (şu son izlenme satın alma olayında da lütfen kızlara değil yg’ye sövün.) umarım hak edenler alır ödülü. bts krallarım ve bp kraliçelerimize adaylıkları için tebrik ederim 🧚🏻‍♀️

Lia

Yorobun şu videoları streamleyin kkkkk

rpmn

ruh hastası vayci sevici liaaaaa

Selin

Allahım hem blink hem army olarak söylüyorum umarım ilk iki ödülü kazanamazlar haketmiyorlar çünkü bu yıl Jones Brothers ve 5sos daha iyiydi çok nefret alırlar sırf popülerler diye kazanmazlar umarım

imerasay

yoo, kimse kimseye sırf popüler diye ödül vermez ve 2 grupta bence gayet çalıştı hak ediyor. hak eden kazansın. ha bi de, pek blink ve army gibi durmuyorsun. umarım değilsindir.

kedi kız

izlenim satın alan blackpink mi zirve grup hshshdhd adam akıllı şarkı söyleyebilen bir üyeleri bile yok konsept sayesinde ilerleyen insta girls

Yeni Yazılar