Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber K-Netizenler, 2023'Ün Erkek Grupları Arasındaki 'Yılın Çaylağı' Için Üst Sıradaki Adayları Tahmin Ediyorlar

Hinata

Trainee
Tepki
37
1693941643-untitled-1.jpg

K-pop endüstrisinde, aranan 'Yılın Çaylağı' ödülü için yarış her zaman heyecan verici bir gösteri olmuştur.

Her yıl, K-pop endüstrisi taze yüzleri ve yeni yetenekleri tanıtarak, 'Yılın Çaylağı' için rekabet daha da zorlu hale gelir. Bu unvan, sadece bir grup potansiyelinin tanınması değil, aynı zamanda gelecekteki başarılarına bir yolculuk taşıma işlevi görür.

Gözlem ve tahminleriyle tanınan K-netizenler, 2023'te hangi erkek gruplarının en parlak şekilde parlayacağını tahmin etmeye çalışarak şimdiden heyecanla konuşuyorlar.

Peki, çeşitli çevrimiçi topluluklarda K-pop dünyasında adından söz ettiren isimler kimlerdir?

BOYNEXTDOOR

ZEROBASEONE

RIIZE

K-netizenler şunları yorumladı:

"Yılın Çaylağı ödülünü tam olarak bilmiyorum ama RIIZE ve BOYNEXTDOOR'u seviyorum, bu yüzden sadece başarılı olmalarını istiyorum,"

"ZEROBASEONE'ın bu ödülü alacağını kesinlikle düşünüyorum,"

"Yıl sonu geliyor ve ZEROBASEONE'ın kazanmasını bekliyorum,"
"RIIZE'a oy veriyorum," "En çok BOYNEXTDOOR ilgimi çekiyor,"
"ZEROBASEONE kesinlikle çaylak ödülünü kazanır,"
"RIIZE'ın kazanacağını düşünüyorum."

Sizce bu yıl 'Yılın Çaylağı' ödülünü hangi grup kazanır? Yorumlarda bize bildirin!

minasyy

Trainee
Tepki
312
Riize kazansın isterim ama çıkışları pek beklenilen seviyede olmadi gibi

Negativist

Trainee
Tepki
86
Tabii ki gönlüm RIIZE'dan yana ama onlar bu sene ödüllere yetişiyor mu ki?
GDA ve SMA 2024 başında olduğu için orada aday olurlar ama MAMA ve MMA'da seneye aday olurlar diye düşünmüştüm ben.

marin

Trainee
Tepki
639
Hepsinin de çıkış şarkılarını beğendim ben. Beğenime göre sıralayacak olursam BND, RIIZE, ZB1 diye sıralardım çıkış şarkılarını. BND şarkı tarzları çok hoşuma gidiyor. Debut şarkılarını sarıp başa defalarca kez dinledim. Son çıkan şarkıları da yine çok hoş. Ödüllerin büyük çoğunluğu ZB1'a gider ama en azından birkaçını da BND alsın istiyorum. Ödül törenlerinde görelim bebişleri. ZB1 ahh biriciklerim, çıkış şarkıları hiç tatmin etmedi beni. Kötü değil elbet ama benim beklentimin altındaydı. Yetenek açısından çok kaliteliler ve büyük ihtimalle de ödülleri toplayacaklar zaten ama umarım bir sonraki şarkıları daha sağlam olur. RIIZE'ın Get A Guitar şarkısını dün dinledim ve çok beğendim. Daha önce yayınladıkları şarkılar hoşuma gitmemişti açıkçası. Ama bu son şarkıyı anında çalma listeme kaydettim. Başarıları ne durumda, ödül alma şansları nedir bilmem ama törenlerde görmek isterim onları da.