Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Babymonster Chiquita ‘Sheesh’ Teaser

peamiess

Trainee
Tepki
279
BABYMONSTER’ın 1 Nisan’da yayınlanacak yeni şarkısı ‘Sheesh’ için Chiquita’nın teaser’ı yayınlandı.

YG’nin yaptığı açıklamalara göre üyelere özel gelen teaserlar geldikçe şarkı daha da belirginleşecekti ve bu teaser ile birlikte bir kısım daha yayınlanmış oldu.

lisamiro🦋

Trainee
Tepki
279
Saclari batter up sacindan daha guzel olmus bence ama saci surekli actiklari icin saclari azalacak. Kahkulsuz ayri guzel geldi bana. Yg asil debut simdi demis gercekten konsept daha ozenli ve hos. Zaten hepsinin sesleri ve danslari cok iyi Ahyeon un gelmesiyle de daha motive olduklarini dusunuyorum umarim sarkiyi severimm 💙bir de fandom ismi hala belli olmadi :|

Konu Sahibi
peamiess

peamiess

Trainee
Tepki
279
Saclari batter up sacindan daha guzel olmus bence ama saci surekli actiklari icin saclari azalacak. Kahkulsuz ayri guzel geldi bana. Yg asil debut simdi demis gercekten konsept daha ozenli ve hos. Zaten hepsinin sesleri ve danslari cok iyi Ahyeon un gelmesiyle de daha motive olduklarini dusunuyorum umarim sarkiyi severimm 💙bir de fandom ismi hala belli olmadi :|
saçlarını çok küçük bir yaşta boyamaya başladı ve hiç dinlendirmiyor ne kadar düzenli bakım yapılırsa yapılsın çok yakın sürede baya yıpranacak gibi ve evet debut şimdi sayılıyor hatta yg’nin kendi sitesinde bile debut tarihlerini 1 Nisan olarak göstermiş. bir de fandom adının baemon ya da babymon olacağını düşünüyorlar bence baemon falan olabilir hatta direkt grup adını böyle kullansalar daha güzel olurdu