Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Babymonster Üyelerinin Illıt Ve Blackpink Hakkındaki Sorulara Cevapları

peamiess

Trainee
Tepki
279
BABYMONSTER, gazetecilerin rakip grup olarak ILLIT hakkında ne düşündükleri sorusuna cevap verdi.

AHYEON: “Kendimizi geliştirmenin diğer gruplarla rekabet etmekten daha önemli olduğunu düşünüyorum. Birbirimizi rahatlatmalı ve havalı bir imaj yaratmalıyız.”

RORA: “ILLIT üyeleri arasında yakın olduğum bir kişi var. Bir meslektaş olarak onları destekliyorum. Kendi hip-hop havamızla çalışacağız. 5. nesil idoller arasında pek çok öne çıkan isim var, bu yüzden pes etmeden çok çalışmayı planlıyoruz. Cesaretimi kırmayacağım ve üyelerime inanarak ilerlemeye çalışacağım.”

Soru: "BLACKPINK'in küçük kardeş grubu" lakabı ağır değil mi?

RORA: Sadece minnettarım çünkü hepimiz stajyerlik yıllarımızı BLACKPINK'i izleyerek geçirdik. Bu sayede daha fazla ilgi görmek benim için anlamlı ve onur verici. Kimseye dönüşmemek için elimizden geleni yapıyoruz.

-ben kızların basın toplantısında gazetecilere gayet iyi cevaplar verdiğini düşünüyorum. hem sıradaki bp hem de rakip grup diye sorulan soruların sorulma amaçları belliyken kızlar rahatça üstünden kalkabilmiş.-

Son düzenleme: