Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Telefon Ekran Duvar Kağıdı

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,896
Bazı insanlar telefonlarının ekranlarına bir tane foto koyalar ve telefonları bozulana kadar o duvar kağıdını kullanırlar.
Bazı insanlar hiç duvar kağıdı koymakla uğraşmazlar. Telefonu aldıklarında ekranda ne varsa onu kullanırlar.
Bazıları da ara ara duvar kağıdını değiştirirler.
Ben ara ara ekran duvar kağıdımı değiştirenlerdenim. Kilit ekranım ve ana ekranımda farklı duvar kağıtları olur her zaman. Bazen çok beğenirim ve uzun süre değiştirmem. Bazen bir türlü beğenemem ve sık sık değiştiririm. Ve beğenmediğim zamanlarda genelde eskiden çok beğendiğim duvar kağıtlarına geri dönüş yaparım.
Bu aralar yine hiçbir şey beğenmediğim zamanlarımdayım. Ve aklıma böyle bir konu açmak geldi.
Telefonunuzun ekranlarında duvar kağıdı olarak ne kullanıyorsunuz? Eğer kullandığınız fotoğrafları başkaları da kullansın isterseniz direk fotoğraf olarak atın ki bizler de beğenirsek faydalanabilelim.
Ben genelde ekranımda yüz görmeyi sevmiyorum. Bu yüzden de illustrasyon resimleri kullanıyorum. Pinteresti sırf bu yüzden kullanmaya başladım hatta. Genelde bina, çiçek resimleri ve anime görsellerini kullanmayı seviyorum. Şuan ekranımda kilit ekranı olarak: - Nicuzza -.jpeg
ana ekranım: 4ab79aae-f6f3-472b-8119-0b6c9e55bf4c.jpeg whatsap duvar kağıdı olarak genel olarak: Shyness.-Featured-in-the-Society-of-Illustrators-59th-annual.jpg birkaç tane de beğendiğim: 2b6265cb-055a-4d64-9844-365051f967fe.jpeg e79d30a2-fe69-4803-a04f-45e71b0f7623.jpeg I’m A Turkish Guy Who Likes Graphic Design.jpeg download.jpeg düzenleme: kilit ekranımda şu varmış. İkisi benzer olunca karıştırmışım 😅: Federica Frenna on Society6.jpeg

Son düzenleme:

Melike

Trainee
Tepki
135
Telefonumun kendi uygulamasının temaları var. Onlar içerisinden en beğendiklerini seçip koyuyorum. Bazen de twice jihyo'nun fotoğrafını koyuyorum. Jihyo'ya karşı ekstra bir yakınlığı var belli bir zaman internette veya ekranda görmediğimde özlüyorum ben de telefon ekran fotoğrafına koyuyorum. Jihyo enayisi olduğum doğrudur. 😂😂

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,431
Herkes de çok hoş resimler görseller kullanıyormuş. Benimkinin ana ekranı da kilit ekranı da düz siyah tema 🙈 Ilk alındığında öyle yapmıştım hiç değiştirmedim hâlâ öyle duruyor. Telefonumu elime aldığımda renkli bişeyler görmekten hoşlanmıyorum nedense.

Uaua

Trainee
Tepki
218
Oha çok estetik tasarımlar var hepiniz zevk sahibisiniz efenim. Çok sevdim herkesinkini. Özellikle revelinki👌👌
Hem ana ekranında hem de kilit ekranında 5 yıldır kardeşi olan ben🧍‍♀️

Konu Sahibi
Müstesna

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,896
Ekli dosyayı görüntüle 4425
Hem ana ekran hem kilit ekran da bunu kullanıyorum
Bts'nin çok güzel fanart ve duvar kağıdı resimleri var. Fanı çok olduğu için çeşit de çok. Kendi fanı olduğum gruplarda çeşit genelde az. Fanart açısından çok bulsam da şöyle ekranıma koymalık istediğim tarz bulamıyorum. Ama kendi gruplarımı ararken bts de bir sürü denk geliyorum. Şanslısınız. 😊 (bu resimin de bts olduğunu düşündüm ama umarım yanlış görmemişimdir)

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,103
Bts'nin çok güzel fanart ve duvar kağıdı resimleri var. Fanı çok olduğu için çeşit de çok. Kendi fanı olduğum gruplarda çeşit genelde az. Fanart açısından çok bulsam da şöyle ekranıma koymalık istediğim tarz bulamıyorum. Ama kendi gruplarımı ararken bts de bir sürü denk geliyorum. Şanslısınız. 😊 (bu resimin de bts olduğunu düşündüm ama umarım yanlış görmemişimdir)
Evet fanları çok olunca aralarından yaratıcı olanlar güzel şeyler koyuyor ortaya. Bu fotoğrafta btsin spring day klibinden 😊

Konu Sahibi
Müstesna

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,896
Ben bilgisayar masaüstümü, iconlarımı, telefon duvar kağıtlarımı çok değiştiririm ve genellikle (hatta her zaman) ülkeler, tarihi eserler, heykeler, kilise, cami, sinagog ile süslemeye çalışırım. Hoşuma gidiyor ve farklı noktalar, manzaralar görmeyi seviyorum. Bu şekilde kendi çektiğim fotoğraflar da olursa koyarım. Herhangi bir idol, kişi ya da kendimi ekran duvar kağıdı yapmaktan hoşlanmıyorum Mustafa Kemal Atatürk haricinde.

Şu anda Notre Dame Bazilikası Montreal içinden bir fotoğraf var ancak çok büyük ölçekli olduğu için atamadım.
Bilgisayarım bozulmadan önce onun da ekran fotolarını sürekli değiştirirdim ben. Bu konuda benziyoruz sanırım. 🥰

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Boyut küçülsün diye her şeyi denedim ama en son vazgeçtim 😭
Onun çaresi resmi Google veya pinteresten bulup ayrı sekmede aç diyip o sekmenin linkini resim atma kısmındaki link yerine yapıştırmak. Başka türlü olmuyor. He ss atacaksanız kırpmak işime yarıyor benim.

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,084
Ana ekranım: Reels de fotoğraf çekme ile ilgili bir reels izlemiştim. Ben de denedim ama olmadı. Böyle oldu. Hoşuma gitti ben de ana ekranım yaptım. IMG_20230607_210519.jpg
Kilit ekranımı pek değiştirmem ama ana ekranımı değiştiriyorum. Bunlar da kullandıklarım
0f74c49344899eb65d85aa8e46b46a08.jpg 9b720aa2a7ee9f4178fce694fdc5834c.jpg 3f6a878b4c3f38e9059bfa15575cb13d.jpg 55e245ef720c3c132a46862d861402c4.jpg 504cd94d73076c2373ebbd12d89aa4d2.jpg

Son düzenleme:

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,084
Ana ekranım: Reels de fotoğraf çekme ile ilgili bir reels izlemiştim. Ben de denedim ama olmadı. Böyle oldu. Hoşuma gitti ben de ana ekranım yaptım. Ekli dosyayı görüntüle 4449
Kilit ekranımı pek değiştirmem ama ana ekranımı değiştiriyorum. Bunlar da kullandıklarım
Ekli dosyayı görüntüle 4455 Ekli dosyayı görüntüle 4460 Ekli dosyayı görüntüle 4461 Ekli dosyayı görüntüle 4462 Ekli dosyayı görüntüle 4463
Kilit ekranım da kurbağa resmi var. Yazın yeşil kurbağa koluma sıçramıştı ben de hemen fotoğrafını çektim. Ama dosya büyük olduğu için paylaşmıyor