Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber [Enter Talk] Son Naeun'ın Karışıklığa Yol Açan Telefon Kabı

waldorfism

Trainee
Tepki
368
Bu birkaç yıl öncesine ait bir post.
Farkındalık postu

Bu bir sponsorlu ürün, single annelere yardım etmeyi amaçlayan bir projenin parçası. Ama bazı Koreli erkekler üzerindeki 'Girls can do anything' 'Kızlar her şeyi yapabilir' cümlesine takıldı ve onun nasıl bir kimchi kızı (onlardaki golddigger) megal kızı (kadın odaklı bir forum) olduğunu söyleyip ona küfretmeye başladılar..
Neden Son Naeun'a küfrediyorlar?

[+617][-16]

[+284,-0] Böyle bir yazıdan nasıl bunu çıkarabilirsiniz? ¬¬¬¬¬¬¬ Ne diyeceğimi bilemiyorum

[+234,-0] Son Naeun'a böyle bir şey diyebilecek seviyede olduklarını mı sanıyorlar

[+209,-2] Koreli erkekler cık cık

[+81,-2] Son Naeun bu ürün insanlara yardım etmek için sponsor olduğundan kullandı. Bunun feminizmin bir parçası olduğunu bilip kullanması beni gururlandırıyor

[+57,-0] İnsanlar yurt dışında Emma Watson'ı feminist olduğu için havalı buluyor bizse burada küfrediyoruz

[teen stories]
[+737,-8] Hayır üzerinde 'Erkekler hiçbir şey yapamaz yazmıyordu ki' ona feminist s. ve megal kızı diyecek kadar ileri gitmek zorundalar mıydı?

[+603,-5] Kızlar her şeyi yapabilir demenin neyi yanlış?

[+213,-3] Aslında direkt feminizmin controversial olarak görülmesi garip. Anlamını bile bilmiyorsunuz. Kadın üstünlüğü değil erkeklerle eşitlik. Bunun nesi yanlış?