Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bada Lee Kimdir

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,350
20230930_125058.jpg
Bada Lee (이바다) Güney Koreli dansçı ve koreograftır.

Adı-Bada Lee
Gerçek adı-Lee Bada
Doğum Günü-22 eylül 1995
Aktıv yıl-2015-şimdiki yıl
Yaş-28(2023)
Boy-175 cm
Burc-Terazi
20230930_125305.jpg Bada lee lise günlerinde aktris Nam Ji Hyun ile aynı okula gitdi. 2015'ten 2016 ya kadar Seuldance Studiyosu'nun kurucusu Girin Jang tarafından oluşturulan CUPCAKES dans ekibinin bir üyesiydi.
Ayrıca studioda dans eğitmeni olarak çalıştı ve gelecek vaat eden dansçılara ders verdi.
20230930_125136.jpg Dikkat çekmemek için kargo pantolon ve şapka giymeyi tercih ediyor. Makyaj rutininin bir parçası olarak dudak boyası kullanıyor.
20230930_125216.jpg Halen Just Jerk Akademisininde Hapjeong şubesinin ve URBANAPLAY dans akademisinde eğitmen olarak görev yapmaktadır.
Korece ve Ingilizce konuşa biliyor.
"Street Man Fighter" Just Jerk'in J HO sunun öğrencisiydi.
Daha çok SM entertainment sanatçıları arasında tanınıyor.
Kai(Exo) Lisa gibi önde gelen sanatçılar için yedek dansçı olarak çalıştı ((CL)2NE1)
MBTI'si ENFP'dir
Eskiden 1milliondaydı ama sonra ordan ayrıldı.
Şimdi ise Ekip lideri rölünü ustlendiyi BEBE ekibini kurdu.
Şimdi ekibi ile "Street woman fighter 2" katıldı.
Orda "Smoke" korografisi ile daha da ünlü oldu.
NCT'den Taeyong Bada nın "Zoo" şarkısının dansını 6 güne yapdığını söyledi.
Ayrıca Ten 'in NCT "Paint me naked" şarkısının korografisini yaptı.
20230930_125242.jpg En unutulmaz karografisi NCT aespa nın Zoo şarkısıdır. Tüm sanatçılar arasında en çok Teayong(NCT) ile çalıştı.
Lee Hyori,Ten(NCT),Kai(Exo),GOT7 ve WayV dahil bir çok sanatçıyı eğitdi.
Yaptığı korografilerin arasında Kai Rover,aespa Next Level, lili film the movie' de vardır.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

marin

Trainee
Tepki
639
Bada Lee baldır öncelikle 💖 Birine ne kadar hayran kalınabilirse o kadar büyük bir hayranlıkla izliyorum kendisini SWF'yi izlerken. Duruşu, konuşma tarzı ve kişiliği zaten parıldıyor ama işinde de çok iyi. Yıllardır hep adını duyardım. Çok meşhur bir koregraf zaten. Kai ile olan danslarına da denk gelmiştim. Ancak bu kadar yakınen ilk kez SWF'de izledim ve hayran kaldım. Adaş sayılırız hem oradan da bi çekiyor 🤭 Bu arada Nayeon ile aynı gün doğmaları ve ikisinin bambaşka olan imajlarına çok şaşkınım 😄 TWICE için koreografi yapsa ve bir araya gelseler nasıl bir ortam oluşurdu deli gibi merak ediyorum şu an 😅

Konu Sahibi
Athena

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,350
Bada Lee baldır öncelikle 💖 Birine ne kadar hayran kalınabilirse o kadar büyük bir hayranlıkla izliyorum kendisini SWF'yi izlerken. Duruşu, konuşma tarzı ve kişiliği zaten parıldıyor ama işinde de çok iyi. Yıllardır hep adını duyardım. Çok meşhur bir koregraf zaten. Kai ile olan danslarına da denk gelmiştim. Ancak bu kadar yakınen ilk kez SWF'de izledim ve hayran kaldım. Adaş sayılırız hem oradan da bi çekiyor 🤭 Bu arada Nayeon ile aynı gün doğmaları ve ikisinin bambaşka olan imajlarına çok şaşkınım 😄 TWICE için koreografi yapsa ve bir araya gelseler nasıl bir ortam oluşurdu deli gibi merak ediyorum şu an 😅
Evet bende onu swf2 de severek izliyorum.Bambaşka bir duruşu var.Bu arada onunla adaşım benimde ismim bada🤗💃🏻

marin

Trainee
Tepki
639
Evet bende onu swf2 de severek izliyorum.Bambaşka bir duruşu var.Bu arada onunla adaşım benimde ismim bada🤗💃🏻
İsmimi tam ifşa etmeyeyim ama aynı anlama gelen bir başka isim benimki de 🤭 Önceden takma isim olarak Bada kullanmışlığım vardır bu yüzden 😊 Bu arada zannedersem Azerbaycan Türkü bir arkadaşımızsınız. Eğer Bada gerçek isminiz ise Azerbaycan'da da aynı anlama mı geliyor ismin manası merak ettim 🤔

Konu Sahibi
Athena

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,350
Bada çoğu kişi tarafından SM dansçısı sanılsa da, kendisi JustJerk Academy'e bağlı bu arada.
Evet.Daha çok Sm sanatçıları ile çalışdığı için her kes onu Sm dansçısı sanıyor.

İsmimi tam ifşa etmeyeyim ama aynı anlama gelen bir başka isim benimki de 🤭 Önceden takma isim olarak Bada kullanmışlığım vardır bu yüzden 😊 Bu arada zannedersem Azerbaycan Türkü bir arkadaşımızsınız. Eğer Bada gerçek isminiz ise Azerbaycan'da da aynı anlama mı geliyor ismin manası merak ettim 🤔
Ever Azerbaycanlıyım,Ismimim anlamını bilmiyorum,isim işte😅Ama Bada ile aynı isme sahip olduğum için mutluyum ve ismimi çok seviyorum🤗(Bu arada bada isminin ne anlama geldiyini biliyorsan söyleye bilirmisin?)

Evet.Daha çok Sm sanatçıları ile çalışdığı için her kes onu Sm dansçısı sanıyor.

Ever Azerbaycanlıyım,Ismimim anlamını bilmiyorum,isim işte😅Ama Bada ile aynı isme sahip olduğum için mutluyum ve ismimi çok seviyorum🤗(Bu arada bada isminin ne anlama geldiyini biliyorsan söyleye bilirmisin?)
Baktım anlamına 1.Aşk, kutsal sevgi 2.Şarap, içki.demekmiş

marin

Trainee
Tepki
639

Baktım anlamına 1.Aşk, kutsal sevgi 2.Şarap, içki.demekmiş
Kore'deki anlamı 'Deniz'. O yüzden merak ettim başka dildeki karşılığını acaba aynı mı diye. Her türlü güzelmiş anlamı. Kulağa da hoş geliyor. 💞