Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anket Ela Mı Zenan Mı ?? (Doktorlar)

Ela mı Zenan mı ??

• Ela

Kullanılan: 11 45.8%
  • Zenan

Kullanılan: 13 54.2%

• Kullanılan toplam oy
    24

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
Bence Ela

Zenan'ın azmine ve başarısına hayranım ama o kadar hırslı biri ile arkadaş olmak istemezdim. Gerektiğinde arkadaşını vs satabilecek biri
Ela daha ılımlı,sağ duyulu bir karakterdi bence.

Son düzenleme:

levirem

Trainee
Tepki
111
Beni ameliyat eden doktorun bu kadar duygusal olmasını istemezdim.Ben bıçak altındayım kadın manitasını düşünüyo olduuu cannnıııım.Bir de sıfır kendini geliştirme vardı ela'da ya aslanın yanına verdiler sekretercilik oynadı.Zenan ise daha asistanken uzman gibi ameliyat yapıyordu ben zenandan razıyım ya

Konu Sahibi
betul

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
Beni ameliyat eden doktorun bu kadar duygusal olmasını istemezdim.Ben bıçak altındayım kadın manitasını düşünüyo olduuu cannnıııım.Bir de sıfır kendini geliştirme vardı ela'da ya aslanın yanına verdiler sekretercilik oynadı.Zenan ise daha asistanken uzman gibi ameliyat yapıyordu ben zenandan razıyım ya
Arslan istemişti Ela'yı daimi asistanı olsun diye.

52Hertz

2025'e kadar depresyonda
Trainee
Tepki
993
Ela diyorum sebebi yok o zamanlar izlerken en çok elayı seviyorumdum diziden bir ara ayrılmıştı onun olmadığı bölümleri sevemedim gelincede eskisi gibi olmadı ama en sonda leventi affetti orada da bir gözümden düştü aslında bir daha mı düşünsem 😂

levirem

Trainee
Tepki
111
Arslan istemişti Ela'yı daimi asistanı olsun diye.
İstedi de ne oldu Plastiği bırakıp kalp cerrahisine geçti.Madem ilgin yoktu yol verecektin Aslan'a Ela hanıımmm

eğer tam anlaşılmadıysa diye belirtiyim Ela benim en gıcık olduğum karakterdir arkadaşlar,bana çok fena bloom vibeı veriyor.İkisini de sevmem.

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Ayyy bugün doktorlar günü müdür nedir 😍
Ya ben arkadaş olarak da doktor olarak da Zenan diyorum. Tamam çok hırslıydı herkesi ezip geçebilirdi ama sevdiklerine sadıktı bence ya. Levent Ela yı bırakıp Ela gittikten sonra Ela da Ela diye ortada bi Zenan gezdi başkası değil. Sürekli Levente laf sokuyordu. Hatta hamileyken kızımın adını Ela koyacağım demişliği bile var Levente dldkdksksk böyle arkadaşa can kurban bee 👏🏻👏🏻
O dugun davetiyesini asmasi da kral hareketti bence