Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Babymonster Ahyeon Şarkı Sözlerinde N-Word Kullandı

Snape

Trainee
Tepki
91
Hanlim sanat lisesinde sergilediği Nicki Minaj'ın "feeling myself" şarkısını söylerken şarkı sözlerindeki n-word kelimesini kaldırmadan söylediği iddia ediliyor.

Yabancı hayranlar özür bekliyordu en son özür diledi mi bilmiyorum ama yakın zamanda Giselle de kullandığında Kore'de olmasa da global hayranlar tarafından çok tepki almıştı simdi de ayni tepkiyi Ahyeon alıyor haklı olarak.
Ahyeon akıcı İngilizce konuşan biri bildiğim kadarıyla bu yüzden anlamını bilmeme ihtimali olduğunu düşünmüyorum ben açıkçası bence daha çok tepki almadan özür yayınlamalı

Siz bu konuda ne düşünüyor sunuz?

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173
Fanlar genelde koyun sürüsü şeklinde hareket ediyor. Eğer çoğunluk bu olayın kapanması ile ilgili stratejide bulunursa kimsenin umurunda olmaz ama eğer tavır koyarlarsa biraz zor...
Yinede fanlarının göz bebeği olduğu için linç edilmeden bu işten sıyrılır..

Konu Sahibi
Snape

Snape

Trainee
Tepki
91
Fanlar genelde koyun sürüsü şeklinde hareket ediyor. Eğer çoğunluk bu olayın kapanması ile ilgili stratejide bulunursa kimsenin umurunda olmaz ama eğer tavır koyarlarsa biraz zor...
Yinede fanlarının göz bebeği olduğu için linç edilmeden bu işten sıyrılır..
Nicki de kullanmış o niye özür dilemiyor diyeni gördüm galiba dediğin gibi olur

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,448
Özellikle akıcı ingilizce konuşuyorsa o kelimeyi söylemenin de yanlış olduğunu bir şekilde biliyordur diye düşünüyorum..yapmasaymış keşke. Umarım özür bekleyenlerden özrünü diler.

Son düzenleme:

🍭SuGa 🍭

Trainee
Tepki
103
özür dilese bence sorun olmaz. yani leo ve garam gibi değil sonuçta eskiden çıkmış sanırım stajyer değilken söylemiş yani . savunmak için söylemiyorum ama kız hatasını anlamıştır. leo'nun şirketten gitme sebebi o sırada stajyer olmasıydı n word kullanmak kötü de garam'ın gördüğü muameleyi de görmemeli bence.

babymonster'ın hayranları nasıl savundu acaba instagram da birkaç toxic vardı bence bu grubun fanları toxic olacak. twitter da birkaç tweet görmüştüm. uğraştıracak bence bizi. hiç bakmadım sinirlenmeyeyim diye. instagram da tweet paylaşan sayfalarda baya toxic gibi bts den bahsetmişlerdi. daha kaç aylık grubun fanısın sakin mi olsanız acaba.

eyusei

Trainee
Tepki
22
O kelimeyi kullandığı söyleniyor? Yani bu bir iddia ve ortada hiçbir video yok?
O zaman doğru olduğuna neden bu kadar çabuk inanıyoruz
Kpop sektörü bu . Herkes herkese iftira atmakla meşgul
Videosu düştü üstteki arkadaşın dediği gibi yani gerçek maalesef. Korelilerin de bu nword takıntısını anlamıyorum bayılıyorlar kullanmaya resmen ya

trbaemon

Trainee
Tepki
17
ozur dilemesi yeterli diye dusunuyorum ama dilemeli yani

Ü

Üye silindi 192

Yıl 2010 olsa belki bilmiyordur diyeceğim de 2023te de bilmiyorsan onun yerine cahilliğinden dolayı ayrıca bir daha eleştirilmelisin bence. Kpop idolleri bu konularda daha ciddi olup eğitimi daha fazla almalı ayrıca küfür edip şu kelimeyi söyleyince de çok cringe görünüyorlar.