Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anonim Akrabaya Aşık Olmak

Konu Sahibi
A

Anonymous (e9bd)

Ben en son kuzenime aşık olduğuma o 24 ben 5 yaşındaydım 🤣🤣 yani bunalr küçükken normal ama büyünce bence tuaf abim gibi hepsi

layley

Trainee
Tepki
443
Aman sakın işin ilerleme şansı varsa bile yapma. Yakın ya da uzak akraba farketmez. Akraba her türlü akrabadır. Aşk zannettiğin şey hoşlantı bile olabilir. Daha fazla kendini kaptırmadan, daha fazla hayallere dalmadan hislerinden vazgeçmeye bak. Daha gençsindir de. çok kişi çıkacak karşına.

Son düzenleme:

peterpan

Fanbase Starter
Tepki
1,362
şu akrabaya yürüme işi aklınıza gelince, 'dayınla evlenip naapcan' karikatürü de mi aklınıza gelmiyo anlamdım ki😅 dünya'da 4 milyar milyor erkek var bacım ne akrabası.. aç bak diğer başlıkta milllet akrabalarını bir kaşık suda boğmaktan bahsediyo, sen nasıl aşık olmayı başardın allasen yapmayın böyle şeyler😌

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,863
tek yapman gereken şey duygularından kurtulmak

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
958
Akraba evliliklerinde ve 50 yaşın üzerinde çocuğu olanlara çocuğu da düşünerek haraket etmelerini istiyorum belki olabilir ama akraba evliliklerinden(biyolojiye gerek yok şimdi)birçoğunun çocuklarında hastalıklar çıkıyor hem birde ailesi seni tanıdığı için ne bilim olur birşeyler (kız durduk yere aşık olmuşsun büyü yapılmış olmasın sana sksjskj)
Küçükken de kuzenim bana aşık olmuştu sksjks

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

No Way Baby GIF by MOODMAN

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,357
Küçükken bende yengemin kardeşi oğlundan hoşlaniyordum ama onlar bize baya uzakti akraba olarak.Ama sen yakın demişsin bence söyleme karşına başkalarıda çıkar.