Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
Öncelikle yazıyı okuyanlara “merhaba” demek istiyorum .
Son zamanlarda forumdan keyif almamaya başladım…
Bu hesap forumun açıldığı ilk zamandan buralara geldi. Fikrine katıldığım/katılmadığım çok kullanıcı oldu ya da tavsiye verdiğimiz…İyi niyetle yaklaşan herkese teşekkür ederim 🌹Rose :rose:" src="https://cdn.jsdelivr.net/joypixels/assets/6.0/png/unicode/64/1f339.png" data-shortname=":rose:" />
Hepimizin önünde yaşayacağı kocaman bir hayat var ,umarım ki bu hayatımız da saygılı ve biliçli bireyler oluruz…
Her konu şakaya vurulmamalı bence , bildiğim bu düşünceyi sonradan hatırladığım için pişmanlık hissettim (saatler önce)
Bu yıl üniversiteye başlayacak veya YKS denen illet için hazırlanacak hatta LGS’ye bile girecek olan herkese mutlu ,huzurlu ,daha az sinirli olacağımız bir eğitim yılı diliyorum☺️
Burayı kafa dağıtmak için kullanıyordum son zamanlarda aktif olamayışımdan ve artık sıkılıyor oluşumdan ötürü hesabımı kapatma kararı almıştım @Uranyum admine yazmıştım hatta :) Her neyse buradaki huzuru korumak için görevlendirilen moderatör ve yöneticilere de teşekkürler 🌹
Ayrıca mor olduğu için ırkçılık yaptığım Korhan kılıklı @CumberLay🔥 kusura bakma oajbalajpabalajamampMalaşs
Herneyse hesap silinir mi , banlanır mı pek anlamadım ama kapatma kararı aldım . İlerleyen zamanlarda aktif olamayacağımı da düşündüğümden …
Böyle durumlarda aklıma özellikle isim gelmiyor ama dediğim gibi iyi niyet taşıyan herkese teşekkür ediyor ve hoşçakalın diyorum , umarım iyi hatırladığınız bir kullanıcı olurum 😽🫶🏼🌹🕊

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
Zaten herkes anonim. Biraz ara verip istediğiniz zaman girebilirsiniz yani. Hesap başta siliyordum ama sonradan gördüm ki veri tabanına zarar veriyor. Bazı sorunlar oldu zor düzelttim eski yedeklerden.

O yüzden artık silmiyorum. Banlayabilirim çok isteyen olursa.
Peki kalsın o zaman 2307 kaçar oalpakaapaöpamağamağaöaş

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Hoşçakal umarım önünde hep çok güzel günler olur hep iyi insanlar çıkar karşına kendine iyi bak💓

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
Görüşürüz 💜
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

G
Gidicem diyen kişiye görüşürüz dedikten sonra zeka seviyemi sorguladım LSLSLLZXKX
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kendine iyi bak,bizi unutma hoşçakal💜

Tepki
1,364
Görüşürüz
Öncelikle yazıyı okuyanlara “merhaba” demek istiyorum .
Son zamanlarda forumdan keyif almamaya başladım…
Bu hesap forumun açıldığı ilk zamandan buralara geldi. Fikrine katıldığım/katılmadığım çok kullanıcı oldu ya da tavsiye verdiğimiz…İyi niyetle yaklaşan herkese teşekkür ederim 🌹
Hepimizin önünde yaşayacağı kocaman bir hayat var ,umarım ki bu hayatımız da saygılı ve biliçli bireyler oluruz…
Her konu şakaya vurulmamalı bence , bildiğim bu düşünceyi sonradan hatırladığım için pişmanlık hissettim (saatler önce)
Bu yıl üniversiteye başlayacak veya YKS denen illet için hazırlanacak hatta LGS’ye bile girecek olan herkese mutlu ,huzurlu ,daha az sinirli olacağımız bir eğitim yılı diliyorum☺️
Burayı kafa dağıtmak için kullanıyordum son zamanlarda aktif olamayışımdan ve artık sıkılıyor oluşumdan ötürü hesabımı kapatma kararı almıştım @Uranyum admine yazmıştım hatta :) Her neyse buradaki huzuru korumak için görevlendirilen moderatör ve yöneticilere de teşekkürler 🌹
Ayrıca mor olduğu için ırkçılık yaptığım Korhan kılıklı @CumberLay🔥 kusura bakma oajbalajpabalajamampMalaşs
Herneyse hesap silinir mi , banlanır mı pek anlamadım ama kapatma kararı aldım . İlerleyen zamanlarda aktif olamayacağımı da düşündüğümden …
Böyle durumlarda aklıma özellikle isim gelmiyor ama dediğim gibi iyi niyet taşıyan herkese teşekkür ediyor ve hoşçakalın diyorum , umarım iyi hatırladığınız bir kullanıcı olurum 😽🫶🏼🌹🕊
Yine görüşürüz inşallah, kendine iyi bak 😊

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Görüşürüz, seni tanımıyorum ama gitmene üzüldüm 🙁 kendine iyi bak canım 🤍

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,900
Daha birlikte Nct üyelerini tanıtacaktık 🥺 Sevdiğim kullanıcılardan birisin. Kendine iyi bak. ❤

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,453
Kendine çok çok iyi bak 🥺
Sticker GIF by Spotify