Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Aşırı Duyar Kasın

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Segilisi olan insanlar sokakta ve sosyal medyada sevgilerini göstermek zorundalarmı?Bizim gibi sap insanların nasıl hissedebileceğini düşünmüyorlar mi?

Neden insanlar Kuran da geçen kelimeleri çocuklarına isim olarak veriyor.yarın öbür gün kavga edince çarpılmaktan korkmadan nasıl küfür edicem

Bir insanın neden ayak fobisi olur? Vücudumun bir parçası ve insanların bundan tiksinmesi beni dışlanmış hissetiriyor

Bir insan neden s*çar? yani ciddi soruyorum vücudum daki atıkları atmanın başka yolu yok muydu gerçekten illa böyle mi evrilmek zorundaydık?Yani bir düşünsene Irene,wony,jennie gibi kadınlar bizim gibi s*çıyor bu çok saçma

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Oksijeni bu kadar tüketmeye hakkımız yok, insanlığın varlığı oksijenin varlığını tehlikeye atıyor. Bundan sonra fotosentez yapmamız gerekli, acilen bu konuda bir şeyler yapılması lazım.
fotosentez yapalım da bitkiler aç kalsın demi ağaçlar oksijeni boşu boşuna mı üretti neler diyorsun sen öyle