Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

2023'Ün En Iyi Idol Etkilesimi 🔥

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Sf9 taeyangdı sanırım kendisini tanımıyorum ama kai ile dans etmesi beni mutlu etmişti uzun bir hikayesi vardı gibi hatırlıyorum
ay evett taeyang yıllardır kai fanı ve hep tanısmayı istiyodu fandomdaki herkes de bu ikilinin etkilesimini dört gözle bekliyodu challenge gelmesi asırı mutlu herkesi 🥹🩷

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
kai ve momo'nun rover challenge'ı tabi ki 🔥🔥 kıyafetleri bile uyumluydu valla isteseler bu kadar olmazdı djskxjskd bu yıl gördüğüm en iyi etkilesim umarım jongin askerden geldiğinde de bir isbirliği yaparlar 🥹🙏🏼
kesinlikle benim de gördüğüm en iyi iletişim

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
rover saved 2023 (her acıdan🔥
promolara devam etseydi net daha da yükselirdi 😶 bugün de sm'e söverek uyuycam
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca Kai bir radyo programda Momo ile kendisinin kareografilerini 5 dakika da öğrendiğini söyledi 🔥🔥🔥
Gerçek bir dans queen&king
ay evett 5 dakikada bu kadar cabuk kavrayıp dans etmeleri muhtesem ya yine hayran kaldık 🔥

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
ben soyyle okkalı bi promo alsaydı neler olurdu dusunemiyorum bile.. her zamanki gibi cok yazık oldu
sarkı locallere kadar inmisken bi yurtdısı promosu felaket iyi olurdu 🥲 bizim hayalleri siyah posete koy usta
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu etkileşim fan olmayanları bile heyecanlandırdı. Öyle müthiş bir şeydi işte.
ay evett herkes 1 hafta bu etkilesimi konusmustu resmen üzerimizdeki ölü toprağı attık sayelerinde cjskxks

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,222
Ayrıca Kai videoyu çekerken küçük bir hata yapıyor ve Momo'nun yapmadığını görünce gülmesi çok hoştu 😍😍

Eminim Kai bu videodan sonra neden ikisinin bir video çekmediğini sorgulamıştır

Ayrıca Exo'nun youtube, tiktok ve instagram hesabın da 20 milyondan fazla izlenme ile en çok izlenen reels olarak yerini koruyor