Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İzle Aot Favori Karakterin?

Aot favori karakteriniz var mı varsa hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,860
Soy adlarını yazmaya üşendiğim için yazmayacağım canlarım🧜‍♀️ Eğlencesine soruyorum ama favori karakterime bu seri de hiç karar veremedim çünkü her karakterin iyi yönleri de kötü yönleri de vardı yine de bazı karakterleri baya sevdiğimi söylemeliyim. Eren e karşı ilk başta nötr gibi bir şeydim sonradan sevdiğim bir karakter oldu baştan beri en sevdiğim Armindi ama 4. sezonda fikirlerim değişti ve hemen hemen Mikasa Eren ile aynı derece de sevmeye başladım Armini, bunun dışında Hange Levi Annie ve Sasha yı da seviyorum daha çok var sevdiğim karakter ama en ilk aklıma gelenler bu karakterler-Mikasa Eren Armin üçlüsü başka tabi- (Üç tane cevap hakkınız var)* Keşke biraz daha anket şıkkı olsa son karakteri yazarken iki karakterin arasında çok kaldım ve sonra ikisi arasından en çok merak ettiğimi yazmaya karar verdim*

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,860
Boyu küçük yüreği ve gücü büyük levi'ım benim 🥺 çok uzun süre kendisine hayrandım oppacılığımı da yapıp gideyim şvmavksvskmdb bu arada aot bana çok ağır gelen bir kurguydu çok etkiledi beni finali falan. Bir süre aşamadım yani
Bana da ağır geldi son da göz yaşlarımı tutamadım. Bir de gördüğüm kadarıyla Levi yı sevmeyen yok sanırım, çok kendine has bir karakter

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Boyu küçük yüreği ve gücü büyük levi'ım benim 🥺 çok uzun süre kendisine hayrandım oppacılığımı da yapıp gideyim şvmavksvskmdb bu arada aot bana çok ağır gelen bir kurguydu çok etkiledi beni finali falan. Bir süre aşamadım yani
Ben daha birinci sezonu bitirmedim ama bana da çok ağır geldi biraz korkuyorum sanırım devlerden 😭😭

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,860
Ben daha birinci sezonu bitirmedim ama bana da çok ağır geldi biraz korkuyorum sanırım devlerden 😭😭
Devler benim rüyama bile girdi arkadaşım önerdi diye kısa sürede çok izleyince ama o zaman bile korkmadım, korkma bebişim, ağır gelse de güzel bir anime bitirmeni öneririm

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Ya sonunda başrol erkeğe bağlı olmayan bı kadın gördüm ya gözüm arkada kalmaz artık bayıldım Mikasa'ya
Armin de çok zeki bana Naruto'dan Shikamaru'yu hatırlatıyor.
Eren konusunda hala biraz kararsızım ama sevimli bı tip bence

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Bir miktar rahatsız ediciler bence de şgwmvskvskvd ama tek sorun devler de değil, eren'in yaşadıkları devlerin ortaya çıkış hikayesi finali vs orada yaşanan her şey psikolojik olarak çok etkiledi beni hâlâ aşabildim diyemem ama müthiş kaliteli ve özgün bir yapım kesinlikle
Evt kesinlikle öyle zaten bitiricem büyük ihtimalle ama keşke gözünün önünde annesini yemeseydi dev😭

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,860
Ya sonunda başrol erkeğe bağlı olmayan bı kadın gördüm ya gözüm arkada kalmaz artık bayıldım Mikasa'ya
Armin de çok zeki bana Naruto'dan Shikamaru'yu hatırlatıyor.
Eren konusunda hala biraz kararsızım ama sevimli bı tip bence
Eren için kendimce şunu söyleyebilirim ilk başta hani sevdiğin yan karakter olur ama seriden çıkarsa sadece o an üzülürsün sonra da seni pek etkilemez ya o derece sevdiğim bir karakterdi ama sonradan anlamaya başlayınca ne kadar kızdığım sinir olduğum yerler olsa da en sevdiğim karakterlerden biri oldu. Baştan beri sevdiğim ve değişmeyen tek karakter Armindi özellikle ilk 2 sezonda ve Mikasa ya karşı da ilk nötrken sonradan çok sevdim tabi hepsinin sevmediğim yönleri de var orası ayrı

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,860
ARMİN ARMİN ARMİN insta adım bile arminle bağlantılı armini en çok seven insanlar listesine çok rahat girceğme eminim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

ayrıca direkt bizm 3lüyü kendim doğurmuşum gibi severim
İnsta adım dedin de Armin ismi çok güzel Türkiye de kullananlar da var ayrıca çok hoş değil mii

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,125
Benim için hainler hâlâ hain, o 3lüyü sevebilmeme imkan yok. Her ne kadar bunu Eren istedi deseler de onları sevemiyorum 😑
Ervin'i de Atatürk'e benzettikleri için ayrı bir seviyorum 🥰 (
armin yerine ervin hayatta kalsaydı hikaye nasıl ilerlerdi hâlâ merak ediyorum 🤧
en sevdiğim capsi bu, her gördüğümde gülüyorum 😂
images

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,860
Benim için hainler hâlâ hain, o 3lüyü sevebilmeme imkan yok. Her ne kadar bunu Eren istedi deseler de onları sevemiyorum 😑
Ervin'i de Atatürk'e benzettikleri için ayrı bir seviyorum 🥰 (
armin yerine ervin hayatta kalsaydı hikaye nasıl ilerlerdi hâlâ merak ediyorum 🤧
en sevdiğim capsi bu, her gördüğümde gülüyorum 😂
images
Armini sevsem de bunu ben de merak ediyorum

• Üzgün
Reactions: Zzz