Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Bana Saçma Gelen Ürünler

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
indir (45).jpg
Saç masaj tarağı
kısaca saçını kaşıyor ve kan dolaşmasını hızlandırıyormuş

O kadar saçma bir ürün ki ben aldım bunu yemin ederim 2 yılda 2-3 defa falan kullandım
çünkü elimin yaptığı görevi yapıyor ve elle kaşımak daha iyi oluyor, etkisi daha iyi.

indir (46).jpg
Doğal Taş masaj Aleti
Kısaca Yüz şekillendirmek

Arkadaşlar bu var ya bu dünyanın en gereksiz ürünü
yok videolarda söyle böyle arkadaşlar aynı işlevleri elinizle bile yapabilirsiniz
o kadar saçma ki gerçekten ( verdiğim paralara yazık oldu )

5_3jmg-34.png

Wag Maşası

Öncelikle bende bu makine yok ama sanki makinenin yaptığı işlem,
saçı örüp uyandığımızdaki sonuç ile aynı gibi geliyor ama yanılıyor olabilirim
saçımı bayadır örüp uyumuyorum ama yakında örüp uyuyacağım ona göre düzenleme yaparım diye düşünüyorum.

Not: Aklıma şu an bu kadar geliyor eğer sizin aklınıza gereksiz bir ürünler varsa yorumlara yazın benim de hak verdiğim yorumları düzenleme olarak ekleyeceğim.

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,181
şu saç masajı tarağı zımbırtısını bayadır almayı düşünüyorum hehe bilmiyorm bana mantıklı gelen bişiler var onda..
bana şey gereksiz geliyor şu telefon tutacakları var ya koy işte masaya bi yere telefonunu???!!

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,125
Saç masaj tarağı
Kepek sorunu olanlar için (yani ben) çok işe yarayan bir ürün. Sonuçta saçımızı yıkarken kaşımamalıyız, hafifçe masaj yaparak yıkamalıyız ki kan dolaşımını hızlandırsın diye. Ben kullanıpta olumlu sonuç alanlardanım.

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Gelmeden saç masajı tarağını düşünüyordum yazmışsın HDHSHDHSHS

Konu Sahibi
Reidia

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
şu saç masajı tarağı zımbırtısını bayadır almayı düşünüyorum hehe bilmiyorm bana mantıklı gelen bişiler var onda..
bana şey gereksiz geliyor şu telefon tutacakları var ya koy işte masaya bi yere telefonunu???!!
Biliyon mu bende saç masajı için öyle düşünüyordum annemde mal mısın el varken demişti
neyse haklıymış ve bir süre sonra elin ağrıyor.

Telefon tutacakları gerçekten işe yarıyor özellikle video izliyorsan falan veya görüntülü konuşuyorsan
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kepek sorunu olanlar için (yani ben) çok işe yarayan bir ürün. Sonuçta saçımızı yıkarken kaşımamalıyız, hafifçe masaj yaparak yıkamalıyız ki kan dolaşımını hızlandırsın diye. Ben kullanıpta olumlu sonuç alanlardanım.
ama o da kaşımıyor mu kaşıyor
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

ilk baştaki ürüne bayılıyorum ben elle kaşıyınca/masaj yapınca tırnak ister istemez kafa derisini çiziyo kepek problemini arttırıyo ve ucu parmaktan daha ince olduğu için bi de el gibi ürünü emmediği için saç diplerine yağ uygulaması ve saç derisini şampuanla temizleme işini bence daha kolaylaştırıyo bakım ve temizliğin kalitesini arttırdığını düşünüyorum ben.
2.resimdeki ürün bence de gereksiz
3ün gerekliliği kişiden kişiye değişir tabi
Ben banyodan önce tırnağımı kesiyorum büyük ihtimalle bu yüzden kepek sorunu yaşamadım

Konu Sahibi
Reidia

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
Tırnak gibi değil ama, dikkat etmezsen kafa derisinde çizikler meydana getirebilirsin. Ama bunun ucu silikon olduğu için öyle bir durum yaşamıyorsun.
ya zaten az önce olayı anladım ben zaten böyle bir şey yapacağım zaman tırnağımı kesiyorum bu yüzden sıkıntı yaşamadım

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787
Telefonumu düzgün bir yere koyayım derken yoğurda düşürünce bundan aldım çok memnunum tavsiye ederimmm

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Ilk urunu biri Sana yapinca cok iyi oluyo ya kendim yapinca ben de bi etki goremiyorum Sen bir de baskasina yaptirmayi dene

Konu Sahibi
Reidia

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
Ay aklıma şey geldi bir tane kız vardı x üyesi laf demişti sonra insanlar ona ters düştüğü için zorbasınız demişti

Şey yapayım bi saç masaj tarağı için ayy zorbasınız olayı başlatayım mı bfskhgksr

Bu arada herkesin yorumuna saygılıyım evet çoğu konuda haklısınız. sanırım ben girdiğim her banyoda dediğim olayı yapmadığım için
pek sıkıntı yaşamadım ve tırnaklarımı kesip yapmayı tercih ediyorum

onun dışında saç masaj tarağıma talip olan varsa evlendirebilirim kendisinin dışı siyah içi mordur

Konu Sahibi
Reidia

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
Konu Sahibi
Reidia

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
Sizin için 1 ay boyunca sadece elim yerine saç masaj tarağını deneyeceğim yine iyisiniz ah

Konu Sahibi
Reidia

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
Lütfen bütün saç masaj tarak fabrikaları size sponsor olsun

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,462
ilk ürün bana da çok gereksiz geliyor nedense bir işlevi yokmuş gibi hissettiriyor

layley

Trainee
Tepki
442
Tırnaklarım banyo esnasında bazen kırıldığı için ilk ürün çok ama çok işime yarıyor

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,361
Niye bana hiç biri saçma gelmiyor..

Eco.

Trainee
Tepki
0
Ekli dosyayı görüntüle 22965
Saç masaj tarağı

O kadar saçma bir ürün ki ben aldım bunu yemin ederim 2 yılda 2-3 defa falan kullandım
çünkü elimin yaptığı görevi yapıyor ve elle kaşımak daha iyi oluyor, etkisi daha iyi.

Ekli dosyayı görüntüle 22967
Doğal Taş masaj Aleti
Kısaca Yüz şekillendirmek

Arkadaşlar bu var ya bu dünyanın en gereksiz ürünü
yok videolarda söyle böyle arkadaşlar aynı işlevleri elinizle bile yapabilirsiniz
o kadar saçma ki gerçekten ( verdiğim paralara yazık oldu )

Ekli dosyayı görüntüle 22969

Wag Maşası

Öncelikle bende bu makine yok ama sanki makinenin yaptığı işlem,
saçı örüp uyandığımızdaki sonuç ile aynı gibi geliyor ama yanılıyor olabilirim
saçımı bayadır örüp uyumuyorum ama yakında örüp uyuyacağım ona göre düzenleme yaparım diye düşünüyorum.

Not: Aklıma şu an bu kadar geliyor eğer sizin aklınıza gereksiz bir ürünler varsa yorumlara yazın benim de hak verdiğim yorumları düzenleme olarak ekleyeceğim.
O tarağı hiç almadım ama bana da mantıksız geldi, gua sha da kendim kullandım kısa bir süre ama yüzüm zaten sıkı o yüzden pek farkı anlamadım. Annem kullanacak bakalım şimdi, 1 ay sonra sonucu yazarım unutmazsam