Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Babymonster ‘Sheesh’ M/V

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Öncelikle MV 10/10 çok güzel olmuş.
Şarkı da olmuş gibi ama olmamış gibi de. Dinledikçe saracak o şarkılardan gibi. Gidem de Like That'e bakam en çok onu merak ediyordum

Konu Sahibi
peamiess

peamiess

Trainee
Tepki
279
sarki kopuk geldi bana rap partlari ates ediyor en cok o kisimlari begendim nakarat harici kotu bir sarki degil mvye bayildim birazdan albumu de dinlicem
bana da ayni sekilde kopukluk olmasa ve partlar birbirine daha iyi bir gecisle baglansa nakarat bile sorun degil gercekten ayri ayri bakinca cok iyi partlar vardi ozellikle rap ve haram’in yerleri arti olarak mv looklar falan muthidti ama su kopukluga alismak zor olacak gibi belki daha sonradan next level gibi sarabilir

rap kısımlarını ben çok sevdimm, artı rora'nın sesi bi ayrı güzel gedii sadece sheesh yerine başka bişi bulsaydınız keşke 😭 😭
evett keske
Öncelikle MV 10/10 çok güzel olmuş.
Şarkı da olmuş gibi ama olmamış gibi de. Dinledikçe saracak o şarkılardan gibi. Gidem de Like That'e bakam en çok onu merak ediyordum
like that cok hosuma gitti rap part falan cok iyiydi ama ahyeon’un part biraz garip grldi onun disinda guzeldi

güzel bölümleri var ama sarkı biraz kopuk geldi pek sevemedim
aynisi ama dinledikce sarar gibi

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,509
Ana şarkı hoşuma gitmedi hatta çoğunun aksine rap kısımlarını da beğenmedim. Bridge kısmı güzeldi bi ama Like That güzelmiş. Hit olabilecek bir şarkı

Ü

Üye silindi 189

outro ve rap partları güzeldi sadece neden bilmiyorum ses tonundan galiba ama ahyeon'un rap partını pek beğenmedim ama kötü falan değil. onun dışında şarkının geçişleri inanılmaz sert. keşke partlar arasındaki geçişi biraz daha smooth yapmaya çalışsalardı böyle kulağa çok kopuk geliyor.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

keşke başlık şarkısı olarak like that'i tercih etseydiler. neyse umarım ikinci bir single çekerler ve o da like that olur.

Konu Sahibi
peamiess

peamiess

Trainee
Tepki
279
Ana şarkı hoşuma gitmedi hatta çoğunun aksine rap kısımlarını da beğenmedim. Bridge kısmı güzeldi bi ama Like That güzelmiş. Hit olabilecek bir şarkı
evet umarim promo yaparlarr
outro ve rap partları güzeldi sadece neden bilmiyorum ses tonundan galiba ama ahyeon'un rap partını pek beğenmedim ama kötü falan değil. onun dışında şarkının geçişleri inanılmaz sert. keşke partlar arasındaki geçişi biraz daha smooth yapmaya çalışsalardı böyle kulağa çok kopuk geliyor.

keşke başlık şarkısı olarak like that'i tercih etseydiler. neyse umarım ikinci bir single çekerler ve o da like that olur.
aynenn bende de ahyeon’un partta ses rengi orasi icin cok tiz geldi ama rukasa ikilisiyle birlesince guzel olmus ve umarim like that ile de promo ypailir

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,362
Şarkının sheesh kısmından başka tüm yerlerini begendim. Rap kısmında bence asa nın partı daha iyiydi. Sonu biraz sönük kalmış. Mv süper bence. Bi de Haram a bayıldım, partları fln süperdi, kırmızı giydigi ateşli yerde yakıyordu aşık oldumm🔥

Konu Sahibi
peamiess

peamiess

Trainee
Tepki
279
Şarkının sheesh kısmından başka tüm yerlerini begendim. Rap kısmında bence asa nın partı daha iyiydi. Sonu biraz sönük kalmış. Mv süper bence. Bi de Haram a bayıldım, partları fln süperdi, kırmızı giydigi ateşli yerde yakıyordu aşık oldumm🔥
evet evet evet haram’a bayıldım gerçekten ses rengi o kadar güzel ki şarkıyı bambaşka seviyelere taşımış

Konu Sahibi
peamiess

peamiess

Trainee
Tepki
279
Şimdi "Sheesh" i dinledim. Buradaki yorumlara hak verdim şarkı çok kopuk geldi bana da. Rap partı güzeldi ama onun da son kısmı sönük geldi gibi. Bu arada Ruka ve Asa'nın yanı sıra Rami de kesinlikle favorim oldu. Bu üçlüye bayıldım resmen.

Bir de şu Track List paylaşıldığında fark ettim ki Ahyeon'un ses rengi hiçbir şekilde benlik değil. Hani güzel ama benlik değil maalesef. Bilmiyorum albümün devamını dinlersem veya ileride fikrim değişebilir ama şu anlık Ruka,Asa ve Rami 'ye bayıldım ben.🔥
ahyeon’un sesi çok uçta bir ses bence ya doğru kullanılınca çok güzel ama uymayacak partlar verilince çok sırıtıyor mesela rap yerinde ve like that’in ilk partlarında sesi hoşuma gitmedi

Konu Sahibi
peamiess

peamiess

Trainee
Tepki
279
Evet bende beğendim ama Charlie versiyonu daha güzeldi bence
evett ama bence öyle olması normal ya charlie’nin ses rengi baya iyi ve solo şarkıyı grup şarkısına çevirdiler o yüzden diğeri kadar sarmaması normaldir ama güzeldi

Bence albümün patlayacak şarkısı like that olacak, nakaratı çok sarıyor rap partları çok iyi. Özellikle Asa'nın rapi çok çok iyi ben çok beğendim
evett benim su an tek istegim yg’nin bu sarkiya da promo yapmasi

Konu Sahibi
peamiess

peamiess

Trainee
Tepki
279
Teddy'nin neden YG'nin kız grupları için önemli bir faktör olduğu ortada. Adam bir şekilde ilk dinleyişte içe çeken şarkılar yapıyor, bence. Shhh şarkısı kötü değildi ama ilk dinlemede hayran da bırakmadı. MV mükemmeldi. Ahyeon'un rapini sevmedim bu yüzden Ruka'nın partı da güzellik etkisini biraz yitirdi. Asa'ya bayıldım. Vokalleri harika bir grup lakin şarkı bölük bölük olunca o da arada kaynıyor. Like That mükemmel bir parça, Shhh yerine title olmalı ve fresh albüm yapmalarıydı düşüncesindeyim.
herkesin şikayeti benzer yönlerde ya ben de ilk dinlediğimde aklımda hiçbir şey kalmamıştı ama dinledikçe alışmaya başladım ve evet herkes like that’i çok beğendi umarım boşa harcanmaz

Fuse0nfverse

Trainee
Tepki
275
BABYMONSTER’ın yeni debut şarkısı ‘Sheesh’ yayınlandı.

Aslında fena değil fakat başarısız bir mixpop denemesi gibi(sözlerden bağımsız beatlerle iligili olarak mixpop yorumum) nakarat çok özensiz MV yi izlemedigim için hakkında yorum yapamam zaten YG kaliteli yapıyor MVleri