Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Abd Albüm Liste Güncellemesi [Jhope Ve Jihyo]

lavanta

Trainee
Tepki
195
#1 @trvisXX 160K
#2 @MorganWallen 92K
#3 @BTS_twt'den #jHope 64K
#4 @Hozier 59K
#5 #Barbie 56K
#6 @taylorswift13 (Midnights) 53K
#7 Taylor (Speak Now TV) 49K
#8 Taylor (Lover) 47K
#9 @russdiemon 46K
#10 @JYPETWICE'dan #JIHYO 45K

Twice'tan Jihyo, Twice'tan Nayeon'la katılarak Amerika'da ilk hafta satışlarında ilk 10 giren tek Koreli kadın şarkıcı oldular. Tebrikler 🎉🎉

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
onu bunu gecin de taylorin uc albumunun de burada olmasi xhjxbxnxb motherrrr 🔥🔥🔥🔥🥵🥵🥵🥵
Yanlış anlama lütfen ama üslubun sence de biraz kötü olmamış mı?
Taylor sevmeni anlıyorum bende görünce vay Tay 3 albümle girmiş dedim ama "onu bunu geçin"demek sence doğru bı kullanım mı ?
Twice fanı değilim ama olsaydım ve biri idolüme onu bunu geçin deseydi kötü hissederdim.

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,358
Taylor sevmeni anlıyorum bende görünce vay Tay 3 albümle girmiş dedim ama "onu bunu geçin"demek sence doğru bı kullanım mı ?
Twice fanı değilim ama olsaydım ve biri idolüme onu bunu geçin deseydi kötü hissederdim.
Kiz taylorun 3 albumle listede olmasina sasirmis ki ben de sasirdim jihyoyu sevmeme ragmen
Art niyetle soyledigini dusunmuyorum

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Kiz taylorun 3 albumle listede olmasina sasirmis ki ben de sasirdim jihyoyu sevmeme ragmen
Art niyetle soyledigini dusunmuyorum
Bende yukarda dedim zaten bende şaşırdım 3 albümle ilk 10 a girmesine ama onu bunu geçin dediği kişi bı insan zaten kötü niyetle yazdığını düşünmüyorum sadece üslubu yanlış geldi bana belki ben aşırı tepki verdim Tw fanı olmasam da Jihyo yu severim

Ü

Üye silindi 189

onu bunu gecin derkenki bahsim jihyo ya da jhope degildi. neden oyle dusunmene sebep oldu anlamadim? gayet de komik olmasi icin yazdigim tatli sacma bi mesaj oldugunu kimsenin ciddiye almayacsgini gulup gecegi bi iazi oldugunu dusunmustum. farkli anlayanlar da varmis demek. her neyse niyetim oyle degildi

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
onu bunu gecin derkenki bahsim jihyo ya da jhope degildi. neden oyle dusunmene sebep oldu anlamadim? gayet de komik olmasi icin yazdigim tatli sacma bi mesaj oldugunu kimsenin ciddiye almayacsgini gulup gecegi bi iazi oldugunu dusunmustum. farkli anlayanlar da varmis demek. her neyse niyetim oyle degildi
Zaten niyetinin kötü olduğunu düşünmediğimi yukarda yazdım sadece haberde Jihyo dan bahsedilmiş ve sen onu bunu geçin dediğin için üslubun doğru gelmedi yani diğerleri önemsiz siz Taylor'a bakın demişsin gibi her neyse zaten komik olsun diye yazdığını belirtmişsin düzgün cevap verdiğin için teşekkürler.