Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Acil Bakar Mısınız

lalalisamanobal

Trainee
Tepki
4
Arkadaşlar diyelim 1. Sınıfız ve okulumuz bir sene uzadı. Yine de Gano ile yatay geçiş yapabilir miyiz

Konu Sahibi
L

lalalisamanobal

Trainee
Tepki
4
Ya şöyle daha çok açıklayayım ben üniversitede değilim daha ama çok calisamadim bu yıl o yüzden özel bir üniversitede bir sene okuyup yatay geçişle devlete geçmek istiyorum ama içime bir korku girdi ya okulum ilk seneden uzarsa da yatay geçiş yapamazsam diye
ne gibi bir sebeple 1 sene daha uzadı mesela daha net sorabilir misin?? gano ile yatay geçiş yapabilirsin ama önce 1. sınıfı okumuş olman lazım diye biliyorum ben. bir de her bölümden her bölüme yatay geçiş yok belirli bölümlere geçebilirsin okuduğun bölüme bağlı olarak.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu olay çok karışık balım bu genelde üniveristelerin kendi şartlarına bağlı ilk olarak öğrenci işlerine sorabilirsin ardından yatay geçiş yapmak istediğin üniversiteyi arayıp yatay geçiş şartlarını öğrenebilirsin 🧚💜🧚
Ya şöyle daha çok açıklayayım ben üniversitede değilim daha ama çok calisamadim bu yıl o yüzden özel bir üniversitede bir sene okuyup yatay geçişle devlete geçmek istiyorum ama içime bir korku girdi ya okulum ilk seneden uzarsa da yatay geçiş yapamazsam diye

Konu Sahibi
L

lalalisamanobal

Trainee
Tepki
4
anladım eğer bu sene tercih ediceğin bölüm zor bir bölümse hiç bu riske girme derim. iyi bir gano lazım onu yapmak için çalışacağına mezuna kal çalış aynı mantık hem direkt bu riske girmemiş olursun hem de geçer miyim geçemez miyim diye düşünmezsin. ayrıca daha sınava var çalış belki mezuna bile kalmadan bu sene istediğin yere gidersin direkt. bunları düşünme hemen
Ya bu sene zaten 2. Mezunlugum bir sene daha kaldırabilir miyim bilmiyorum