Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Aynı Grupta Olsaydık Harika Bir Uyum Yakalardık/Çok Iyi Anlaşırdınız Dediğiniz Idoller

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
https://netizenturkey.net/forum/konu/5924 bu ve https://netizenturkey.net/forum/konu/1057 bu konu başlıklarından ilham alarak bu konu başlığını açtım. Tam tersini de soralım değil mi ama. Evet ben başlıyorum aşklarım:
Lisa: İşinde iyi ve ne kadar umursamaz şımarık olsa da grup içinde uyum sağladığın sürece iyi geçinirsin ve eğlenirsin hem de kolay kolay kin tutmaz biri gibi geliyor sahne de de çabamı boşa çıkarmaz önemli olan bu zaten benim için
Jihyo: Liderliği sert değil her an fikir alabileceğin öneri alabileceğin arkadaş gibi işimde faydalı olurdu bana
Sana: Kendisi en sevdiğim twice üyesi çok tatlı neşeli eğlenceli zor sinirlenen ama yine de olgun olması ve ciddi olması gereken yer de bunları yapabilen birisi yani her yerde çocuklaşıp cıvıtmıyor aynı zaman da çokta çalışkan biri her twice üyesi gibi
Tzuyu: Sessiz sakin sadece samimi olduklarına sıcak yüzünü gösteren tatlı bir kız, işini de asla aksatmıyor çok iyi anlaşırdık
Baekhyun: Hiç bir şeyin altında kalmıyor kendini çok iyi savunuyor sevdiklerine değer veriyor iyi geçinirsek harika bir uyum yaşardık.
Suga: Grupta olduğu kişiye destek vermeliyim arkasında olmalıyım bilinci var gibi geliyor bana bir de çok sakin biri bayılırım sakin erkeklere beni sevmezse uzak dururdu ama severse de çok çok iyi anlaşırdık ben neşeli neşeli bir sürü şey söyler yerimde duramazdım o da beni dinlerdi canım benim.
Jungkook: İyi birisi ama yaramaz bir çocuk gibi bu yüzden kestirmesi zor biraz ama kesinlikle en yakın arkadaşım olurdu ben de sevdiğim bir işe çok özenirim, mükemmelliyetçi birisi olmasam da onun gibi; sevdiklerim ile eğlenirim duygusal bir bağ kurarım bir de JK in minnet duygusu çok yüksek bir kez iyilik yaptın mı unutmaz gibi bu yönden de çok benziyoruz şuan kısa kesmek için pek yazamadım ama baya iyi anlaşırdık güzel bir iletişim kurmaya başlarsak, tabi iyi anımıza denk gelmeliyiz en ilk.
Suho: İyi bir lider ve beni sevmese bile kötü davranmaz uyum sağlar ayrıca zor anlaşılabilir birisi de değil gibi
Başka aklıma gelirse yazarım şimdilik sanırım bu kadar 💛

edit: Infinite: Woohyun çok sevgi dolu ve kimseyi kırmıyor. Sungjong ise çok kibar Dongwoo ise grup arkadaşlarını hep destekleyen biri

Son düzenleme:

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,483
Han; beraber eğlencenin dibine vururduk.
Benden de başka cevap beklenemezdi hadi eyvallah

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
Gaeul : Kişiliklerimizi çok benzetiyorum bence anlaşırdık.
Miyeon : Sosyal pilimin dolu olduğu zamanlarda miyeonla çok eğlenirdik dshfbalskjdfas
Aespa : Bu kızlarla çok iyi yurt ortamı kururlur
Miyeon çok tatlı ve anlayışlı ya kız Shunun eski şımarık davranışlarına bile katlandı(herkesin aksine ben Shunun Miyeonu sevdiğini düşünüyorum sadece en sevdiği üye Soojindi Soyeon a da diş bileyemiyeceği için iyiyidi bu belli)
Aespa iyi anlaşırsan çok samimi ve güzel anlar geçirirsin gibi gerçekten harika zamanlar geçirilir,pijama partileri falan, özellikle Giselle ve Karina ile

liikyaliikya

Trainee
Tepki
398
Baekhyun : Sevdiklerine ve çevresine karşı çok uyumlu, işine her daim özverili çok yetenekli birisi. Bence çok iyi anlaşırdık.
Kyungsoo : Kyungsoo için açıklama ihtiyacım yok. Her şeyi özenli, gözümde harika olan idollerin başında yer alır.
Scoups : Benim için gelmiş geçmiş en iyi lider, herkese karşı duyarlı, bir grupta olsak geride kimsenin kalmasına izin vermezdi. İnsanlığının çok iyi olduğunu düşünüyorum.
Song Mino : Kalemi, rapi, sanatı hepsinde ayrı ayrı yetenekli. Şimdiye kadar işi dışında adını pek duymadığımız, iyi birisi gibi.
J-Hope : Ace. Kişiliği çok neşeli görünüyor, her daim öğrenmeye ve öğretmeye açık birisi. Dansı da harika.
Taemin : Vokali de dansı da slay. Kaç yıldır sektörde falsolu tek bir haberini görmedim.

Kadınlardan;
XG-Cocona : Yazdığı ve söylediği rapler ne kadar dışarıdan siyahi kültüre laf edilmiş gibi görünse de öyle olduğunu düşünmediği çok yetenekli birisi. Vokali de rapi de acaip hoşuma gidiyor, utangaç bir ufaklık.
Sullyoon : Bir visual için çok yetenekli gördüğüm ve sessiz sakin oluşunu çok beğendiğim güzel birisi. Çalışkan olduğunu düşünüyorum.
Seulgi : Dansına bayılıyorum, sesi zaten çok güzel. İşinde, kendi hayatında özenli ve bu çok çekici.
Girls Day-Minah : Undderrated vokallerin başında yer alıyor. Sesine hastayım başka sebebim yok.
SNSD-Tiffany : Neşeli, pembe prensesim. Bence çok kafa birisi.
CL : Bu kadın da lider olarak iyi birisiydi, yazdığı şarkıları da çok beğeniyorum. Vokal - rap olarak da inanılmaz yetenekli.

Seda

Trainee
Tepki
117
Jennie:Kötü anlaşacağımızı düşünmüyorum nedense.
Suho:Büyük bir yanlışım olmadığı sürece bana kötü davranmazdı.
Kai:Karakterlerimiz benziyormuş gibi hissediyorum.Aynısı biraz Jennie'de de var.
Baekhyun: Durum farketmeksizin sevdiklerinin yanında duran biri.Ayrıca arkadaş olsaydık çok eğlenirdik.
Sana:Uyumlu ve sıkıcı olmayan biri.Mesela Mina için aynı şeyi demezdim çünkü çok sakin duruyor.Yanında sıkılırdım gibi.
Miyeon:Hem eğlenceli hem de kibar biri.
Karina: Aşırı safe hissettiriyor.
Sehun:Çok yakın olmazdık ama birlikte olduğumuz zamanlarda da çok eğlenirdik.

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,482
Ben direkt bi gruba kapak atmak istiyorum. IVE, StayC ya da Aespa'ya +1 olarak ekliyorum kendimi 😅 Hepsi grup içi dinamiklerinde tatlı uyumlu kızlar iyi geçinirdik bence. Red Velvet de olabilir ama Irene'den bi miktar tırsıyorum 😅 Çok dominant biriymiş gibi geliyor bana bazen, baskı görmek bende ters tepebilir.

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,887
Sehun. Tam benlik biri bence. Biraz benziyoruz da. Hani üyeleri biraraya toplayan hep o falan ya. Ben de arkadaş gruplarımı toplayan kişiyimdir genelde. Çok güzel sphbet muhabbet ederdik bence.

Johnny: onunla iyi anlaşamayacak insan yok bence. Kim çağırsa gider. Canım johnny.

Yangyang: düşünceli biri. Eğlence anlayışımızda uyuşuyor bence iyi anlaşırdık.

Renjun: koç burçlarıyla genelde iyi anlaşırım. Onunla da anlaşacağımı düşünüyorum.

Chenle: ay en çok takılmak istediğim idol. Birlik olup renjunla kunla falan uğraşır sinir ederdik. Ay ne eğlenirdik ya.

Riize: tek tek yazıyordum baktım herkesi yazacağım tüm grubu yazayım dedim. Tüm üyelerle ayrı ayrı iyi anlaşırdım bence.

Taeil: yine karakter olarak biraz benzediğimiz için iyi anlaşırdık diye düşünüyorum.

Yoona: ikimizde ikizler burcuyuz. Bıcır bıcır hallerini yine kendime benzettiğim için iyi anlaşacağımızı düşünüyorum.

Donghae: onunla kötü anlaşılabileceğihi düşünmüyorum. İlk idolüm. ❤

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
https://netizenturkey.net/forum/konu/5924 bu ve https://netizenturkey.net/forum/konu/1057 bu konu başlıklarından ilham alarak bu konu başlığını açtım. Tam tersini de soralım değil mi ama. Evet ben başlıyorum aşklarım:
Lisa: İşinde iyi ve ne kadar umursamaz şımarık olsa da grup içinde uyum sağladığın sürece iyi geçinirsin ve eğlenirsin hem de kolay kolay kin tutmaz biri gibi geliyor sahne de de çabamı boşa çıkarmaz önemli olan bu zaten benim için
Jihyo: Liderliği sert değil her an fikir alabileceğin öneri alabileceğin arkadaş gibi işimde faydalı olurdu bana
Sana: Kendisi en sevdiğim twice üyesi çok tatlı neşeli eğlenceli zor sinirlenen ama yine de olgun olması ve ciddi olması gereken yer de bunları yapabilen birisi yani her yerde çocuklaşıp cıvıtmıyor aynı zaman da çokta çalışkan biri her twice üyesi gibi
Tzuyu: Sessiz sakin sadece samimi olduklarına sıcak yüzünü gösteren tatlı bir kız, işini de asla aksatmıyor çok iyi anlaşırdık
Baekhyun: Hiç bir şeyin altında kalmıyor kendini çok iyi savunuyor sevdiklerine değer veriyor iyi geçinirsek harika bir uyum yaşardık.
Suga: Grupta olduğu kişiye destek vermeliyim arkasında olmalıyım bilinci var gibi geliyor bana bir de çok sakin biri bayılırım sakin erkeklere beni sevmezse uzak dururdu ama severse de çok çok iyi anlaşırdık ben neşeli neşeli bir sürü şey söyler yerimde duramazdım o da beni dinlerdi canım benim.
Jungkook: İyi birisi ama yaramaz bir çocuk gibi bu yüzden kestirmesi zor biraz ama kesinlikle en yakın arkadaşım olurdu ben de sevdiğim bir işe çok özenirim, mükemmelliyetçi birisi olmasam da onun gibi; sevdiklerim ile eğlenirim duygusal bir bağ kurarım bir de JK in minnet duygusu çok yüksek bir kez iyilik yaptın mı unutmaz gibi bu yönden de çok benziyoruz şuan kısa kesmek için pek yazamadım ama baya iyi anlaşırdık güzel bir iletişim kurmaya başlarsak, tabi iyi anımıza denk gelmeliyiz en ilk.
Suho: İyi bir lider ve beni sevmese bile kötü davranmaz uyum sağlar ayrıca zor anlaşılabilir birisi de değil gibi
Başka aklıma gelirse yazarım şimdilik sanırım bu kadar 💛
nmixx lily ile best knk olurdum kadın gördüğüm en bilgili kadın kpop idolü canlı yayınlarda kitap öneriyor politik mizah yapıyor yaşına göre baya olgun ve farkındalık sahibi
txt beomgyu bu çocuğun aşırı mizahını çok seviyorum asla sıkılmam tam bir puppy
exo d.o bir erkek idol olsaydım d.o olurdum karakterimizi benzetiyorum
aespa tüm üyeleriyle knk olabileceğim tek grup.Ben tam bir winterım yani hiçbir idole kendimi bu kadar yakın hissetmedim daha önce 2016dan beri kpopı bilirim ama winter içe dönüklüğü,yakın insanların yanında en gürültülü olan kişi olması,doğal şirinliği,müzik zevki tam ben.
bunların harici btsten jin ve suga ile iyi anlaşırdım gibi hissediyorum.Suga tembel ruhlu- doğal swag -nihilist- işkolik tarafımı çok iyi yansıtıyor öyle bir arkadaşım olsun isterdim jin de çok samimi kendi halinde takılan biri ve bence en komik idollerden kesinlikle onunla tanışmak isterdim.

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
stayc seeun, dc dami, omg yubin, rv seulgi wendy
exo suho ksoo kai, infinite sungjoong sungkyu, nct jisung kun, zb1 zhanghao(boysplanet pick1ımdı), skz han(yazıp besteledigi sarkıları calardım, kesfettigimden beri alien sarkısında gozum var ahshahsba)
infinite yazan biri olunca mutlu oldum en sevdiğim grup ama aynı grupta olsak olur muydu bilmiyorum gerçi Woohyun çok sevgi dolu ve kimseyi kırmıyor Sungjong ise çok kibar Dongwoo ise grup arkadaşlarını hep destekleyen biri neden yazmadıysam onları gidip editliyorum hemen