Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Açık Oylama ( Sevmediğiniz / Isınamadığınız Kullanıcı? )

Sevmediğiniz / Isınamadığınız Kullanıcı???

• Kullanılan toplam oy
    48
  • Anket kapatılmış .

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Burada sevmediğim kimse yok bence seçenekler çoğalsın ve oylama açık yapılsın hodri meydan 😈Hayret böyle bir icraatı@bbequitedontcry dan beklerdim kendisine yetkiyi boşuna mı verdik,hem R wordun döndüğüne dair vaati de vardı ne oldu o iş!
ben buna benzer başlıklar açtığım için kabak tadı vermeyim dedim artık. rword için de hem kedi admin izin vermedi hem uranyum being uranyum %100 değilmiş o hesabın regina olduğu

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
Şuan bu konuda aktif olanlar yok mu aklınızda bir isim???

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
anladim, cevap verdigin icin tesekkurler 💖
Ya bak şöyle oluyorsunuz ya aşırı mutlu oluyorum valla ya ….(anlayışlı olmanızdan bahsetmiştiiimmm)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Şimdi bana kapalı ankette oy veren 11 kişi var. Tubiş o piti piti yapıp vermişti. Onu geçtim. Panda zaten Allah'ın cezası başıma bela olmuş onu da geçiyorum. 3 user daha ismi belli. Yani geriye kalan 6 kişi burada vermeye cesaret edememiş. Ben insan yiyici olduğum için korkmuşlar canlarım sanırım.
👀👀👀👀👀👀

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
herkese gizli oylamada daha fazla gelirken bana açık oylamada daha fazla gelmesi:cool: hot girl thingssss araba user mutlu olmasın diye de kimseyle uzlaşmıyorum

Konu Sahibi
2307

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
Cidden Allah onlar beni vermiş, Nuh'un kavmi gibi olmuşlar. Karşılığını vermiyorlar. Öpüp başlarına koymaları lazım. Püüü
Onlar anonim şeysini bekliyorlar muhtemelen Laşiaçağaşağalğaöağalağaöağaşağ

herkese gizli oylamada daha fazla gelirken bana açık oylamada daha fazla gelmesi:cool: hot girl thingssss araba user mutlu olmasın diye de kimseyle uzlaşmıyorum
Yok ya işim olmaz :)

Sana ne desem bana karşı saha alacakmışsın gibi duruyor ayrıca forumda sessiz sedasız yaşamak istediğim için söylememe kararı alıyorum
En azından açık sözlüsün 🫶🏼