Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

2014-2015 Wattpad Zamanları Hatırlayan Var Mı

mimmos

Trainee
Tepki
65
ayh geçen twitterda baya viral oldu ben lise başında yani 2014 zamanlarında deli gibi watty okurdum hatta kurgu paylaşmışlığım vardı bir ara. orada tanıştığım bazı insanlar kitap falan bastırdı hatta hatırlarsanız gfdhskjl bir ara tüm kitap fuarlarında wattpad yazarları olurdu kızlar imza almak için beklerdi falan. oyun bitti, sonat, türkün londrayla imtihanı, ikizler,ölüme fısıldayan adam ,yabancı ,solucan, kötü çocuk falan vardı bu kitapların fanları twitterdan wattyda falan kavga ederdi bu sahne bizim kitapta da vardı senin yazarın benim yazarımı örnek alıyo falan filan diye

francisco lachowski model GIF

her kitabın yüzde 90'nında olan o watty erkeği franciscoyu bırakayım evlenince watty fanları ayılıp bayılmıştı dvgsbjhkla hala çok yakışıklı ama o zamanlar cidden başka seviyeydi ya

Konu Sahibi
mimmos

mimmos

Trainee
Tepki
65
Ben de o twiti gordum akdjakdjajs 2014-2015 gibi girmistim wattpad'e. Ortoakula gectigim icin babamlar tablet almisti. 5. Sinifa gecerkenki yaz facebookta Dusman Okullar grubuna girmistim. Grupta boyle bir suru arkadas falan yapmistim. Yasimi soylemeye utandigimdan 5'e degil 7'ye gectim diyodum sanki cok farkliymis gibi alfjaksjajd. Ne donemlerden gecmisim ya. O zaman bad boy, kadina saygisi olmayan karakterlere olup bitiyodum bi de. Sonra 6. Sinif gibi fic okumaya basladim. O giris o giris bi daha da cikamadim isin icinden 😌
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Benim de kurgu paylasmisligim var bu arada. Bir de o hesabim ilk actigim hesaplardan sifresini de unuttugumdan giremiyorum geri kaldi oyle. Bi de gercek ismimle acmisim hesabi. Yetmemis yazdigim kurguya ilkokul arkadaslarimin isimlerini, halamin, halamin kizlarinin isimlerini eklemisim. Hala okudukca utaniyorum akdjasjdbsha
ahahhaha o ficler ilk harry louis ficleri zayn mafyaydı falan sonra olay kpop ficlerine kaydı taekook ficleri tüm kpop camiası jacksonun evine partiye falan giderdi GVFRSHJKDLA

Konu Sahibi
mimmos

mimmos

Trainee
Tepki
65
ay bir de benim de baya arkadaşım oldu 8 yıllık en yakın arkadaşlarımın ikiisni oradan buldum buluştuk vs

Konu Sahibi
mimmos

mimmos

Trainee
Tepki
65
barbara palvin o meshur masum watty kizi. francisco da yakinda sevgilisi olacak bad boy/mafya oglanimiz widjwokdwok
offff bir de genelde kendini hiç güzel bulmazdı falan bad boy erkeğimiz işte benim güzel kızım diye hitap ederdi falan gfjskdal bir de bu bad boy erkekler sigara ile karışık çikalota kokarlardı biizm kızdan önce hayatında çok kadın olmuştur ama bizim erkek hiçbir şey hissetmemiştir falan

ben her gun her gun yoonmin ficleri okuyordum ya

yoonmin ficlerinde yoongi:
Ekli dosyayı görüntüle 1100
OF GERHJWKDSLASE ağlıcam cidden böyle olması

Konu Sahibi
mimmos

mimmos

Trainee
Tepki
65
Ya gece gunduz mafya zayn hikayeleri okuyodum ve stanlemememe ragmen 5sos ficleri okuyodum cunku en iyi yazilan onlardi. Bu arada tum camia hala jackson'in evine partiye gidiyo. Su anda ao3'den fanfic okumaya devam ediyorum hala jackson'da partiliyorlar aldjajdajs

Benim de en yakin arkadasim ordan. Gerci 5. Sinifta ayni siniftaydik ama yakin degildik sonra ne 6. Sinifta da konusmadik. Tekrar arkadas olmamiz 7. Sinifta ezgi irem'in videosunun altina yorum atmamiz ve birbirimize wattpad isimlerimizi vermemizle basladi. Su an wattpad den tanistigim cogu kisiyle konusmuyorum ama cok guzel arkadasliklar edinmemi sagladi 😭

Ya hikayenin konusu da daha cringe hatirladikca yerin dibine giriyorum askfjakdhah

Ben gidip After'in kitaplarini almistim 🙃 hala duruyolar 5'i de (evet sonradan diger kitaplari da aldim) satamadim bi turlu :/
ay ben 5sosu wattpad ile tanıyıp çok sevmiştim bir ara fanlarıydım geçen then now diye konser videosu yayınladılar denk geldi videoyu izlerken ağladım ya , mafya zayn daddy zayn zaynin bir de wattpad hesabı açması FGHSJEDKALA

After tr çeviri okuyan golden tafya…….. Hatta bir tane Zayn fanfic vardı Boys Over Flowers’ın kurguyu uyarlamışlardı hiç unutmuyorum Asi bir şey bir şey ahahıwhwjd
offf after wattpadı wattpad yapan kitaptı ya hiçbir kitap onun kadar okunmadı galiba ama zamanında nasıl o kitabı ve seks sahnlerini okuduk şaşıyorum ya

Ü

Üye silindi 192

2000-2010 gibi hatırladığım şeyler tam olarak şunlar: y2k tarzı ama light ve dark diye ayrılıyordu, baby lips, gossip girl, mean girls, coquette, pembe arabalar, Paris Hilton, Hadise-Düm Tek Tek, hey girl dergisi, hayran kartı, Selena Gomez- Justin Bieber, Brad Pitt-Angelina Jolie-Jennifer Aniston, Kesha, Gisele Bundchen, Adriana Lima, Inception, The Dark Knight üçlemesi, Memento, Gta oyunları, köpek filtresi, garip renkli taşlı taytlar, Facebook kavgaları, abaza dayılar, Facebook mizahı, Bgy, Twitterda atışan siyasiler, sağcıların solculara ithamları (seçimlerden sonra) ve henüz çöplük haline dönmemiş bir adet İstanbul...

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
A-arkadaşlar... Ben Watty'de kurgu yazmayı birkaç ay önce bıraktım. HSFKLJFKLGFJKL Benim Taelice shipperlık şako mu??
Bu arada Watty'nin altın çağı 2014'tür, aksini iddia eden 2014'ten sonra doğmuştur. O twit beni şok etti...

G

<.<gattara<.<

Watty çıkan tüm kitapları alıyordum. Hayattımda ilk defa seks nasıl bir şey olduğunu öğrenmiştim :/

Konu Sahibi
mimmos

mimmos

Trainee
Tepki
65
A-arkadaşlar... Ben Watty'de kurgu yazmayı birkaç ay önce bıraktım. HSFKLJFKLGFJKL Benim Taelice shipperlık şako mu??
Bu arada Watty'nin altın çağı 2014'tür, aksini iddia eden 2014'ten sonra doğmuştur. O twit beni şok etti...
aşk hesap duruyorsa at okuyalım ya

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
aşk hesap duruyorsa at okuyalım ya
imyourcherry kullanıcı adım. 1000 Forms Of Me fav hikayemdir. Yazarken de çok ağladım, okuyanları da ağlattım. JSFGKLDGF Ayrıca ustalık dönemi eserim sayılır o yüzden zirveyi onunla kapattım desem yeridir. Gerçi sırf eğlencesine yazdığım bi tane daha Taelice hikayem var ama onu aşırı goygoy yazmıştım, o daha çok tuttu. 🥺 Ama dediğim gibi, bence en iyisi 1000FOM, okuyacaksanız onu önerebilirim bir tek. Diğerlerine nolur bakmayın. KJSHFGDGFJKL

Konu Sahibi
mimmos

mimmos

Trainee
Tepki
65
imyourcherry kullanıcı adım. 1000 Forms Of Me fav hikayemdir. Yazarken de çok ağladım, okuyanları da ağlattım. JSFGKLDGF Ayrıca ustalık dönemi eserim sayılır o yüzden zirveyi onunla kapattım desem yeridir. Gerçi sırf eğlencesine yazdığım bi tane daha Taelice hikayem var ama onu aşırı goygoy yazmıştım, o daha çok tuttu. 🥺 Ama dediğim gibi, bence en iyisi 1000FOM, okuyacaksanız onu önerebilirim bir tek. Diğerlerine nolur bakmayın. KJSHFGDGFJKL
1000 forms of me'ye bakıyorum şu an beast 4 minute falan da yazmışsın o eski kpopçulardan kim kaldı 🥺 🥺 🥺 beast gördüm mutlu oldum

Ben de yazmıştım o dönem bir şeyler. Ana karakter boğaziçinde tıp okuyodu.🤦
NE VGRHEFKWJDSMÖAÇ çok komik buldum özr dilerimm

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
1000 forms of me'ye bakıyorum şu an beast 4 minute falan da yazmışsın o eski kpopçulardan kim kaldı 🥺 🥺 🥺 beast gördüm mutlu oldum

NE VGRHEFKWJDSMÖAÇ çok komik buldum özr dilerimm
AAAA evet eski k-popçı dönemimden fanficler de var bak ben onların varlığını unutmuşum. jhsgkldgh
Ah be ne günlerdi... 1000FOM'u okuduktan sonra yorumunu bekliyorum. 🥺 💜

minnybby💌

Trainee
Tepki
100
Off ben deli gibi okuyodum hatta annem hocalarıma şikayet etmişti .Whatsapp durumumu da EDIZ CAGIRAN💚 yapmıştım bi ara rezaletttt