Benzer Yazılar

‘Crash Landing On You’ starı Lee Shin Young’ın öğrenciyken iljin olduğu dedikoduları çıktı

lsy

İddialara göre ortaokul öğrencisiyken zorbaymış, sırf ona baktı diye sınıf arkadaşını dövmüş, kendisi gibi zorbaları toplamış ve birlikte dövmüşler. Zorba arkadaşlarıyla tuvalette bekleyip diğer öğrencileri mast*rbasyon yapmaya zorlayıp, onları izleyip gülermiş. Okuldaki herkes onu ve zorba arkadaşlarını tanıyormuş, çok popülerlermiş.

HABER: ‘Crash Landing On You’ Lee Shin Young okulda zorbalık şüphesi altında… “memleketinde herkesin tanıdığı bir iljin”

KAYNAK: Nate

1. [+1,046, -56] Bu, şu anda en çok aranan haber. Resmi bir açıklama yapmalı, diziyi terk etmeli ve sektörden ayrılmalı

2. [+887, -17] Eğer bu doğruysa, hızlı bir özür dilesin… ya da iftira davası açsın…

3. [+762, -37] Eğer doğruysa, diziyi bırak. Eğer yalansa, dava et.

4. [+91, -1] İyi hayatlar yaşayın. Size ne zaman geri döneceğini asla bilemezsiniz. Ben dizinin büyük bir hayranıyım, bu yüzden benim için önemli ㅡ ㅡ Sanırım şimdilik kanalı değiştirmem gerekecek.

5. [+87, -1] Eğer doğruysa, ünlü olurken aklından ne geçiyordu bilmiyorum. Hayatını pişmanlıkla geçir.

6. [+85, -4] Hiçbir iljin iddiası yalan çıkmadı. Sadece bunu söyleyeceğim.

7. [+76, -1] Ona ‘küçük Kim Soo Hyun’ demeye cüret ettim ama zorba olduğu doğruysa, bundan geri dönüş yok. Sektörden uzaklaşsa iyi olur!

8. [+61, -0] Ünlü imajlarının hepsi bir yanılsamadır

9. [+48, -0] Çok havalı olduğunu zanneden gençler, onlardan daha zayıf olanlara zorbalık yapıyorlar… buna bakın. Gelecekte yaptıklarınız size geri dönecektir. Başarıya ulaşmak üzereyken, ayak bileklerinizden sizi yakalar ~

10. [+46, -0] Şirketi onu bıraksa daha iyi ㅋㅋ top star olup olmayacağından asla emin olmayacaklar

11. [+44, -1] Dizide çok fazla görünmüyordu ama onu editle silmek sinir bozucu olacak~

12. [+28, -0] Aigoo, Kwangbum-ah …

13. [+27, -1] İljinler buna hayatlarındaki “olgunlaşmamış bir an” demeye bayılıyorlar, ancak kurbanları için bu bir ömür boyu travma oluyor. Kişiliğinizi değiştiriyor. Umarım tüm iljinler, sebepsiz yere nefret edilmenin nasıl hissettirdiğini deneyimleyebilirler.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+237] “İljinler buna hayatlarındaki “olgunlaşmamış bir an” demeye bayılıyorlar, ancak kurbanları için bu bir ömür boyu travma oluyor. Kişiliğinizi değiştiriyor. Umarım tüm iljinler, sebepsiz yere nefret edilmenin nasıl hissettirdiğini deneyimleyebilirler.”

Çok doğru! Eğer doğruysa işi bitti. Biri hakkında ‘değişti’ demek kolay ama her zaman bunun acısını taşıyacak mağdurlara ne olacak?

Kaynak: Netizenbuzz

7 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
pinki 🐥

13. [+27, -1] İljinler buna hayatlarındaki “olgunlaşmamış bir an” demeye bayılıyorlar, ancak kurbanları için bu bir ömür boyu travma oluyor. Kişiliğinizi değiştiriyor. Umarım tüm iljinler, sebepsiz yere nefret edilmenin nasıl hissettirdiğini deneyimleyebilirler.

Bu yoruma kalbimi bırakıyorum zira çok haklı ben de yaşadım bu durumu. Sebepsiz yere nefret almanın nasıl bir şey olduğunu biliyorum. Ve zorbalığa maruz kalmanın. Hayatım boyunca bu bir ömür boyu travma olarak kalacak.

add

Yaşamayanlar empati yapabilir ama asla tam olarak anlayamaz. Zorbalar ne yaptıklarının bile farkında olmuyorlar. Daha 23 gün önce 10 yıl önce bana zorbalık yapan insanlardan birine mesaj attım. 10 YIL. Cesaretimi toplama sürem. Ve ne yaptığının farkında bile değildi. Kimse kusura bakmasın ama ben de çocukluk diyemiyorum. Çocukluksa her çocuğun bir zorba geçmişi olurdu. Bu karakterle alakalı.

exovelvet

Herkes ergen oluyor biriyle anlaşamadığın için kavga edebilirsin bu herkesin başına gelebilir. Ama bu zorbalık farklı bir şey sırf kendinden güçsüz biriyle dalga geçmek, dövmek, rezil etmek için çaba harcamak.. Ne bileyim.. Nasıl bu kadar aşağılık olabilirler. Bu adam suçlu mu değil mi bilmiyorum genel olarak yazdım.

chickenisnotmystyle

Bu ara ne çok zorbalık haberleri çıktı,çok sinir bozucu. Eğer bu haber doğruysa yaptığı şeyler ne kadar iğrenç bir zihniyeti olduğunu gösterir.

sadece may

Sınıfımda bir kız ona sinirle baktığım için beni disipline verecekti.
Bakışlarım elimde değil gün içinde her zaman böyle bakıyorum bunu ona açıkladığımda zorbalığa devam etmişti.
Zorbalık yerine birine düzgün bir şekilde sorun eminim çoğu kişi düzgün cevap verecektir.

yerimiese

😥😥

lool

[+85, -4] Hiçbir iljin iddiası yalan çıkmadı. Sadece bunu söyleyeceğim.
Evet bu doğru sadece Jennie’nin iljin olduğu dedikodularının üstü kapandı aptal hayranları da destekliyor hala. Lise arkadaşları, facebook konuşmaları hepsi ortada.

Yeni Yazılar