Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Aespa Winter Ve Bts Jungkook

Jenny

Trainee
Tepki
17
Son zamanlarda dikkatimi çekiyor. Acaba Winter ve Jungkook çıkıyor olabilir mi ? Aespa ve BTS diye düşününce sanki çok fark gibi dursa da aralarında büyük yaş farkı yok.

Jungkook yayınlarında bir kere Next Level söylemişti. Bir yayınında da Spicy söylüyor baya. Kendi şirket altlarında olan gruplar olunca normal geliyor ama sonuçta Aespa ile bir bağları yok. Bugün V çıktığı bir programda sanırım şarkı önerileri (?) gibi bir şey yapmış ve jungkook,seventeen kendi şarkıları vs dışında aespa better things koymuş. Ayrıca bir tane çift yüzükleri gibi bir şeyleri de var sanırım. Ama bu yazdıklarım klasik gayet yanlış yorumlanabilecek şeyler. Beni asıl işkillendiren olaya gelelim.

Aespa’nın yine sanırım bir program gibi bir şeyinde kızlar Winter’ın Harry konserine gittiğini söylüyorlar ‘yalnız’ bir şekilde. Ama Winter Jungkook V RM ve Nicole ile oturuyor. Jungkook ile aralarında 1 kişi var sadece. Hatta Nicole Winter ile konuşuyor. Konserden çıkarken de V’nin hemen arkasından geliyor ve hep beraber çıkıyorlar. Bu çok konuşuldu mu bilmiyorum bir çok kişi bilmiyor bile sanırım. Çünkü o konserde mesela Jennie’de vardı Taehyung ile skandalları zirveydi o dönem aralarında bir bakışma olmuştu yakın oturuyorlardı ama ayrı zamanlarda çıktılar beraber çıkmadılar. Winter baya baya onlarla çıkmış ama birçok kişi onun Winter olduğunu bile farketmemiş. Yani mantık olarak bakarsak Winter’ın konsere beraber gidecekleri bir ‘arkadaş’ olmayacağı çok açık. Ya garip bir şekilde içlerinden birisiyle bir akrabalık bağı var ya da Jungkook ile çıkıyorlar baya baya. Şahsen ben Jungkook’un Yeri ile çıktığını düşünüyordum ama şuan oklar Winter’da bence.
Siz neler düşünüyorsunuz ?
Konser linki:

Ekli dosyalar

• C2F58A6B-FED4-4A28-88A2-54D0A9860229.jpeg
    C2F58A6B-FED4-4A28-88A2-54D0A9860229.jpeg
    40.8 KB · Görüntüleme: 25
  • 37F59E07-129B-4E6E-83F7-5B7FCC906C34.jpeg
    37F59E07-129B-4E6E-83F7-5B7FCC906C34.jpeg
    39.5 KB · Görüntüleme: 25
Konu Sahibi
Jenny

Jenny

Trainee
Tepki
17
Yani olabilir tabii ama Jungkook'un ideal tipi daha farklıdır gibi hissediyorum ben.Bana Han So Hee tarzında birisi ile ilişki yaşar gibi geliyor.Çok soft biri olmaz bence.🤔
Bence tam tersi. Kendisi ne kadar bad boy havası verse de ideal tipi daha tatlı kızlar.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Çocuk erik dalı açsa benim ile sevgili demek 😏
Onu ek bilgi vermek adına dedim asıl olay konser

• Alev
Reactions: ask
Konu Sahibi
Jenny

Jenny

Trainee
Tepki
17
Jungkook un yeri ile çıktığını neden düşünüyordun sürekli herkes bu ikisi çıkıyor diyor kanıt felan mı var herkes diyince merak ettim
Onların asıl olayı daha önceki yıllardı Jungri o zamanlar daha adı geçen bir shipti şuan olmasa da. Yani başka bir başlıkta bahsedebilirim ama Jungkook’un popüler shiplerindense gerçekten gerçek momentler vardı. Jungkook’un bir konserde ‘bariz’ Yeri’nin arkasından gitmesi dramasının ostsini paylaşması (ki popüler bir drama değil) vs vs daha çok moment vardı Yeri’nin euphoria çiçeğinden bahsetmesi falan.. Instagram ve ytdan baya bulabilirsin ama bir örnek şu videoyu verebilirim:

Konu Sahibi
Jenny

Jenny

Trainee
Tepki
17
Konserde ne gibi bir mana çıkarmalıyım anlamadım açıkçası
Yani RM V Jungkook çevirmenleri ile birlikte Winter ile yan yana oturup onunla beraber çıkışa gidiyorlarsa bundan baya mana çıkarılabilir. Sonuçta bir sürü idol katıldı onca idolden ki aralarında arkadaşları da vardır winter var yanlarında arkadaş bile olsalar bariz bir şekilde böyle olmamaya dikkat ederler. Ve Aespa özellikle yalnız gittin diyor ama yalnız da değil. Bilmiyorumm bence var bir şeyler

• Alev

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Bence sevgili değiller bu tür momentlerı arasan idollerin yarısında bulursun zaten

Son düzenleme:
  • Alev

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787
Kanıtlar yetersiz geldi bana ama eğer sevgililerse yan yana bakınca abes durmuyorlar yakisirlar bilemedim

Konu Sahibi
Jenny

Jenny

Trainee
Tepki
17
Kimin yedeğisin ne alaka ? Ayrıca BTS ile başlık açmak yasak mı ?

• Alev
Konu Sahibi
Jenny

Jenny

Trainee
Tepki
17
Dünyanın öteki ucunda bile ekmeklerini yiyen var agalarim askerde bile slayliyor
Bilgin olsun öncelikle Jungkook askerde değil :D Onun dışında Armyler neden hiç şaşırtmıyor acaba ya yok fake hesapmışım yok başlık açmışım. BTS bir kpop grubuysa isteyen herkes konuşabilir başlıkta açabilir :) Başlık açarak ekmeğini yemiş oluyorsam bilemiyeceğim tabi🫢

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,565
Son zamanlarda dikkatimi çekiyor. Acaba Winter ve Jungkook çıkıyor olabilir mi ? Aespa ve BTS diye düşününce sanki çok fark gibi dursa da aralarında büyük yaş farkı yok.

Jungkook yayınlarında bir kere Next Level söylemişti. Bir yayınında da Spicy söylüyor baya. Kendi şirket altlarında olan gruplar olunca normal geliyor ama sonuçta Aespa ile bir bağları yok. Bugün V çıktığı bir programda sanırım şarkı önerileri (?) gibi bir şey yapmış ve jungkook,seventeen kendi şarkıları vs dışında aespa better things koymuş. Ayrıca bir tane çift yüzükleri gibi bir şeyleri de var sanırım. Ama bu yazdıklarım klasik gayet yanlış yorumlanabilecek şeyler. Beni asıl işkillendiren olaya gelelim.

Aespa’nın yine sanırım bir program gibi bir şeyinde kızlar Winter’ın Harry konserine gittiğini söylüyorlar ‘yalnız’ bir şekilde. Ama Winter Jungkook V RM ve Nicole ile oturuyor. Jungkook ile aralarında 1 kişi var sadece. Hatta Nicole Winter ile konuşuyor. Konserden çıkarken de V’nin hemen arkasından geliyor ve hep beraber çıkıyorlar. Bu çok konuşuldu mu bilmiyorum bir çok kişi bilmiyor bile sanırım. Çünkü o konserde mesela Jennie’de vardı Taehyung ile skandalları zirveydi o dönem aralarında bir bakışma olmuştu yakın oturuyorlardı ama ayrı zamanlarda çıktılar beraber çıkmadılar. Winter baya baya onlarla çıkmış ama birçok kişi onun Winter olduğunu bile farketmemiş. Yani mantık olarak bakarsak Winter’ın konsere beraber gidecekleri bir ‘arkadaş’ olmayacağı çok açık. Ya garip bir şekilde içlerinden birisiyle bir akrabalık bağı var ya da Jungkook ile çıkıyorlar baya baya. Şahsen ben Jungkook’un Yeri ile çıktığını düşünüyordum ama şuan oklar Winter’da bence.
Konser linki:
Vnin aciklamadigi kiz kardesi

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Saçma geldi. Jk v winter rm hyunsik aynı zamanda konserden ayrılacak ve bunun konulması be Kore’de ne de globalde asla geçmeyecek. Jk ve v en çok fanları olan 2 erkek idol. Muhakkak birilerinin dikkatini çekip bununla alakalı başlıkları doldururdu. Bir ara aynı ojeyi sürüp aynı mekana gittiler diye jhope ve rosenin bile haberleri çıkmış bir ülke kore. Ki winterında asla azımsanmayacak bir Koreli kitlesi var. Ki gittiği konserde Harry konseri. Bir şarkı önerisi falan demişsin ama jk aklına gelen sevdiği her şarkıyı ayıla bayıla dinliyor. Hatta rm ile ls fanı bile diyebiliriz. Nj şarkıları danslarını falanda sürekli yapıyor.

Saçma geldi. Jk v winter rm hyunsik aynı zamanda konserden ayrılacak ve bunun konulması be Kore’de ne de globalde asla geçmeyecek. Jk ve v en çok fanları olan 2 erkek idol. Muhakkak birilerinin dikkatini çekip bununla alakalı başlıkları doldururdu. Bir ara aynı ojeyi sürüp aynı mekana gittiler diye jhope ve rosenin bile haberleri çıkmış bir ülke kore. Ki winterında asla azımsanmayacak bir Koreli kitlesi var. Ki gittiği konserde Harry konseri. Bir şarkı önerisi falan demişsin ama jk aklına gelen sevdiği her şarkıyı ayıla bayıla dinliyor. Hatta rm ile ls fanı bile diyebiliriz. Nj şarkıları danslarını falanda sürekli yapıyor.
Sevgili olabiller mi olabilirler. Ama jk genel hayatına baktığımızda sevgilisi olan biri bu kadar yayınlar açıp saatlerce oyalanmaz gibi geliyor. Özellikle son 1 ayda jk net bir sap. Öncesinde belki olmuştur. Winterı severim tatlı bir kız jk de düşünceli biri. Yakışırlar. Ama verdiğin kanıtlar saçma geldi

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,565

Sevgili olabiller mi olabilirler. Ama jk genel hayatına baktığımızda sevgilisi olan biri bu kadar yayınlar açıp saatlerce oyalanmaz gibi geliyor. Özellikle son 1 ayda jk net bir sap. Öncesinde belki olmuştur. Winterı severim tatlı bir kız jk de düşünceli biri. Yakışırlar. Ama verdiğin kanıtlar saçma geldi
Basın aciklamasi nerede @bilibili88

tinkin'barb

Trainee
Tepki
172

Konser linki:
Tarz olarak yakıştırdım ikisini.

• Alev

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
Ortaya sunulan şeyler sevgili olduklarını idda etmek için çok tesadüfi.Bir aespa fanı olarak üyelerin ne kadar yakın olduğunu bildiğimden bu konsere winterın yalnız gitmesi bana da tuhaf gelmişti belki de harry styles'ı o kadar da sevmiyorlardır diğer üyeler diye düşünmüştüm.Winter ve jk sevgili olsa emin olun bu şimdiye ifşa olurdu jk takip edilip duruyor ayrıca fanlar daha jennie ile v'ye bile inanmazken jk ile winter'ın sevgili olduğunu öğrenseler kızın başına neler gelirdi düşünmek bile istemiyorum.Bir ara winter ve jaehyun sevgili diye dedikodular vardı belki jk ile jaehyun aracılığıyla yakınlaşmışlardır.JK ile sevgili olsa beraber maskesiz oraya geleceklerini sanmıyorum bence sadece arkadaşlar.

52Hertz

2025'e kadar depresyonda
Trainee
Tepki
993
Bu konser olayını daha önce görmüştüm ama çok büyük kitlelere yayılmadı koreliler de çok konuşmadı gerçek olma ihtimali olsaydı Koreli fanlar on tane başlık açardı ve her ay düzenli olarak jk farklı idoller ile sevgili oluyor iş böyle olunca inanmayı bırak artık şüphe bile duymuyorum