Fandomlar ‘Itaewon’ dörtlüsüne nasıl tepkiler verdi?

108

HABER: Itaewon kulübü idolleri, şirketler özür diledi, fandomlar pişman, ama bu yeterli mi?

KAYNAK: Sports Chosun via Nate

1. [+657, -28] Bu dörtlüyü savunanlar gerçekten hayran mı?? Bu kadar düşüncesiz misiniz? En azından geçtiğimiz birkaç aydır çalışan sağlık çalışanlarını düşünebilir misiniz? Ya biri sizin aile üyeniz olsaydı? Bir şarkıcı için ne kadar kafayı yemiş olabilirsiniz de buraya gelip “Umarım çok zor zamanlar geçirmiyordur” yazabilirsiniz anlamıyorum

2. [+434, -16] Gerçek bir hayransanız, hata yapan idolünüzü eleştiren siz olmalısınız~ Ailenizden biri bu hastalığa yakalansa onları savunabilir miydiniz? Ya da ailenizden biri sağlık çalışanı olsa? Ünlülere sosyal mesafe kuralları işlemiyor diye bir şey yok. Tüm ulus kurallara uymak için çok çalışıyor ama yirmili yaşlarındaki bu gençler bağışıklıkları olduğunu sanıyorları. Şu anda en çok corona hastası olanlar 20-30’lu yaşlarındakiler ve sizin çocuksu hareketleriniz anne babalarınızı etkiliyor.

3. [+103, -0] Gerçek bir hayran onları korumak yerine hata yaptıklarını kabul eder -_-

4. [+46, -3] Jungkook hayranlarını ciddiye almıyor herhalde. Skandallara karışıyor ve endişeli hayranlarından özür dilemiyor, Army dövmesi varsa ne olmuş…

5. [+45, -2] Bu gençler popülaritelerinden para kazanıyorlar. Asla gerçekten pişman olup ders almayacaklar çünkü onları savunan bir sürü hayran olduğunu biliyorlar.

6. [+39, -1] Kanıt yok diye dava açmakla tehdit eden hayranları hakkında Jungkook ne düşünüyor acaba… ‘arkadaşıyla pizza yedi’ deyip her şeye dedikodu diyen… onu savunmak için ruhunu harcayan, bir kişiyi dedikodu yaydığı için özür mektubu yazmaya zorlayan hayranları hakkında…??

7. [+38, -5] Jungkook’un hayranları çok fena. En popülerleri Jungkook olduğu için en çok nefreti o alıyor diyorlar, ama fandom olarak ne yaptıklarına dönüp bakmıyorlar ㅋㅋ Jungkook köpeğiyle çilek çiftliğinde takılan masum bir çocuk gibi davrandılar ve Itaewon dedikodusundan bahseden herkesi dava etmekle tehdit ettiler ㅋㅋ Jungkook’un ne yaptıklarını bilmiyorlardı ㅋㅋㅋㅋㅋ

8. [+38, -2] Fandom?? Pişman??? ㅋㅋㅋ Savunma yazıları yazmasalar çok sevinirdim ㅋㅋㅋ ne zaman hata yapsalar ‘bizim oppamız’ diye onları şımarttığınız için Park Yoochun ve Jung Junyoung gibi canavarlar ortaya çıktı. Oppalarınızın ilerde onlar gibi olmayacağının garantisi yok. Ders alın.

9. [+34, -2] Bunu bir Twice ya da IZ*ONE üyesi yapsaydı internet patlardı ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

10. [+30, -1] Kendilerinin özür dilemesi gerekmez mi? Ama Jungkook, Cha Eunwoo ve Kim Mingyu şirketlerinin arkasına saklanıyorlar

11. [+27, -0] Dedikodu ilk çıktığında özür dileselerdi bu kadar kötü olmazdı ama ‘özel hayat’ demeye başladıkları anda her şey bitti.

12. [+27, -0] Gerçek bir hayran zamanı geldiğinde eleştiri yapmayı bilmeli… bu yüzden bu idoller nefret alıyor…

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+312] Gördünüz mü? Durumu kötüleştiren hayranlardı. Bir grup çocuksunuz. İdolleriniz 12 yaşında çocuklar değiller. Hepsi kocaman adam.

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikNCT Jaehyun el yazısı mektupla özür diledi
Sonraki İçerik[THEQOO] YG, Black Pink’in geri dönüşü hakkında duyuru yaptı
108 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments