Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Ariana Grande

mirai

Trainee
Tepki
334
Hazır gündemde iken biraz Ariana Grande konuşalım dedim. Aşırı yetenekli bir kadın harika vocalinin yanında sesi de çok güzel ama sanki bu güzel sesi iyi kullanamıyor beğendiğim çok şarkısı var ama asla yeteneğini gösterecek kadar iyi bir şarkısı yok.Mesela vocal yeteneği olmayan Selana Gomez'in şarkıları çok daha iyi .Ariana sahne karizmasını arttırsa ve şarkılarını güzelleştirse bundan on kat daha başarılı olurdu.Yaptığı coverların , onun sesiyle yapılan ai versiyonların kötü olduğuna denk gelmedim
Mesela Stronger coverı şarkı söylemek çok kolaymış gibi o notaları vuruyor .Kelly'i çok severim ama kulağa orijinalinden daha iyi geliyor

Belive sesinin menzili beni her zaman şaşırtır

Ve benim milyon kere döndüğüm o video özellikle 01.29 stüdyo versiyonundan farklı ve büyüleyici bir ses ben öyle birinin sesinden tüylerim diken diken oldu gibisinden etkilenecek biri değilim ama bu başka bir şey

Velhasıl kelam bu kadın kesinlikle müzik dünyasındaki en iyi seslerden biri ama bunu daha iyi kullanabilirdi umarım yeni şarkılarında daha iyisini gösteren bir Ariana görürüz.

Konu Sahibi
mirai

mirai

Trainee
Tepki
334
Arina cök yetenekli amma su siralar iliskisiyle baya gündemde
Magazin olarak baya çalkantılı günler yaşıyor ama ben daha çok kendisini işi için takip ediyorum zaten hiçbir ünlü sütten çıkmış ak kaşık değil biz bile değiliz hele bu ilişki skandalları beni hiç etkilemiyor kendi özel hayatları diyip geçiyorum.10 yıl etkinliğini bekliyorum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kisiligini hic sevmedigim icin sarkilari ne kadar iyi olursa olsun benim icin sinifta kaliyo. Aldatma olaylari, Victoria Justice ve diger rol arkadasina olan davranislari falan. Scooterla yillarca calismasi da cabasi.
Kişiliğine bakacak olursak ne bir şarkıcı ne bir oyuncu ne bir yönetmen takip edilebilir ben yaptığı işe bakarım Politikacıların ve ünlülerin iyisi yoktur az kötüsü vardır dünyanın her yerinde bu sektör böyle pragmatik yaklaşıyorum o yüzden

Son düzenleme:
Konu Sahibi
mirai

mirai

Trainee
Tepki
334
bugün demi lovato ve ariana grande'nin de scooter braun ile yollarını ayırdığı haberi çıktı. o yüzden ben yeni menajerini merak ediyorum.
Valla ben de çok merak ediyorum ikisi de takip ettiğim insanlar müzik kariyerlerine ara verirler mi acaba

Konu Sahibi
mirai

mirai

Trainee
Tepki
334
Karakteri ile ilgili hiç bişey demek istemiyorum çünkü şu sıralar baya bir düştü gözümde.
ariana söylemesi kolay şarkılar söylüyor onu yormayan orta ses araliklari gerektiren şarkılar seçiyor bence yakışıyor ya ,bu tarz şarkılarını seviyorum yalan Yok ama bir kaç tane sağlam vokal gerektiren şarkılar yapsaydı yine de dinlerdim galiba ama dediğim gibi söylemesi kolay şarkılar seçiyor özelikle bilerek seçtiğini düşünüyorum canlı da söylemesi kolay olsun diye
Ben sözleri de beğenmiyorum ya seksi şarkılar yapıyor ama belli bir çizgide değil göze sokarak yapıyor bazı şarkıları yine iyi ama çok tekrarlıyor menajerle beraber çalıştığı insanları da değiştir umarım
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

ariana malum durumlardan en azından bir sene falan vermeli bence ama zannetmiyorum bence aynen devam eder gibi. çok tepkileri taksa bu yola hiç girmezdi zaten.
Hazır gündemdeyken şarkı patlatır gibi makyaj markası için yeni ürün tanıtımı yapmış