Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İlk Wattpad Hikayem

Konu Sahibi
Seda

Seda

Trainee
Tepki
117
Allah'ım bana ergenliği benden daha ağır geçmiş kişileri gösterdiğin için teşekkür ederim. Artık kalabalıklar içerisinde başım dik yürüyebileceğim 😌
Hepimizin geçmişinde kara bir leke var sanırım ya 😂 ben çok cool büyüdüm diyebilen var mı?
Aslında tam ergenlik dönemindeyim ama bunu hayal kurarak falan yazmamıştım ya arkadaşlarımla bu tarz insanlarla dalga geçince öylesine yazmıştım oahaoahkahal

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,107
"ben sülük gibi yere yapışmayı beklerken havada kaldığımı fark ettim" fytfytfytfytfyt
"karaktere isim vermek yerine Y/N diye hitap etmeyi seçtim çünkü böyle daha cringe" gfjytydyft
"az daha bok yoluna gidiyordum işte yani iyiyim" ben hiç iyi değilim jhjgjgguguyhggsb bu kadarın da bile bu kadar güldüysem vhghgf

haneull

Rookie Idol
Tepki
617
Allah'ım bana ergenliği benden daha ağır geçmiş kişileri gösterdiğin için teşekkür ederim. Artık kalabalıklar içerisinde başım dik yürüyebileceğim 😌
Hepimizin geçmişinde kara bir leke var sanırım ya 😂 ben çok cool büyüdüm diyebilen var mı?
HAHSHDHDH KAHKAHA ATTIMMM😂😂😂 Yorumlarınız olay jdjdjdjkd
Watty tam liste
Mahallenin abisi
Abimin arkadaşı
X ile hayal et
Mafya
Psikopat
Benimsin
Berdel
Cennet cehennem
Kadınım 🤮