Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Asya Yemeklerinin Asiri Sekerli Olması

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Ozellikle asmr izlerken bakiyorum hapır hupur yiyorlar ama yemekler asiri sekerli. Hicbir yerde de bahsedilmiyor nedense asya yemeklerinin cok sekerli oldugundan. Niye sekerliymis diye arastirdim ama hicbir sey de cikmadi sadece acıyı dengelesin diye falan demisler. Neden sizce? Bildiginiz bir sey var mi?

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Ü

Üye silindi 160

Evet ya kimse bahsetmiyor cok garibime gidiyor
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Nasıl boyle gelismis acaba😭 annem de endonezyalilari izliyor kadin sekerli sekerli tavuk yiyor
Cidden ya biz alışık olmadığımız için garip geliyor bizim yemeklerimiz de onlara garip geliyor olabilir

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Bir kere koreye gitmiştim bir arkadaşımın yanına yemekler çok güzeldir falan çok umutluydum ama aç döndüm. Eğer türk yemek kültürü ike büyüdüyseniz beğeneceğinizi sanmıyorum. En azından bana hiç uymuyordu ki ben noodle falanda yiyemem midem bulanır bir lokmada bırakırım

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Ozellikle asmr izlerken bakiyorum hapır hupur yiyorlar ama yemekler asiri sekerli. Hicbir yerde de bahsedilmiyor nedense asya yemeklerinin cok sekerli oldugundan. Niye sekerliymis diye arastirdim ama hicbir sey de cikmadi sadece acıyı dengelesin diye falan demisler. Neden sizce? Bildiginiz bir sey var mi?
Soya sosu çok kullanıyorlar ondan şekerli olabilir.