Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anonim Forum İsteyenlerin Anonim Olanlara Korkak Demesi

A

Anonymous (b648)

Kendinizle çelişmediğiniz bir gün var mı? Onu söyleyin daha kolay olur.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

sahsen ben anonim acilmadan once anonimin insanlarin dertlerini anlatacagi bir yer ya da gulup eglenebilecegimiz bir yer olacagini dusunmustum. kalkip beni anonim elestirin diye basliklar da aciyoruz ama o basliklara bakarsan yapilan elestirilerin de ne kadar seviyeli, yerinde, karsi tarafi kirma amaci olmadan yapildigini gorebilirsin. sen ve senin gibiler bunu yapmiyor ama. anonimligin verdigi cesaretin altinda insanlari kinayici, rencide edici seyler yaziyorsunuz bu yuzden insanlar size korkak derse de sasirmayin. yarin gelip hepimize gulecegini bilmiyoruz sanki.

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Geçen anonim başlığa korkaklık ediyorsunuz dediğim için üzerime alındım ama hâlâ da söylediğim şeyin arkasındayım birinin yüzüne söyleyemeyeceğiniz şeyleri anonim başlıkta söylüyorsunuz bu pek tabi korkaklıktır iftira atarak ve moral bozuculuğu yaparak anonim başlıkta saklanıyorsunuz kim bilir anonim başlıkta salladığınız insanların belki yüzüne bile gülüyorsunuz insanlar sizin yüzünüzden yakın oldukları ile güven problemleri yaşıyor olabilir anonim forum eğlenceli olsun diye istendi insanlara anonimken zorbalık yapın diye değil

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869

Yalnız onu kendi hesabında diyemeyeceği şeyleri anonim olup diyenlere diyorlar
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Anonimlere korkak demek doğru değil ama. Anonim olup forumdakini birini kötülemek için kötülemek korkaklık bence, insanda hep acaba sevdiğim; anlaştığım biri mi acaba şüphesi yaratır

Son düzenleme:

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
Yalnız onu kendi hesabında diyemeyeceği şeyleri anonim olup diyenlere diyorlar
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Anonimlere korkak demek doğru değil ama. Anonim olup forumdakini birini kötülemek için kötülemek korkaklık bence, insanda hep acaba sevdiğim; anlaştığım biri mi acaba şüphesi yaratır
Neden 23 ekimdeki yanıt bana şimdi bildirim olarak geldi diye düşündükten sonra yeni aydinlandim