Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

[Instiz] Ariana Grande'nin İlişkisi Şu Anda Büyük Bir Tartışma Odağında

Ü

Üye silindi 192

Ariana Grande'nin boşanma ve sevgili dedikoduları neredeyse aynı anda su yüzüne çıktı.

Wicked filmini çeken aktör Ethan Slater = onun yeni erkek arkadaşı ㅇㅇ

Sorun şu ki, bu aktör de evli.

Screenshot_20230729-191808_Chrome.jpg

Karısı ve kendisi liseden beri çıkıyor ve 1 yaşında bile olmayan bir bebekleri var + karısı Wicked setine geldi ve hatta Ariana ve Ethan ile takıldı...

Bu nedenlerden dolayı karısı şok oldu ve ihanete uğramış hissettiğini söyledi.

Ariana Grande'nin boşandığı ilk öğrenildiğinde, insanlar bunun eşinin Ariana'nın ünlü hayatından bıktığı için olduğunu söylediler.

Ancak şimdi, boşanmanın sadakatsizlikten kaynaklandığına dair birçok görüş var.

(Çekimler -> ilişki -> boşanma nedeniyle ayrıldılar)

Geçmişte, Ariana başka kişileri de aldattı ve insanların erkek arkadaşları ve nişanlıları ile birlikte oldu.

Screenshot_20230729-191838_Chrome.jpg Screenshot_20230729-191859_Chrome.jpg Screenshot_20230729-191923_Chrome.jpg

1. Oradaki ünlülere hayran olmaya karar verirseniz, bunu yapmak için gerçekten beyninizden vazgeçmeniz gerekir...

2. Hayır ama bir ilişki...? Boşandığına dair söylentiler bu yüzden mi vardı? Ah...

3. Yabancılar cidden edepsiz bir seviyede...

4. Hayır ama bunu neden yaparsınız ki... Yani ilk kez yuva yıkmıyor...?

5. Aman Tanrım... Hayır ama şarkılarını iyi oldukları için dinledim ama şimdi aptal gibi hissediyorum..... Bu çok çileden çıkarıcı

6. Ah! Artık nasıl biri olduğunu biliyorum...

7. Ve bir şekilde insanlar bunu unutacak, bu tavır güzel olmalı..

8. Onu bir yerlerde çok gördüm, Sünger Bob'daki adam değil miydi...?

9. Çörek tartışmasıyla efsane değil miydi.. ㅋㅋㅋ Bu tartışmaya rağmen insanların onu hâlâ sevdiğini görünce şok oldum ㅋㅋ

10. "Kız arkadaşından ayrıl, çünkü sıkıldım" şarkısı gerçek oldu.

Bahsi geçen şarkı ⬇️

Sözleri ⬇️

Bir şekilde tavladın beni
Böyle hissetmeye alışkın değilim
Ne desem bilmiyorum
Ama düşünmemem gerektiğini biliyorum
Yüzünde o bakışı yakaladım
Tadını bilmek istiyorum şu an
Genelde açığa çıkarmam bunu
Ama bunu düşündüğümü biliyorsun

Sonra fark ediyorum ki, o kız orada
Ve evde oturmuş “Lanet olsun, bu adil değil.” diyorum

Kız arkadaşından ayrıl
Evet, evet, çünkü sıkıldım
Sabahları işi pişirebilirsin benimle
Evet, evet, sanki seninmişim gibi
Doğru olmadığını biliyorum
Ama umrumda değil
Kız arkadaşından ayrıl

Bu her zaman oluyor bana
Neden her şeyimizi ortaya koyamıyoruz ki?
Neredeyse diz çökeceğim (yalvaracağım)
Bana ne yaptığını biliyorsun
Sokaklarda şarkılarımı söylüyorsun
Masummuş gibi davranıyorsun, lütfen ama
Bunu düşündüğünü bildiğim zamanlar

Sonra fark ediyorsun ki, o kız orada
Ve evde oturmuş “Lanet olsun, onunla karşılaştırılamaz bile” diyorsun

Kız arkadaşından ayrıl
Ama umrumda değil
Kız arkadaşından ayrıl

Kız arkadaşından
Kız arkadaşından
Kız arkadaşından

Eğer istersen, senden nefret ettiğimi söyleyebilirsin
Ama ben sadece ondan nefret ediyorum çünkü seni istiyorum
Eğer öyle hissediyorsan, hatalı olduğumu söyle
Ama bensiz bir sen, doğru değil
Seni istediğim için deli diyebilirsin bana
Ve seninle hiç tanışmadığım için
Hatalı olduğumu ve doğru olmadığını söyle
Ama bensiz bir sen, güzel bile değil

Kız arkadaşından ayrıl
Ama umrumda değil
Kız arkadaşından ayrıl

Kız arkadaşından
Kız arkadaşından
Kız arkadaşından

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Ariana Grande'nin boşanma ve sevgili dedikoduları neredeyse aynı anda su yüzüne çıktı.

Wicked filmini çeken aktör Ethan Slater = onun yeni erkek arkadaşı ㅇㅇ

Sorun şu ki, bu aktör de evli.

Ekli dosyayı görüntüle 5556

Karısı ve kendisi liseden beri çıkıyor ve 1 yaşında bile olmayan bir bebekleri var + karısı Wicked setine geldi ve hatta Ariana ve Ethan ile takıldı...

Bu nedenlerden dolayı karısı şok oldu ve ihanete uğramış hissettiğini söyledi.

Ariana Grande'nin boşandığı ilk öğrenildiğinde, insanlar bunun eşinin Ariana'nın ünlü hayatından bıktığı için olduğunu söylediler.

Ancak şimdi, boşanmanın sadakatsizlikten kaynaklandığına dair birçok görüş var.

(Çekimler -> ilişki -> boşanma nedeniyle ayrıldılar)

Geçmişte, Ariana başka kişileri de aldattı ve insanların erkek arkadaşları ve nişanlıları ile birlikte oldu.

Ekli dosyayı görüntüle 5557 Ekli dosyayı görüntüle 5558 Ekli dosyayı görüntüle 5559

1. Oradaki ünlülere hayran olmaya karar verirseniz, bunu yapmak için gerçekten beyninizden vazgeçmeniz gerekir...

2. Hayır ama bir ilişki...? Boşandığına dair söylentiler bu yüzden mi vardı? Ah...

3. Yabancılar cidden edepsiz bir seviyede...

4. Hayır ama bunu neden yaparsınız ki... Yani ilk kez yuva yıkmıyor...?

5. Aman Tanrım... Hayır ama şarkılarını iyi oldukları için dinledim ama şimdi aptal gibi hissediyorum..... Bu çok çileden çıkarıcı

6. Ah! Artık nasıl biri olduğunu biliyorum...

7. Ve bir şekilde insanlar bunu unutacak, bu tavır güzel olmalı..

8. Onu bir yerlerde çok gördüm, Sünger Bob'daki adam değil miydi...?

9. Çörek tartışmasıyla efsane değil miydi.. ㅋㅋㅋ Bu tartışmaya rağmen insanların onu hâlâ sevdiğini görünce şok oldum ㅋㅋ

10. "Kız arkadaşından ayrıl, çünkü sıkıldım" şarkısı gerçek oldu.

Bahsi geçen şarkı ⬇️

Sözleri ⬇️

Bir şekilde tavladın beni
Böyle hissetmeye alışkın değilim
Ne desem bilmiyorum
Yüzünde o bakışı yakaladım
Tadını bilmek istiyorum şu an
Genelde açığa çıkarmam bunu
Ama bunu düşündüğümü biliyorsun

Sonra fark ediyorum ki, o kız orada
Ve evde oturmuş “Lanet olsun, bu adil değil.” diyorum

Kız arkadaşından ayrıl
Ama umrumda değil
Kız arkadaşından ayrıl

Bu her zaman oluyor bana
Neden her şeyimizi ortaya koyamıyoruz ki?
Neredeyse diz çökeceğim (yalvaracağım)
Bana ne yaptığını biliyorsun
Sokaklarda şarkılarımı söylüyorsun
Masummuş gibi davranıyorsun, lütfen ama
Bunu düşündüğünü bildiğim zamanlar

Sonra fark ediyorsun ki, o kız orada
Ve evde oturmuş “Lanet olsun, onunla karşılaştırılamaz bile” diyorsun

Kız arkadaşından ayrıl
Ama umrumda değil
Kız arkadaşından ayrıl

Kız arkadaşından
Kız arkadaşından
Kız arkadaşından

Eğer istersen, senden nefret ettiğimi söyleyebilirsin
Ama ben sadece ondan nefret ediyorum çünkü seni istiyorum
Eğer öyle hissediyorsan, hatalı olduğumu söyle
Ama bensiz bir sen, doğru değil
Seni istediğim için deli diyebilirsin bana
Ve seninle hiç tanışmadığım için
Hatalı olduğumu ve doğru olmadığını söyle
Ama bensiz bir sen, güzel bile değil

Kız arkadaşından ayrıl
Ama umrumda değil
Kız arkadaşından ayrıl

Kız arkadaşından
Kız arkadaşından
Kız arkadaşından
Zaten sevmezdim gozumde bitti gecenlerde Nicki minaj dogum gununu kutlarken kız kardesim demisti ariana icin eger yakinlarsa acaba nicki de oyle biri mi? Hic bilmiyorum kisiligini

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

ariana hep boyleydi zaten hep su "cool kiz"di. daha once da naya rivera ve big sean cikarken big sean ile iliski yasamisti. kadinin umrunda degil. cani sıkıldikca milletin sevgilileriyle oluyor. (not aldatan erkek tabii ki de daha suclu bu durumda ama ariana da masum degil ne yaptiginin baya farkinda)

Moderatörün son düzenlenenleri:

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
ariana hep boyleydi zaten hep su "cool kiz"di. daha once da naya rivera ve big sean cikarken big sean ile iliski yasamisti. kadinin umrunda degil. cani sıkıldikca milletin sevgilileriule oluyor. (not aldatan erkek tabii ki de daha suclu bu durumda ama ariana da masum degil ne ysptiginin baya farkunda)
Seni buranın disinda da konusurum postuna etiketleyecektim de adini unutmustum..

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

ariana hep boyleydi zaten hep su "cool kiz"di. daha once da naya rivera ve big sean cikarken big sean ile iliski yasamisti. kadinin umrunda degil. cani sıkıldikca milletin sevgilileriule oluyor. (not aldatan erkek tabii ki de daha suclu bu durumda ama ariana da masum degil ne ysptiginin baya farkunda)
naya rivera da cok olgun kadindi bu arada. o sirada glee adinda bi muzikal dizide oynuyordu ve ariananun sarkisi problem i soylemek zorunda kalmisti dizide. baya profosyoneldi hep. ariana hakkinda hic kotu konusmadi resmen. neyse isiklar icinde uyusun cok iyi kadindi

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Seni buranın disinda da konusurum postuna etiketleyecektim de adini unutmustum..
yaaaa adimi unutmana uzulsemde tesekkur ederim bxnxbxnxnxb hala ayni beyin hucrelerini paylastigimizi dusunuyorum 😭😭 daha da yakinlasiriz ilerleyen zamanlarda umarim 🩷

• Alev
Reactions: ask
Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

Öncelikle çok emek verdiğin belli oluyor emeğine sağlık.Ariana konusunda da hiç şaşırmadım.Takip ettiğim Amerikalı ünlülerin neredeyse hepsi birbirini aldatmış,arkadaşının sevgilisi ile birlikte olmuş vs. Ariana bu saatten sonra eski ilişkileri hakkında şarkı yazıp başkalarına sallamasın bence,ironik olur çünkü.
Pann'dan çevirdim, bu sefer biraz hazıra kondum gibi oldu bari şarkı sözleriyle kapatayım boşluğu dedim 🥲🖤

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

naya rivera da cok olgun kadindi bu arada. o sirada glee adinda bi muzikal dizide oynuyordu ve ariananun sarkisi problem i soylemek zorunda kalmisti dizide. baya profosyoneldi hep. ariana hakkinda hic kotu konusmadi resmen. neyse isiklar icinde uyusun cok iyi kadindi
Glee ne kadar güzeldi ya ama sette falan bayağı olaylar olmuştu sanki yanlış hatırlamıyorsam

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Amerikalılar için aldatma çok basit bir konu olduğu için şaşırmadım. İlişkilerinin dinamiğini bilmiyorum ama ariananın çoğu ilişkisi aldatmayla bitiyor. Çok tatlı bir kadın ama bu olaylarından dolayı ısınamıyorum. Bence uzun ilişkiye gelemiyor. Bence kocasıyla pandemi sürecinde evlendiğinden sosyalleşme ihtiyaçlarını karşılıyorlardı çoğu zaman evde olduklarından. Ama şuan ariana eski yoğun hayatına dönünce eski ilişki dinamiğine geri döndü kocasındanda sıkıldı.

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Amerikalılar için aldatma çok basit bir konu olduğu için şaşırmadım. İlişkilerinin dinamiğini bilmiyorum ama ariananın çoğu ilişkisi aldatmayla bitiyor. Çok tatlı bir kadın ama bu olaylarından dolayı ısınamıyorum. Bence uzun ilişkiye gelemiyor. Bence kocasıyla pandemi sürecinde evlendiğinden sosyalleşme ihtiyaçlarını karşılıyorlardı çoğu zaman evde olduklarından. Ama şuan ariana eski yoğun hayatına dönünce eski ilişki dinamiğine geri döndü kocasındanda sıkıldı.
Amerikalı unluler icin diyelim

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

Ya kocası da o kadar iyi birisi ki ultra üzüldüm, çok seviyordu kızı belli oluyordu aşkı
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca söylentilerden önce çift ile yakın olduğu için buluşup 1 yaşındaki çocuğunu kucaklayip, çocuk istediğini söylemiş 😱 Kadın bu yüzden ikisinin ilişkisine ilk başta inanamamış
Sette aşırı yakınlarmış kadınla, kanka gibi bile olmuşlar şoklardayım
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Burada çok Taylor seven var biliyorum ben de seviyorum ama onda da çok problematik şeyler var bence.😭
Homofobik, tacizci, ırkçı biriyle sevgiliydi o ayrıldı mı acaba

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

Ariana’nın yaptığı iğrençliğin yanında bir de şuna değinmek istiyorum. Ya abla, ülkenin yarısı zorba diğer yarısı t*cavüz etmezse pipilerinin yok olacağını düşünen bir tayfayken sen utanmıyor musun bunu yazmaya anskwnswksj
Bu yorumu koymak istemiyordum çünkü aynen böyle düşündüm, yazarken de içimden "he abla he" falan dedim mfnhcmqdhlwfk

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189