Erkek Arkadaşımın Kadın Arkadaşına Mesaj Atmalı Mıyım?

38

Benimle çıkmadan önce çok yakın bir kadın arkadaşı vardı, sinirlerimi bozuyordu ve doğum günü sırasında erkek arkadaşım ona bir şey hediye etmek istediğinden bahsediyordu ama ben ona hediyesini iptal etmesini mi söyledim?
Ama bu sefer sevgilimin doğum günü vardı ve kadın arkadaşı ona doğum günü hediyesi olarak Starbucks hediye kartı gönderdi ve “Umarım yakında ayrılırsın~” gibi bir şey yazdı. Ona bir mesaj atmalı mıyım?

1.Sadece içinde tut…

2. Yani ona verdiği hediyeyi iptal ettirdin…ㅜㅜ
> Evet yani biraz… Lanet olsun..

3. Gönderme

4. Senin yerinde olsaydım ve sevgilimin bir kadın arkadaşı ona ayrılmasını söyleseydi? Gelecekte bunun için kavga edeceğiniz %100 açık

5. İlk etapta onun hakkında sinirlerinizi bozan şey neydi?

6. Ona herhangi bir şey gönderirsen sana karşı insanları dolduracağını düşünüyorum. Etrafındaki insanlara mağdur gibi davranacak ve sonunda sen de tuhaf biri gibi görüneceksin.

7. Neden ikisi de böyle……

8. Neden ona verdiği hediyeyi iptal ettirdin…?

9. Kadın arkadaşına aldığı hediyeyi neden iptal etmesini söylersin ki? Bu tek başına kadının sana dikkat çekmesini sağlardı. Eğer sırf onun “kadın” arkadaşı olduğu içinse o zaman üzgünüm, sen çok hassassın. Ve şimdi ona DM gönderirsen, sanki ilk önce onunla kavga eden senmişsin gibi hissetirecek.

10. Hediyeyi iptal ediyorum ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ… Onu kızdıran ilk kişi sensin, o yüzden burada bir şey yapıyormuşsun gibi davranma

K:pannchoa
Ç:netizenturkey

Önceki İçerikFangirl Olmak Neden Bu Kadar Pahalı?
Sonraki İçerikIU ile V, 11 yıl önce ve şimdi
Subscribe
Bildir
guest
38 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments