Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu About Doktorlar

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
Levent kadar en az Ela da toxicti ama o düğün günü terk edilme olayı nirvanaydı. Leventi haklı bulan bottur net
Ela Geoma haksızlık etti Levente geri dönerek zaten Levent tam love boming örneği Ela ile daha samimiyeti bırak iletişimleri bile yokken kolunu tutup kendine doğru çekiyordu kızın, iki gün oldu aşkımdan ölüyorum triplerine girdi. Sürekli ayrılıp barışıyorlardı. Hep Zeynep ve Kader bir de Burak ile Arslan aynı döneme denk gelseydi nasıl olurdu diye düşünüyorum. Gestapo harika bir asistan şefiydi ve bence Leventin Ela için iyi olmadığını hissetmişti. Zenan tam bir hırs küpü ama Elaya torpilli diyerek baya baya haksızlık ediyordu. Bu konuda Elanin hakkını yedirmem gayet çalışkan ve başarılı bir asistandı ünlü beyin cerrahi bir babanın kızı diye torpilli olmuyor ya. Bilge iyi ki diziden kısa sürede ayrıldı sevmediğimden değilde sıkıcıydı. Suat erkekler arasından en iyisiydi son olarak toxicti falan ama Levent çok yakışıklıydı. Gözleri falan çok tatlıydı. Aynı şekilde Arslanın da kendine ait bir karizması cazibesi vardı toxic olmasına rağmen ama hem tatlı hem green flag bir erkek karakter arıyorsanız Suat Birtan derim. Hasan saf aile çocuğu altında salak klasik düşüncesiz erkek modeliydi. Evet iyi yanları vardı ama Sevdadan utanması çok sinir bozucu ve kalp kırıcıydı. Diziyi yeniden izlemeye başladım bitince unuturum diye yazayım dedim şimdiden