Benzer Yazılar

Eski ‘Idol School’ stajyeri Som Hye In kız arkadaşı olduğunu açıkladı

Eski 'Idol School' stajyeri Som Hye In kız arkadaşı olduğunu açıkladı

HABER: ‘Idol School’ Som Hye In, “Homoseksüel bir ilişkim var” … Sosyal medyada açıkladı… mutlu fotoğraflar

KAYNAK: E-Today via Nate

1. [+743, -23] Bu kız okulda bir zorbaydı

2. [+679, -44] Lezbiyen ilişkilerinde bir kişi niye hep erkek gibi giyiniyor, bunu bilmek istiyorum ben

3. [+585, -26] Ah, sormadım ve umrumda değil ㅋㅋㅋㅋㅋ

4. [+70, -18] Eşcinsellik anormaldir

5. [+53, -7] Herkesle birlikte yurtta kalan ve uyuyamadığı için şovdan ayrılan kız

6. [+39, -10] Bu neden gururlanılacak bir şey olsun ki?

7. [+33, -8] Bu ülke Hollywood değil

8. [+31, -6] Zorba + lezbiyen… en kötü kombinasyon

9. [+25, -5] …Ve?

10. [+19, -1] Lezbiyen ilişkilerinde bir tanesi hep kısa saçlı ve diğeri de çok feminen ㅋㅋㅋ

Eski 'Idol School' stajyeri Som Hye In kız arkadaşı olduğunu açıkladı

KAYNAK: Naver

1. [+239, -5] Ünlü değil sonuçta, niye özel hayatı medyada yer alıyor

2. [+171, -6] Biseksüel ya da değil, bu kız bir okul zorbası

3. [+30, -0] Umrumda değil.. kim olduğunu bilmiyorum

4. [+24, -1] Bu kız kim? Ünlü olmayan birinin ilişki haberi niye haberlerde?

5. [+23, -4] Bu kim?

6. [+14, -7] Lezbiyen ve okul zorbası? ㅋㅋㅋㅋ İğrenç, cehenneme kadar yolun var

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+391] Biseksüel olması umrumda değil, bu kız iğrenç biri, bir öğrenciyi o kadar kötü dövmüş ki bir yetişkin araya girmek zorunda kalmış. Cinsel yönelimi ne olursa olsun herkese aynı davranın, LGBT olduğu için affedilecek diye bir şey yok.

 

Kaynak: Netizenbuzz

17 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
wheepup

Eşcinselliğin anormal olduğunu düşünen anormaldir

Raven

anormal olduğunu düşünen biriyle cidden uzun uzun tartışmak istiyorum tartışmaktan bahsettiğim şey konuşmak neden böyle düşünüyorlar falan diye ama sadece eksi atıp geçiyorlar cevap yazmıyorlar bile cidden anormal olduğunu düşünen varsa ‘saygılı’ bir şekilde tartışmak isterim. Burdan ya da başka bir platformdan

Physco

İnsan kadın-erkek diye yaratıldığı için olabilir mi? İnsanin yaratılışına aykırı. Ha şimdi diyeceksin ki o zaman bu insanlar neden böyleler. Dawnsendromu normal mi? Hayır, ama öyle olan insanlar var. Veya doğuştan gelen başka hastalık veya problemler var mı var. Bunlar normal mi? Hayır. Bu da aynı şekilde. İnsanin yaratılışına aykırı tıpkı insanın yaratılışı 46 kromozom olmasına rağmen 47 kromozomlu doğan bireyler gibi. Nasıl o tarz durumlarda bu normal bir şey değile bu da öyle. Başka bir hormon bozukluğunda tedavi olunurken bunda tedavi olunmayı hakaret olarak görenler var. Ama nasıl başka şeylerde tedavi olunuyorsa bunda da olunabilir. Yani illa böyle doğdun… Read more »

Kill This Love Shot

Bu kız cidden birini ölesiye dövdüyse kariyeri başlamdan biter umarım

Raven

Kız belliki manyağın tekiymiş yani yorumlardan öyle anladım ama..

4. [+70, -18] Eşcinsellik anormaldir

bu aptallıktır. lezbiyen ya da biseküel olması bir şeyi değiştirmez şimdi bu kız hakkında bir şey bilmiyorum savunmak istemiyorum, sadece lgbt savunuyorum yanlış anlaşılmasın. yine de ne dersek diyelim homofobik yaşamaya devam edicekler onlar bir de Kore’ye gelişmiş ülke falan deniyor Kore halkının çoğu homofobik ve ırkçı iğrenç.

Ben demiyorum ki lgbt savunun destekleyin zorunlusunuz yok öyle bir şey ama birinden eşcinsel vs. olduğu için nefret etmek, ölesiye dövmek aşırı iğrenç unutmayın ki lgbt bireyi olmak tercih değildir, yönelimdir

Kill This Love Shot

[+679, -44] Lezbiyen ilişkilerinde bir kişi niye hep erkek gibi giyiniyor, bunu bilmek istiyorum ben
Ben de bunu merak ediyorum? Gay ilişkilerinde de benzer furum söz konusu

Raven

hayır aslında değil çiftler farklı olabiliyor ama her ilişkide (gay için konuşuyorum) biri kırılgan ve masumken diğeri yapılı falan değil animelerde ikisi de çiçek çocuk oluyor genelde gerçek hayatta ise çokça iri çift gördüm çiftten çifte değişiyor tabi sen çoğunlukla diğer türlü de görmüş olabilirsin öyleler de var

Kill This Love Shot

Sanırım ben hep bir tarafın baakın olduğu ilişkileri gördüm

Raven

Bence hepsi tatlı, mutlu ve sırf eşcinsel oldukları için eleştiriyi haketmiyorlar 🤗

Shelly

Gerçekten öyle, tip olarak ne kadar iri yarı ya da kaslı olsa da bir taraf ruhen daha naif, kırılgan ve kadınsı oluyor bir tarafsa daha maskülen. Kadınlarda da aynı şey söz konusu, bir taraf daha erkeksi ve genel olarak erkek gibi giyiniyor, bir taraf daha kadınsı. Bunu fark edince eşcinsellerin bile aslında karşı cinsi andıran hem cinslerine yöneldiklerini görebiliyorsun. İlginç.

Hata

Yani size nasıl gayler çıktı bilmiyorum ama benim çevremdeki homoseksüeller de diğer insanlar kadar normal mröwlzplaö dışardan bakınca gay oldukları anlaşılmayanlar da var böyle olanlar da var, herkesin yaşam tarzı farklı işte

Elif deniz

Dikkat çekme çabası. Bize ne bundan

Kill This Love Shot

Açıkçası LGBTI ya saygı duyarım. Bu bireylere de saygı duyarım ve onları dışlamam. Ama nedense hep farklı geliyor yani farklı ve tuhaf bir şey benim için. Ilişkilerini sevmesem de insanları yargılamam sevmek zorubda olfuğumu da düşünmüyorum. Ama sonun kadar saygılıyım. En yakın arkadaşlarımdan biri 2 gün önce bir kızla gizlice 1 aydır çıktığını ve bana söylemeye yeni cesaret edebildiğini söyledi. Biseksüel olduğunu küçüklüğündüğünden beri hissediyormuş. Sanırım bu küçüklükten hissedilen fakat sonra sonra ortaya çıkan bir şey. Böyle insanların özgürce yaşamasını çok isterim özgürce sevdikleri kişiyi söylemelerini ,sonuçta insan aynı insan. Ama ben bu kızın davranışının şarkısı için promo olduğunu düşünüyorum… Read more »

Physco

Zaten normal değil bu. İnsanin doğası gereği anormal bir şey oluyor. Ha bu insanları asıp keselim demiyorum tedavi olup düzelebilirler. Sonuçta doğuştan gelen her şey normal değil ya. Normal olmayan şeylerde çeşitli tedavilerle düzelebilir insan. Böyle kalmayı tercih etmeleri yanlış. Ama keyifleri bilir. Dinini bilemem ama eğer Müslüman’san ve arkadaşın da öyleyse ona bunun yanlış olduğunu söylemeni tavsiye ederim. Çünkü Kur-an da açıkça geçen bir şey bu. Ha değilseniz siz bilirsiniz.

evet bacım

bu zihniyet yüzünden milyonlarca trans, homoseksüel ölüyor. bu zihniyet yüzünden olmadıkları biri gibi yaşayıp hem kendilerinin hem de yakınlarının hayatını karartıyorlar. umarım sen de tedaviyle homofobinden kurtulabilirsin. bu ülkede biraz zor ama.

syssota

cinsel yönelim tedavi edilebilecek bir şey değildir, bu doğuştan gelen bir özelliğimizdir. örneğin sen nasıl heteroseksüel doğduysan aynı şekilde başkası da gay, lezbiyen, biseksüel, panseksüel vs. şeklinde doğmuş olabilir. hepimiz yönelimimizi sonradan anlarız, ancak homoseksüellerin farkına varması toplum baskısından dolayı daha uzun sürer. cinsel yönelimler hastalık değildir, bundan kaynaklı da bir tedavisi olamaz. umarım açıklayıcı olabilmişimdir.

Lllll

E bizene bundan?

Yeni Yazılar