Benzer Yazılar

Choi Siwon, 2019’daki kişisel gelişiminden bahsetti

Choi Siwon, 2019'daki kişisel gelişiminden bahsetti

HABER: Super Junior Choi Siwon, “Herkesin anlayışlı olması sayesinde geçen sene deneyimsizliklerimden sonra olgunlaşabildim”

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+1,138, -29] ㅋㅋ Ona anlayışlı davranan var mıydı?

2. [+1,020, -21] Ha?? Kendi dünyasında yaşıyor, sadece görmek istediğini görüyor (hayranlarının kör desteği) ㅋㅋㅋㅋㅋ

3. [+921, -25] Kim sana anlayış gösterdi?? Ne kadar utanmaz;

4. [+62, -1] Kimse seni anlamadı. Hala hatırlıyorum, Instagram’a özür gönderisi attın ama sonra Super Junior geri dönüşü için sildin. 20 yaşında bir genç senin yüzünden yetim kaldı, “Özrünü duydum ama onu affedecek miyim bilmiyorum” dedi o genç. Köpeğini uyutmadın, o köpeği kullandığın bir işin olduğu için onu köye yolladın. Dizin de çok düşük reytinglerle bitti. Kimse seni affetmedi.

5. [+52, -2] Onu anlayan tek kişi bile yok, niye havlıyor?

6. [+48, -2] Ben seni hiç anlamadım…

7. [+45, -1] MC Mong gibi mi? Kendini affediyor? ㅋㅋㅋ

8. [+45, -1] Yanlış bir şey yapmış insanların ortak hatası, “Deneyimsizdim” “Özür dilerim” diyorlar, ama asla tam olarak ne hata yaptıklarını anlatmıyorlar

9. [+29, -2] Kim hayatınını bir köpek yüzünden biteceğini düşünebilirdi…

10. [+27, -2] ‘Milyang’ filmini hatırlattı bana, akademi müdürü kendini affedip kurtarıldığını söylemişti… bunun anlaşılmanla ilgisi yok!

11. [+27, -1] Biri öldü, neyden ötürü olgunlaştığını söylüyor?

12. [+26, -1] Sen insanların seni anladığını düşünebilirsin ama yorumlara bakarsak kimse seni affetmemiş

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+64] Hayvanlarla, özellikle köpeklerle barınaklarda çalışıyorum, Siwon’un da biraz suçlu olduğuna inanıyorum çünkü köpeğini insanları ısırmamak konusunda eğitmeliydi. Eğitemiyorsa da komşuların çok yakında yaşadığı bir binada tutulmamalıydı köpek. Anne vefat etmemiş olsaydı bile, annenin köpek tarafından ısırıldığını görmek travma yaratıcı bir şey. French bull dog cinsi köpekler eğitilmezlerse eğer ne yapacakları belli olmuyor.

 

Kaynak: Netizenbuzz

3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
BlueElf

Aileden ozurunu zaten diledi hayatı boyunca bunun için uzgun hissedecek ayrıca size ne oluyorda affetmedik vs diyorsunuz ki sizden özür dileyen kim? Siz kimsiniz? Siwon hayatı boyunca her zaman daha iyi bir insan olmak için çalışıyor Unicef doğu Asya pasifiğin ilk Kore büyük elçisi oldu yıllardır Unicef ile çalışıyor artık gerçekten sıktınız SuJu ve uyelerini rahat bırakın yıllardır uydurduğunuz olmayan skandallarla nefes almalarını nefret konusu yaptınız gidin bu duyarlılığınızı gerçek suçlulara gösterin. Ayrıca SuJu herşeyi ve herşeyi Elfleri için yapıyor anlayışlı olan derken biz hayranlarını kast ediyor dış kapı mandallarını değil.

BlueElf

İşte bu insanlar iki yüzlüler her zamanda bunu savunacağım Sulli’yede demediğini bırakmayıp sonrada yok şirketi ilgilenmedi yok kimse onu yargılamadı diyen insanlar evet Leeteuk şişme mont, giydiği için ideal tipini söylediği için saçını mavi yaptığı için yaşı 30’u geçtiği için nefret edilmeyi hak ediyor üstelik bu insanda psikolojik tedavi alıyor! Mide bulandırıcı işler yapan insanlar toplumları tarafından gayette kabul görüyor ne kadar iki yüzlüler.

xoo

Arkanızdayım.

Yeni Yazılar