Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Adminler Bakar Mısınız

Konu Sahibi
G

<.<gattara<.<

Ekli dosyayı görüntüle 1112

jennie'nin gönderilerinin altı böyle yorumlardan geçilmiyor. seviyesiz saçma sapan yorumlar okumamak için sitede takılıyoruz the idol haberleri geldiğinden beri her türlü küfür hakaret edildi. bu kullanıcıların ucuzluklarını görmek zorunda değiliz lütfen gerekeni yapın
ya bu yorumları nasıl onaylanıyor ben anlamıyorum site yazdığım için kabul edilmiyor yazım hatası yaptığım için * işareti kullandığım zamanda olmuyor bunların yorumları onaylanıyor bu yoruma benze yorumlar görüyorum hesapların adları farklı ama yazılar aynı :/ işsizlik yaa

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173

jennie'nin gönderilerinin altı böyle yorumlardan geçilmiyor. seviyesiz saçma sapan yorumlar okumamak için sitede takılıyoruz the idol haberleri geldiğinden beri her türlü küfür hakaret edildi. bu kullanıcıların ucuzluklarını görmek zorunda değiliz lütfen gerekeni yapın
Daha deminden haber sayfasına gireyim dedim, kafayı yemişler resmen. Bir yorum gördüm 200+ beğeni almıştı, kim beğeniyor bunları valla şaşırıyorum isjsoanaoajaojaoa

NetizenAdmin

Üst Yönetici
Tepki
580
Arkadaşlar bu Burcu kişisinin başka hesabı vardı silip engellemiştim ama yine gelmiş. Yorumları onaylansın diye gördüğünüz gibi değişik yaratıcı şekillerde küfür yazıyorlar, bunun önüne geçmek için hangi harfleri sansürleyeceğimi çözemedim. Şu " * " bunun sansür olmasının sebebi mesela bunu kullanarak küfür etmeleriydi. Kendisinin yorumlarını sildim ve hesabını yine engelledim. Gördükçe engelliyorum zaten ama çok yorum olunca yetişmek zor. Bu tarz yorumları bana buradan mesaj atıp bildirirseniz daha hızlı müdahale ederim, teşekkürler.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 25

Arkadaşlar bu Burcu kişisinin başka hesabı vardı silip engellemiştim ama yine gelmiş. Yorumları onaylansın diye gördüğünüz gibi değişik yaratıcı şekillerde küfür yazıyorlar, bunun önüne geçmek için hangi harfleri sansürleyeceğimi çözemedim. Şu " * " bunun sansür olmasının sebebi mesela bunu kullanarak küfür etmeleriydi. Kendisinin yorumlarını sildim ve hesabını yine engelledim. Gördükçe engelliyorum zaten ama çok yorum olunca yetişmek zor. Bu tarz yorumları bana buradan mesaj atıp bildirirseniz daha hızlı müdahale ederim, teşekkürler.
çok teşekkürlerr💓

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

Bu Jisoo stan galiba, jendog falan yazıyor sürekli deli midir nedir

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,453

Elbette kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama bu gelip insanlara böyle hakaretler edilebileceğimiz anlamına gelmiyor, ne kadar çirkin bir üslup, hep de bu kıza böyleler :(

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 187

Ben bir şey sormak istiyorum sitede neden yorum düzeltme veya silme sekmesi yok? Forumda var ama diğer yerde yok bir yorumumu silmek için tüm yorumlarımı silmek zorunda kaldım.Yorum onaylanması da ayrı mesele dün ningingin haberine iki yorum yazmıştım ikisi de onaylanmamış ya da çok mu geç onaylanıyor çok merak ediyorum çünkü yorumumda asla birine saygısızlık yapmadım bırak hakaret ve küfür etmeyi sadece neden yorumları düzeltme butonu yok yazmıştım.