Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Aklınıza Geldiğinde Mutlu Eden Kpop Anları

adonisanka

Trainee
Tepki
52
Merhabalar))
Benim aklıma gelince veya gördüğümde beni hep iyi hissettiren anı bırakıyorum. Sizin de varsa lütfen paylaşın iyi hissetmek güzel)))

Baekhyunun konfeti yakalamaya çalışan hayranı görüp, Jakarta konserinde hayranlarını resmen konfeti yağmuruna tutması >>>
images (2).jpeg Screenshot_2024-07-26-14-57-16-903_com.instagram.android~2.jpg
Screenshot_2024-07-26-14-59-59-153_com.android.chrome~2.jpg

iveswitch

Trainee
Tepki
6
Merhabalar))
Benim aklıma gelince veya gördüğümde beni hep iyi hissettiren anı bırakıyorum. Sizin de varsa lütfen paylaşın iyi hissetmek güzel)))

Baekhyunun konfeti yakalamaya çalışan hayranı görüp, Jakarta konserinde hayranlarını resmen konfeti yağmuruna tutması >>>
Ekli dosyayı görüntüle 29384 Ekli dosyayı görüntüle 29385
Ekli dosyayı görüntüle 29382
Benim ive ın soty konuşmasında agladiklari zaman le sserafimin de aglamasiydı le sserafimi gerçekten samimi bulduğum anlardan bir kaçı :))

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,886
D.o.'nun askerden gelip vlive açtığı zaman. Yayın açmasını hiç beklemiyordum. Çok sevinmiştim.

Donghae'nin musicbank İstanbul konserinde Türk bayrağını öpmesi.
Sehun'un d.o.'nun film promosyonlarından birinde d.o.'nun eline çiçek tutuşturup kaçması. Her izlediğimde hem gülüyorum hem böyle güzel bir kardeş olması aşşırı hoşuma gidiyor. Yine sehun'un cbx imza gününe hayran gibi katılması. 😍

Minho'nun müzik şovda mc olduğu zaman kyuhyun'un at gwanghamun şarkısının 1.olması. kyuhyun programda olmadığı için encoru minho'nun yapması ve kyu'nun şarkısını söylemesi 😁 (çok iyi olaydı yaa)

Konu Sahibi
adonisanka

adonisanka

Trainee
Tepki
52
D.o.'nun askerden gelip vlive açtığı zaman. Yayın açmasını hiç beklemiyordum. Çok sevinmiştim.

Donghae'nin musicbank İstanbul konserinde Türk bayrağını öpmesi.
Sehun'un d.o.'nun film promosyonlarından birinde d.o.'nun eline çiçek tutuşturup kaçması. Her izlediğimde hem gülüyorum hem böyle güzel bir kardeş olması aşşırı hoşuma gidiyor. Yine sehun'un cbx imza gününe hayran gibi katılması. 😍

Minho'nun müzik şovda mc olduğu zaman kyuhyun'un at gwanghamun şarkısının 1.olması. kyuhyun programda olmadığı için encoru minho'nun yapması ve kyu'nun şarkısını söylemesi 😁 (çok iyi olaydı yaa)
Hepsi ayrı ikonik )))

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
753
Rm'in tezahürat yaparken kameraya yakalanması ve bunu görüb korkması fkkfjfjbf
Bir de ödül töreninde konfeti patladığında herkes korkarken v'nin kendi dünyasında olması

Ya bts in tüm anıları aşırı ikonik olduğu için tüm bts anları😭

Konu Sahibi
adonisanka

adonisanka

Trainee
Tepki
52
Rm'in tezahürat yaparken kameraya yakalanması ve bunu görüb korkması fkkfjfjbf
Bir de ödül töreninde konfeti patladığında herkes korkarken v'nin kendi dünyasında olması

Ya bts in tüm anıları aşırı ikonik olduğu için tüm bts anları😭
Rm in bağırması gözümün önüne geldi))))
Benim için bts de başlı başına Suga` nın varlığı ve üyelerin hayranlarına sevdiğini söylemesi. Hepsi çok samimi ve gerçek hissettiriyor.

KoreJin

Trainee
Tepki
6
Uyuyunca bile gözümün önündən gitmeyen anları şu an unutmuş olmam şaka gibi 🫠
Neyse hatırlayınca gelirim ben kfnfnf

rosie

Trainee
Tepki
0
TXT konserinde Yuna'nın olduğu perde açıldığında tepkisi sjjsj

nexocity

Trainee
Tepki
4
Benim aklıma d.o ya konserde aegyo isteyen hayranlarına kapayın çenenizi yoksa sizi öldürürüm demesi geliyo jjskakdkjc