Choi Yena, IZONE başarısı ile kazandığı parayla aldıklarını anlattı

12

CHOI YENA “İZONE’DAN SONRA ÖDEME ALDIM, GANGNAM’DA YAŞIYORUM VE YANGPYEONG’DA BİR EV ALDIM. AYRICA ‘B’ MARKA ARABA ALDIM”

Jang Sung Gyu, hala erkek kardeşi ile birlikte yaşayan Choi Yena’ya “Hiç ayrı ayrı yaşamayı istedin mi?” diye sordu. Choi Yena şöyle cevap verdi: “Bu gerçekten sınırı aşıyor, sinirleniyorum. Oyun konsolu benim ama oynadığı oyunu benim kredi kartıma bağlamış. Oyun pahalı ve 100,000 won ile ödeme yapıldığını görüyorum. Oyun oynamak istiyorsa çip alabilir ama benimkileri kullanıyor. O kadar sinirleniyorum ki bunu yaptığında küfür ediyorum.”

Jang Sung Kyu bunu duyduğunda şaşırdı ve “Tüm evin parasını kendin mi ödedin, kardeşin hiçbir katkıda bulunmadı mı?” diye sordu. Choi Yena “Evet (kendim ödedim)” diye cevap verdi.

Choi Yena, IZONE üyeleri arasında en sık gördüğü kişinin Le Sserafim’den Kim Chaewon olduğunu söyledi. Jang Sung Kyu, “Yemeklerinizi genellikle kim ödüyor?” diye sordu. Choi Yena, “Daha çok para kazanan arkadaşım. Chaewon bana ‘ben öderim abla’ dedi, ben de ona ‘sen biraz daha fazla kazanıyorsun, o yüzden sen öde’ dedim.”

IZONE’un 12 üyesi birlikte yemek yediğinde nasıl hesap yaptıkları sorulduğunda, “Sanırım bölüşmeye daha meyilliyiz. On iki kişi için nasıl ödeme yapacağımı bilmiyorum. Sadece bizim yemeğimizin hesabı 10 milyon won’un üzerindeydi. Daha önce de gerçekten pahalı yerlerde yemek yemiştim. Et gerçekten pahalıydı ama Eunbi ödedi” diyerek lider Kwon Eunbi’nin cömert kişiliğini ortaya koydu.

Solo kariyerine başladıktan sonra aldığı ilk ödemeyle ne yaptığını sorunca, Choi Yena: “Geçen yıl ilk kez ailemle yurtdışına gittim. Bu yıl da gittim.” Ayrıca anne babasına Yangpyeong’da ev aldığını açıkladı.

Kendisi için herhangi bir harcaması olup olmadığı sorulduğunda Choi Yena’nın “Bir B marka araba aldım” cevabı dikkat çekti.

Aynı zamanda kendi parasını yönetiyor ve finansal sırları sorulduğunda, “Yaklaşık yedi aydır hisse senetlerine yatırım yapıyorum. Ama yedi ay öncesine dönmek istiyorum” itirafında bulunarak kahkahalara neden oldu.

1. Ne kadar çok kıskanç buraya doluşmuş böyle

2. İZONE’un hiç para kazanmadığını kim iddia edebilir? Her neyse, onlar için iyi sonuçlandığı için mutluyum

3. IZONE bir zamanlar ilk hafta satışlarında 1 numaralı sanatçıydı değil mi? O kadar zirvedelerdi yani, tabi ki çok para kazanırlar

4. Smile listelerde iyi performans sergiledi, pek çok etkinlikte sahne almıştır

5. Ben Yena’nın erkek kardeşi olarak doğmak istiyorum

6. Çünkü IZONE aşırı popülerdi ㅇㅇ hem dijital hem albüm satışlarında zirvedelerdi, tabi ki hak ediyor

7. Kıskandım, şarkıları güzel

8. Hisselere yatırım yapmadan önceki hayatına dönmek istiyorㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅠㅠ

9. On iki üye ne yediler de 10 milyon wonluk hesap geldi ㅋㅋㅋㅋ

10. Sıkı çalıştı

 

K:Pannchoa

Önceki İçerikHyeri, Fair Competition’ın Başrolü Oldu
Sonraki İçerikIU, 6. mini albümünde Tweety ile işbirliği yapıyor
Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments